FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Link Spre...

«1111213141519»
Lari30.09.2011 21:27

Regulile jocului de rugby:

 

Damag05.10.2011 07:45
Lari16.10.2011 22:15
bugaboo22.10.2011 08:01
blindica24.10.2011 19:11
Stanici24.10.2011 19:46

Am as cu lacrimi. Poate si din cauza ca eram hmmm. afumat.

 

Lari26.10.2011 16:47
Azzido28.10.2011 09:07

corporatistii la masa.

 

dee_sunrise29.10.2011 09:37

 

:D genial

Inciu-Ciuna29.10.2011 10:02

nu e misto ca pe fcsteaua.ro sunt permise caterincile catelelor?

 

 

in timp ce stelisti adevarati sunt banati doar pentru ca au curajul opiniei?

 

 

 

frumos....

navodarean29.10.2011 11:07

De cand vroiam sa tuf si eu o catea si nu gaseam. Dumnezeu exista! Multumesc dee.

Azzido29.10.2011 12:09

da ma Inciu, niste oameni rai astia de la fcsteaua.ro

deea.jpg

navodarean29.10.2011 21:21

Untitled_2.png

 

din respect pentru dinam0vista, n-am cenzurat id-ul. spor la treaba.

Lari01.11.2011 21:06
Lari14.11.2011 15:45
blindica16.11.2011 11:35
KuzMaN17.11.2011 20:48
Maye18.11.2011 11:01
KuzMaN18.11.2011 12:35
Lari23.11.2011 18:22
Lari24.11.2011 17:29
Lari05.12.2011 23:07
Azzido09.12.2011 14:03
Azzido09.12.2011 20:48
Lari12.12.2011 15:35
«1111213141519»