Hmmmmmmmm...Netoiu a fost la Bacau inainte de meci...ciudat acest 6 - 0...
Hmmmmmmmm...Netoiu a fost la Bacau inainte de meci...ciudat acest 6 - 0...
Hmmmmmmmm...Netoiu a fost la Bacau inainte de meci...ciudat acest 6 - 0...
Iar incepeti???? Mai ciudat decit 4-0 al vostru cu Otelul??? sau cu Nationalul??? Mai ciudat ca absenta fundasilor olteni la golul lui Nicolita??? Daca e sa o luam asa...orice meci poate fi acuzat de blat
A fost o demonstratie de fotbal din partea lui Dinamo
Hmmmmmmmm...Netoiu a fost la Bacau inainte de meci...ciudat acest 6 - 0...
Iar incepeti???? Mai ciudat decit 4-0 al vostru cu Otelul??? sau cu Nationalul??? Mai ciudat ca absenta fundasilor olteni la golul lui Nicolita??? Daca e sa o luam asa...orice meci poate fi acuzat de blat
A fost o demonstratie de fotbal din partea lui Dinamo
Demonstratie de fotbal? Vai de capul vostru fratilor! Mai bine hai zi cate bucati va da Everton si va mai captusam si noi si o sa vedeti voi cum o sa va inchidem gura! Forza Steaua!
Mereu batetzi in Ghencea...si din 89 incoace tot o demostrati :lol:
A fost o demonstratie de fotbal din partea lui Dinamo
Am fost la meciul vostru din groapa pentru ca ma duc alaturi de finul meu care este dinamovist. la ce fotbal a jucat Bacaul nu pot sa spun ca ati facut demonstratie de fotbal. Everton poate in schimb sa faca instructie cu voi. :lol:
Iar de batut in Ghencea, sa fim seriosi dar noi avem echipa baieti. Sa nu credeti ca va fi altfel decat anul trecut: 1-0 GOOOOOL
A fost o demonstratie de fotbal din partea lui Dinamo
Am fost la meciul vostru din groapa pentru ca ma duc alaturi de finul meu care este dinamovist. la ce fotbal a jucat Bacaul nu pot sa spun ca ati facut demonstratie de fotbal. Everton poate in schimb sa faca instructie cu voi. :lol:
Iar de batut in Ghencea, sa fim seriosi dar noi avem echipa baieti. Sa nu credeti ca va fi altfel decat anul trecut: 1-0 GOOOOOL
Nu cred ca Everton va face intructie cu noi mai rau decit au facut simpaticii pensionari norvegieni si decit o sa faca mai tinerii lor conationali cu voi
Hmmmmmmmm...Netoiu a fost la Bacau inainte de meci...ciudat acest 6 - 0...
Iar incepeti???? Mai ciudat decit 4-0 al vostru cu Otelul??? sau cu Nationalul??? Mai ciudat ca absenta fundasilor olteni la golul lui Nicolita??? Daca e sa o luam asa...orice meci poate fi acuzat de blat
A fost o demonstratie de fotbal din partea lui Dinamo
Demonstratie de fotbal? Vai de capul vostru fratilor! Mai bine hai zi cate bucati va da Everton si va mai captusam si noi si o sa vedeti voi cum o sa va inchidem gura! Forza Steaua!
Toronto, tu esti campionul declaratiilor de dinaintea meciurilor si al disparitiilor de pe forum de dupa aceea...vezi meciul din supercupa cind te-ai ascuns zile la rind. Asa ca in curind o sa-mi iau ramas bun de la tine pt mai mult timp ( de duminica incolo)
Eu nu am spus ca Bacaul are mare valoare.....dar am vazut niste combinatii de joc la ai nostri de toata frumusetea. Combinatii pe care stelistii le vad doar pe casete video, dar poate o a aiba ocazia sa le vada si live in ghena.
Voi v-ati chinuit cu descultii aia de la Tg Jiu care sunt mai slabi decit Bacaul....iar despre jocul vostru nu pot decit sa rid in hohote. Apropo, am auzit ca Mirel a gresit iar la golul alora, e adevarat???
Bineinteles ca a gresit...a facut el ce stie mai bine (totusi, mai putin bine decat sa-si dea autogoluri)...il insotea pe jucatorul advers, marele Iulian Stefan...nu mai spun ca Vasile a luat gol pe centrul portii. Ce mai, o caricatura de echipa. Daca ne mai uitam si pe declaratia mancatorului de saratele, care spunea ca daca Steaua va juca asa si cu norvegenii nu are nici o sansa, atunci avem imaginea completa a unei echipe submediocre.
Usurel , nici un meci nu seamana cu altul .Vom vedea ce se va intampla , cine va rezista mai bine iuresului campionat-cupe europene.
Ati batut si voi la scor si acum ati aparut pe aici ca ciupercile dupa ploaie. Pregatiti-va de umilinta in meciurile ce urmeaza.
Si inca ceva:
JET!
Au iesit ei ca ciupercile dupa ploaie dar trebuie sa inteleaga toti ca abia acum se va juca fotbal. De joi ar trebui sa vorbim de valoare, experienta, omogenitate, daruire si nu in ultimul rand TRADITIE!!!
