Ai vazut doar, pana acum, strategia suporterilor. De ce ma mai intrebi?
Nu iti convine ca e huiduit la fiecare meci?
Ce ai vrea sa faca suporterii?
Sa intre peste el in casa/loja?
Atat va tot c**ati pe voi, voi astia deontologi, elevati, superiori, obiectivi,cultivati, insamantati, de parca ciobanasul e Mesia si dupa el poate veni doar apocalipsa.
Te dai mare ca ai poza cu Jenei.
Bravo tie.
Probabil ca ti-ar place sa ai poza cu toti fostii mari stelisti.
Te intreb atat: ITI PLACE CAND becaliii ISI BATE JOC DE EI?
Tu intelegi ca pe asta il pupi in fund?
Tu realizez cine e jegul asta?
Realizezi unde e Steaua si incotro o ia?
Intelegi, oare, ca performantele din trecut au fost facute doar datorita faptului ca in conducere se afla un om ca Stoica, om care il tinea pe becalii departe de echipa?
