Am uitat deja de Cupa UEFA. Nu-mi sta gandul decat la meciul de duminica. Dupa rezultatele de ieri, nu va fi usor. Insa noi suntem Steaua si trebuie sa invingem! Cu o victorie vom avea 4 puncte avans si va fi foarte greu sa ne mai ajunga cineva pana la sfarsitul turului. Haideti baieti, aratati cine suntem noi!!! CAMPIONII!!!
