FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gluma Zilei

«1789101179»
Maye09.08.2009 13:30
:)) hai ca imi place cum le zici..mai baga , mai baga.
Ally_stelista09.08.2009 13:52

G.B. "ii iau numarul10 lui Grzelak...ala merita numarul 10? nu mai cumpar jucatori cu chelie. stia Trica c zice...''

ajunge sa-i dea dreptate unui CFR-ist chiar inainte d derby...sa-i fie rusine...

razvan2810.08.2009 11:37

Deci in urmatorii ani nu o sa ii vedem la Steaua pe Jan Koller , Ivan de la Pena sau Luciano Spalleti antrenor...erau mai multi jucatori au facut astia de la gesepe o echipa cu Zidane , Barthez , Vialli...mai multi mari fotbalisti.Ma rog daca ii zicem lu Jiji de Vialli crede ca vorbim de tortellini :))

Blackzie10.08.2009 14:39
Inspiratie olteneasca. In meciul U Craiova - Dinamo Buc, suporterii craioveni au afisat doua bannere. 1. Cautare Google: Dinamo in Champions League.

2. Raspuns: niciun rezultat gasit. :))

Deci chestia asta e GENIALA! :))

 

GG Craiova +1

I.N.Money10.08.2009 17:17

E incredibil urecheatu asta de Dumbo Samuila, tocmai a sunat-o pe Lorena Balena sa isi spuna punctul de vedere dupa ce s-a intamplat aseara. Am inteles doar ca : Sa inchida Ghencea, Sudu, sa le moara familia ! :))

roon3y10.08.2009 18:10

Lorena Tricã: "Asearã, în Ghencea, am fost cea mai doritã femeie din România" :)):)):))

**alex**10.08.2009 18:32

De fapt, trebuia sa spuna ca a fost cea mai curva din Romania aseara.

Maye10.08.2009 19:08
De fapt, trebuia sa spuna ca a fost cea mai curva din Romania aseara.

Doar aseara?

**alex**10.08.2009 21:22

Aseara i s-a zis in mod public :D

Maye10.08.2009 22:22

Asa.Ca sigur ii spune barbacsu in particular in fiecare seara : tarfa dracului cu ce cretin stai!

ady_ultras11.08.2009 07:58

s-a gasit si marea gaura sa vorbeasca, oltenii astia sunt vai mortii lor

bodanelu11.08.2009 08:39

@Ady mai usor cu generalizarile astea...

si printre suporterii stelisti sunt o gramada de olteni

MoWeed11.08.2009 08:40

Fierbe sangele de oltean in bodanelu :bananadance:

ady_ultras11.08.2009 09:17

am gresit topicul, sterge-ti postul asta

 

@Ady mai usor cu generalizarile astea...

si printre suporterii stelisti sunt o gramada de olteni

nu ma refeream la suporterii stelisti, ci la cuplul asta de aur trica si lorena :)

Blackzie11.08.2009 10:50

Ce aveti ma cu Lorena Balena ca e desteapta fata :(

 

:))

roon3y11.08.2009 12:02
Ce aveti ma cu Lorena Balena ca e desteapta fata :(

 

:))

 

 

"Daca ei imi doresc mie sa imi moara copiii si familia, atunci asta le doresc si eu lor. "...uite ce desteapta e :chair:

razvan2811.08.2009 13:53

E desteapta rau :))

Se vede ca e fata lu Balaci alt om cu caracter 0.Imi spunea acum ceva timp un vecin care a locuit in Craiova ca l-a cunoscut personal pe Balaci si ca ii cam place bautura si ca nu e un om in care sa iti pui baza.

Deci si fisa nu putea fi mai breaza...ea cand a zis ca toate nevestele de fotbalisti sunt parasute nu a mai comentat atat jesepeu.O proasta si el si Trica si tasu...

bodanelu11.08.2009 13:57

ea a zis ca toate nevestele de fotbalisti sunt parasute, dar ea ce e? nevasta de aviator?

ady_ultras11.08.2009 15:01

trica este si mai pupincurist, cik toti de lea asteaua in afara de Gigi Becali sunt niste zdrente :))

razvan2811.08.2009 18:55

Pune o vorba buna la Jiji poate il imprumuta ca la cum joaca fotbal multi bani nu prea primeste

Acum chiar ascultam "Cum sa jignesti o femeie" de la Parazitii.Si mi-am adus aminte de lorena balena :))

Daniel-Ionut13.08.2009 15:13

Gigi Becali: "Cant in fiecare dimineata 'Becali pleaca din Ghencea'! "

"Dimineata cand ma spalam, fredonam 'Nimeni nu te vrea, Becali, pleaca din Ghencea'." :D

D4v1dstelist13.08.2009 19:08

Deja moare de ciuda.Nu mai rezista mult si iar o sa faca ceva tampenie.

RaMs3s13.08.2009 19:36
Gigi Becali: "Cant in fiecare dimineata 'Becali pleaca din Ghencea'! "

"Dimineata cand ma spalam, fredonam 'Nimeni nu te vrea, Becali, pleaca din Ghencea'." :D

 

a spus ca vrea ca asta sa fie imnu Stelei :naughty:... deci...baieti ...invatati imnu !!!

Kapetan0s14.08.2009 17:47

Gigi Becali: ''Nicolita este cel mai bun jucator din Romania''!

roon3y14.08.2009 18:28
Gigi Becali: ''Nicolita este cel mai bun jucator din Romania''!

jucator de ce??? poate barbut pe la el la faurei :)):)):))

«1789101179»