FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SuperSteaua - Dinamo 2 - 2 (2 -1) ?!

«1789101115»
soul-assa17.09.2005 13:10

bai fratilor yo m-am dus azi la 10:30 la casa de bilete si imi zice aia de vindea ca nu mai sunt bilete la nici una din peluze. am ramas masca 8O si mai face aia ca nu se mai pun in vanzare. mi se pare foarte ciudat pt ca din cate stiu eu nu s-au terminat niciodata biletele la peluza cu 2 zile inainte. nu stiu ce sa zic...cred ca ma mai duc si maine sa incerc

ANTIgigi17.09.2005 15:31

Dinamo nu va castiga in Ghencea, asta e sigur, nu are cum, sunt mult prea ingamfati si cu nasul pe sus dupa meciul cu everton.Din pacate Nesu va lipsi si s-ar putea sa se simta lipsa lui :cry: si Petre Marin nu stiu cat de pregatit este sa joace titular in acest moment.

SteauaToronto17.09.2005 15:59

Deci sa inteleg daca nu mai sunt bilete inseamna ca stadionul va fi plin nu?

Captain RedBlue17.09.2005 16:09
"Meciul Steaua - Dinamo este un derby de orgolii. Nu cred că se va decide campionatul după acest meci. Cred că va iesi un meci frumos in care normal că Dinamo este favorită"

Vlad Munteanu

sa-l anunte cineva si pe asta ca Dinamo n-a mai invins in Ghencea in campionat de 16 ani :lol: :lol: :lol:

Super raspunsul! :lol: :lol: :lol: Misha iti dau si-o sugestie! :roll: Roaga-l pe reddog sa-l anunte! Sigur il gaseste! :roll:

noname17.09.2005 16:57
Deci sa inteleg daca nu mai sunt bilete inseamna ca stadionul va fi plin nu?

 

nu. intelege ca nu se vand bilete la peluza II

FanSteaua4Life17.09.2005 17:17

cum sa nu dea...si ce o sa faca...o sa tine juma de peluza goala sau le da toata peluza cainilor...

SSK17.09.2005 17:27

La mijloc e o neintelegere... Cainii spun ca au cumparat bilete la PS chiar din Ghencea.. :roll: In fine, om trai si-om vedea.

Crazy_Sanchez17.09.2005 21:35

Se gasesc bilete si astazi

Desi biletele s-au pus in vinzare de vineri la prinz, pină aseară nu se vinduseră foarte multe. Ieri era foarte putină agitatie la casele de la stadionul Steaua, suporterii celor două echipe putind achizitiona bilete chiar si in ziua meciului, in toate sectoarele stadionului. Azi, ghiseele se vor deschide la ora 12:00 si tichetele vor putea fi cumparate pină la startul partidei, ora 20:15.

gsp

 

eu am fost ieri in jur de ora 10 si nu se mai gaseau bilete la peluze m-am intors pe la 14 si am gasit la peluza II dar tribuna II si peluza I numai erau le vindeau baieti cu 300 la tribuna si 200 la peluza :oops::(

FanSteaua4Life18.09.2005 04:59

Am plecat spre Bucuresti :D ne vedem la meci, forzza Steaua :twisted: sa castige cea mai buna stea...

bodanelu18.09.2005 06:53

AM si eu o intrebare... credetzi ca o sa mai gasesc bilete astazi inainte sa inceapa meciul?

xxxy18.09.2005 07:00

Biletele s-au vandut in proportie de 92%.

Padrese18.09.2005 07:07

Cine a zis asta? daca au zis ziarele nu va luati dupa ei ca vb prostii

bodanelu18.09.2005 07:08

mersi mult.

vad eu ce fac!

