bai fratilor yo m-am dus azi la 10:30 la casa de bilete si imi zice aia de vindea ca nu mai sunt bilete la nici una din peluze. am ramas masca 8O si mai face aia ca nu se mai pun in vanzare. mi se pare foarte ciudat pt ca din cate stiu eu nu s-au terminat niciodata biletele la peluza cu 2 zile inainte. nu stiu ce sa zic...cred ca ma mai duc si maine sa incerc
