Sa va unga pe suflet
The Arctic Light from TSO Photography on Vimeo.
Mare ti-e gradina Doamneee ! ![]()
http://zidezionline.wordpress.com/2011/06/...-a-la-filelist/
Cu asta sa faci muzica!
http://www.youtube.com/watch?v=3UodADG88lQ...ture=grec_index
http://www.reactable.com/products/reactabl...ence/reactable/
..numai ca e 9700 euro una
Mare ti-e gradina Doamneee !http://zidezionline.wordpress.com/2011/06/...-a-la-filelist/
Da ce cautai tu pe acolo ma? ![]()
e genial papagalul asta !!
"te iubesc, te iubesc...te pup"
La Festivalul Medieval din Sibiu , care a avut loc in saptamana trecuta, si-a facut aparitia si o statuie umana, care canta pe bani. Momentul 0:36 ![]()
Il stiu, pana mai deunazi a ars-o prin Saturn.