Daca sunt asa destepti cainii :lol:
eu sincer imi pare rau ca nu a inscris cu Cehia... Sper sa nu se trezeasca in Ghencea :evil:
S-a trezit cu Bacaul. Poate continua la fel si cu voi. :wink:
Au iesit ei ca ciupercile dupa ploaie dar trebuie sa inteleaga toti ca abia acum se va juca fotbal. De joi ar trebui sa vorbim de valoare, experienta, omogenitate, daruire si nu in ultimul rand TRADITIE!!!
Daca sunt asa destepti cainii
Sorine, cred ca stii foarte bine raspunsul la intrebarea asta, nu prea imi vine sa scriu, nu din orgoliu, ci din suparare.
eu sincer imi pare rau ca nu a inscris cu Cehia... Sper sa nu se trezeasca in Ghencea :evil:
S-a trezit cu Bacaul. Poate continua la fel si cu voi. :wink:
Eu sper ca doar a avut doar o tresarire din vis. Va doresc sa il tina treaz si joi cu Everton dar sa doarma duminica in Ghencea. :lol:
de ce sa continue asa cu everton? vreti sa se umple forumul de azorei, grivei sau bobici?nu vezi ca dupa meciul cu bacaul au aprarut cativa. de cand nu mai e basescu primar nu se mai practica eutanasierea catelushilor, acum sunt la stadiul de inmultire, dar daca li se da apa la moara vor ajunge la invazie...Forzza Steaua...
Noroc cu Everton cainilor o sa aveti nevoie de
el! :lol:
P.S.: aveti grija cu incidentele vin celebrii Hooligan! Nu vrea sa vad raniti pe acolo!
Puteti sa transmiteti acest lucru lu baietii care se cred viteji(ultra) din galeria voastra! ![]()
Steaua joaca economicos. E obisnuita sa joace doua meciuri pe saptamana.
Pt a castiga e nevoie sa dai cu un gol mai mult decat adversarul. Cand are nevoie Steaua un fotbal de super-clasa.
Este o echipa indubitabil mai omogena mai experimentata si mai inteligenta decat d....o.
Fiind la meciul cateilor in groapa duminica la finalul meciului un suporter moldav de la bacau care isi dezlega bannerul de pe gard striga cat il dureau plamanii: "Asa sa dati si peste o saptamana pe Ghencea!" Ce a vrut sa spuna? Oare chiar asa sa isi doreasca un bacauan? Sa bata Dinamo in Ghencea? Oare chiar ar trebui jucat meciul cu norvegienii la Bacau?
Si sa fim seriosi. Poate asa sa o fure Dinamo in Ghencea... cu 6-0, bine nu 6-0 dar 3 oricand e posibil... aaaaa nu 4, 3 e periculos (aviz rapidistilor) :lol:
a aflat cineva de pretul biletlor...daka stiti poate dezvaluiti misterul si altora, astept raspuns, multumesc anticpat...
Probabil 10 lei noi la peluze, 20 la a doua 40 la prima si 60 la zero... Doar e derby
legat de meciu cainilor cu Everton....nu vor fi incidente cu celebrii Hooligans pt ca acei handykapatzi de suporteri sunt cunoscutzi de garda la ei si sunt mereu cu "escorta" din partea politiei engleze!!in rest.....FORZZA Steaua.......si bafta cu everton ham-hamilor!!
legat de meciu cainilor cu Everton....nu vor fi incidente cu celebrii Hooligans pt ca acei handykapatzi de suporteri sunt cunoscutzi de garda la ei si sunt mereu cu "escorta" din partea politiei engleze!!in rest.....FORZZA Steaua.......si bafta cu everton ham-hamilor!!
Cainii nu au nevoie de bafta! Borcea zice deja ca Dinamo o sa bata pe Everton cu 2-0! :lol:
Io sincer sper sa castige toate....!oricum.....ce nu zice Borcea ala?![]()
Fiind la meciul cateilor in groapa duminica la finalul meciului un suporter moldav de la bacau care isi dezlega bannerul de pe gard striga cat il dureau plamanii: "Asa sa dati si peste o saptamana pe Ghencea!" Ce a vrut sa spuna? Oare chiar asa sa isi doreasca un bacauan? Sa bata Dinamo in Ghencea? Oare chiar ar trebui jucat meciul cu norvegienii la Bacau?
Si sa fim seriosi. Poate asa sa o fure Dinamo in Ghencea... cu 6-0, bine nu 6-0 dar 3 oricand e posibil... aaaaa nu 4, 3 e periculos (aviz rapidistilor) :lol:
1.Ai fost in Groapa?
Am incercat si eu uneori,la meciuri internationale,dar o voce din interiorul meu mi-a interzis categoric acest lucru.
Nu te duce,mi-a spus ea,printre suporteri ostili clubului tau.Vei vedea si vei auzi lucruri care nu-ti vor placea.
2."Asa sa dati si peste o saptamana in Ghencea",spus de suporterul bacauan eu il completez cu "daca veti putea".
Mi se pare ciudat ca poti sa te gandesti macar,ca un bacauan oarecare ar tine cu Dinamo,dupa ce echipa i-a fost umilita.
3.Bacaul e o alegere buna.
Eu cred ca o alegere buna ar fi fost si Oradea,unde 99% dintre locuitori tin cu Steaua,gratie lui Emerich Jenei.Dar nu numai lui.
Prietenia dintre cei doi conducatori de club si faptul ca destui jucatori ai nostri,au fost nu cu mult timp in urma ai lor,ai Bacaului,au primat.