I.N.Money18.09.2005 09:04

la bisnitari gasesti....da dublu sau chiar triplu

soul-assa18.09.2005 10:07

azi pe la 1 se mai vindeau bilete doar la peluza 2.

iar la bisnitari biletele la peluza 1 se dau cu 150-200.000 deci triplu sau chiar de 4 ori mai mult decat pretul real. prost sa fi sa dai atata pe un bilet. ce facem acuma??!! ii imbogatim pe tiganii aia spurcati??!! nu cred.

yo sunt sigur ca s-au facut manevre cu biletele la peluza 1 pt ca nici sambata nu se gaseau si mi se pare greu de crezut ca s-au vandut toate de vineri (nu prea s-a intamplat sa se vanda toata peluza din prima zi!!!!). mustata ala cred ca face manevre la greu + ca e mana-n mana cu bisnitarii. asa se explica si pretul de 150.000 (50.000 pretul real + 50.000 spaga bisnitarului + 50.000 spaga lu mustata).

sa ma f.. in gsp care zice astazi ca se mai gasesc bilete in toate sectoarele !!!!

Allen18.09.2005 10:30

Ce sa facem, mergem la Sud. La mine o sa fie prima data in 8 ani de cand vin la meciuri.De ce sa dau 200 la tigani, sa-l mai aud si pe Mustache cum da tonul la "lupta Steaua". Si asa am zis aici ca nu mai vin la meciuri din cauza a ce s-a intamplat atunci cu Otelul, dar parca nu pot sa stau acasa cand jucam cu rivalii.

Sper sa comentam impreuna o noua umilinta a javrelor pe Templul Fotbalului Romanesc!

Nero18.09.2005 15:02

Incredibil cum putem sa ratam 8O

 

Si conteaza enorm, mai ales cand vezi cat kkt au mancat cateii: gol la un sut care in 99,99% din cazuri nu pune probleme :( Sper sa le dam inca vreo 2-3 dupa pauza, ca sa nu mai avem emotii pe final de meci.

 

FORZZA

Nero18.09.2005 15:59

Si uite asa, ne jucam cu ocaziile, incercam sa conservam un rezultat fara Zenga pe banca si - fireste - suntem "pedepsiti". Unii mai si invata din greseli, cred ca a venit momentul sa mai invatam si noi, fir-ar al dracului...

SteauaToronto18.09.2005 16:05

Nu se poate asa ceva! Mama mor de ciudddddaaaa! Nu-mi vine sa cred ca javrele au luat 1 punct! Forza Steaua! Suntem lideri!

stefan_cel_mare18.09.2005 16:11

sa ziceti sarumana' ca nu ati luat bataie pe final. toronto tu scrii mult si prost. ma mir ca nu ai luat ban pana acum pe forum dupa anumite iesiri de-ale tale tipic oieresti. da' deh esti cica stelist

Nero18.09.2005 16:16

Sarumana sa ziceti voi, ca n-ati luat cate ati dat bacaului :evil: daca Steaua avea 6-0 la pauza, nu aveati de ce sa va suparati.

 

Ma rog, era normal sa apareti acum pe forum. Ca in cusca voastra nu puteti sta!

Captain RedBlue18.09.2005 16:17

Sa ziceti voi saru` mana ca nu ati luat bataie la scor, ca dupa cum a aratat meciul nu meritati nici macar un egal! Si tot noi suntem pe primul loc!

stefan_cel_mare18.09.2005 16:19

sunt mai batran pe forumul asta decat multi dintre voi. faptul ca ratati si noi dam gol.......sper asa sa fie si in continuare :lol:

nick200518.09.2005 16:20

fratilor, al doilea meci important in care avem jocul in mana si ratam incredibil...iar norocosii de caini scot un 2-2! nemeritat! bine ca suntem macar pe primul loc :) oricum greu de digerat egalul asta...

Bogdan4Steaua18.09.2005 16:23

Nu au meritat sa plece cu un punct din Ghencea. Pacat! Aveam cele trei puncte in mana! Asta e! Mergem mai departe! Hai Steaua!

«1789101115»