FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gluma Zilei

«15678979»
Maye08.07.2009 10:43

Tiganu` drecu`...Sa ii rupa picioarele aia de la Xerez.

Robinson Rufay Zapata08.07.2009 10:47
Tiganu` drecu`...Sa ii rupa picioarele aia de la Xerez.

 

 

Un kkcios...

red&blue_boy08.07.2009 10:53

Valoreaza mai mult....Modest omul.Nu merita mai mult nici decat Kaka.

MoWeed08.07.2009 12:08
Ronaldo: "Suma plãtitã de Real pe mine e prea micã! Valorez mai mult de 94 de milioane €!"

Parca ar fi un cocalar din Romania, ma jur.

Fan FC Steaua08.07.2009 12:20

Eu nu as fi dat nicio flegma pe homosexualul ala urat de Ronaldo cristiano. E o varza de jucator, cocalar de portugalia.

vlad08.07.2009 12:24
Parca ar fi un cocalar din Romania, ma jur.

 

Cikalica cica cea!

Asta mai are putin si isi scoate si coastele sa si-o suga singur.N-am vazut niciodata un barbatat mai narcisist decat cocalarul asta. Beckam era copil.

 

Cautati declaratia cocalarului din primavara ,cand radea de Real Madrid si spunea ca nu va merge la Real niciodata si ca Manchester e casa lui pe viata.

Apoi spune ca se bucura sa-i vada pe suporterii lui Manchester ca sufera .

Alta cu si-a implinit visul sa joace la Real.

 

ultima va fi: "De mic copil am fost injectat in vene cu sange de caine."

mircea_1008.07.2009 13:36
Eu nu as fi dat nicio flegma pe homosexualul ala urat de Ronaldo cristiano. E o varza de jucator, cocalar de portugalia.

 

eu as da flegma aia...i-as da-o lui :D

DelPiero1008.07.2009 14:52
Ronaldo: "Suma plãtitã de Real pe mine e prea micã! Valorez mai mult de 94 de milioane ?!"

Nu merita nici un cuvant kk-tul asta.Nul ca om,Ca-i fotbalist bun,nu e destul...trrebuie sa ai si creier.Asta e regele cocalarilor,jur. :rolleyes:

P.S.Dar Dumnezeu vede tot...sa n-aiba grija Ronaldo,pe cat de sus se crede el,pe atat de dulce(pt noi) ii va fi caderea... ;)

razvan2808.07.2009 20:36

Asta e chiar cocalar...ar trebui bagat pe cocalari.com

Beckham nu facea nimic cocalaresc fata de asta , David este inca un fotbalist capabil dar e si un brand in acelasi timp.Fata de "CR7" care se crede "the fucking machine"

mircea_1009.07.2009 08:40

Preotul lui Dinamo e homosexual: "Din cauza lui am ratat Liga!"

 

Sport.ro

 

Asta e cea mai tare pe saptamana asta :thumbup: :thumbup: :thumbup:

razvan2809.07.2009 20:53

Chiar ca e tare :D :D

ady_ultras09.07.2009 23:01
Preotul lui Dinamo e homosexual: "Din cauza lui am ratat Liga!"

 

Sport.ro

 

Asta e cea mai tare pe saptamana asta :thumbup: :thumbup: :thumbup:

preotul nu era gay pana sa se spovedeasca dinamovistii pe sub roba lui ;)

razvan2810.07.2009 10:46

Io v-am zis ca Dinamo e echipa de gay...n-ati vazut ce fata are Zicu.

La naiba Solcanu sigur e dinamovist in puii mei hellooo :clap::))

**alex**12.07.2009 22:36

Dervell, fotbalistul care a marcat golul victoriei pentru Aix-les-Bains, spune cã nu va uita niciodatã partida cu Dinamo.

 

"E o zi deosebitã în cariera mea! O sã îmi fac un album cu poze de la acest meci!"

 

:thumbup:

Lari18.07.2009 12:03

"Oaia europarlamentara trebuie sa-mi dea banii pe Lovin" (declaratie a lui Sechelariu, dupa vestea ca Lovin a semnat cu TSV Munchen)

D4v1dstelist18.07.2009 13:52

Atat! :thumbup:

zyder18.07.2009 15:42

hai ca mesajul cu rahatelul in unguroaice ii prea tare felicitari sud pentru mesaj....:D

Daniel-Ionut19.07.2009 11:57

GB: Daca ajungem in grupele Europa League, suporterii vor avea nevoie de mine sa le platesc deplasarile :naughty:

1on19.07.2009 12:40

Nu-i nevoie. Le plãtește deja Puiu Popoviciu.

razvan2828.07.2009 11:19

Jiji la gesepe teve dupa ce i-a zis o reporterita ca Mitica vrea sa-i scoata tablele din cap: "Eu sunt prea talentat la table sa-mi scoate mie Mitica tablele din cap.Eu ma tablele in sange.Eu sunt ca Messi la fotbal."

 

Ma da asta are cam multe in sange ca parca avea si engleza....cred ca e bolnav si cu sangele nu doar cu capul.

Lari28.07.2009 14:18

Ionuț Lupescu: "Cupa României bate în audiențe Liga I și Liga Campionilor"

 

Corect! Niciuna din alea doua competitii nu-s atat de putin urmarite.

TbC2528.07.2009 14:57

 

Valoreaza mai mult....Modest omul.Nu merita mai mult nici decat Kaka.
Corect era , nu merita mai mult decat un caca

 

 

Asta cred ca o stiti :

_ De ce li se zice dinamovistilor spartani ????

 

 

 

_ Pentru ca vin 300 la stadion :alcoholic::ce_oameni:

 

Sau asta :

Intra un rapidist intr-un bar si zbiara la chelner:

_ Chelner , un rom aici

la care chelnerul : _ te-am vazut da-te dreacu :gathering:

D4v1dstelist28.07.2009 15:08
Ionuț Lupescu: "Cupa României bate în audiențe Liga I și Liga Campionilor"

 

Corect! Niciuna din alea doua competitii nu-s atat de putin urmarite.

 

 

Cum sa compari Cupa Romaniaei cu UCL????? :rolleyes:

Guardian28.07.2009 17:19
Ionuț Lupescu: "Cupa României bate în audiențe Liga I și Liga Campionilor"

Lupescu a vrut si el sa influenteze cumva sa ne uitam , dar nu i-a iesit :)))

Lari28.07.2009 18:00

Din seria "Stupezenia straluceste orbitor":

 

Dacã te cheamã Bonetã, Trompetã, ªvaițer, nu ai cum sã faci niciodatã performanțã, pentru cã nu te ajutã numele. Auzi, Trompetã, Trombon! Nici Turcu nu a avut succes, poate dacã îl chema Românu era altceva. Lãcãtuș? El avea nume de meseriaș.

 

Îi vom spulbera pe Motherwell, au o echipã prea micã. Poate dacã îi chema Tatãrwell, aveam emoții, dar așa sînt o mãmicuțã micã. E o chestiune de nuanțã.

 

Da, el a fost. Pardon, EL!

«15678979»