Tiganu` drecu`...Sa ii rupa picioarele aia de la Xerez.
Tiganu` drecu`...Sa ii rupa picioarele aia de la Xerez.
Tiganu` drecu`...Sa ii rupa picioarele aia de la Xerez.
Un kkcios...
Valoreaza mai mult....Modest omul.Nu merita mai mult nici decat Kaka.
Ronaldo: "Suma plãtitã de Real pe mine e prea micã! Valorez mai mult de 94 de milioane €!"
Parca ar fi un cocalar din Romania, ma jur.
Eu nu as fi dat nicio flegma pe homosexualul ala urat de Ronaldo cristiano. E o varza de jucator, cocalar de portugalia.
Parca ar fi un cocalar din Romania, ma jur.
Cikalica cica cea!
Asta mai are putin si isi scoate si coastele sa si-o suga singur.N-am vazut niciodata un barbatat mai narcisist decat cocalarul asta. Beckam era copil.
Cautati declaratia cocalarului din primavara ,cand radea de Real Madrid si spunea ca nu va merge la Real niciodata si ca Manchester e casa lui pe viata.
Apoi spune ca se bucura sa-i vada pe suporterii lui Manchester ca sufera .
Alta cu si-a implinit visul sa joace la Real.
ultima va fi: "De mic copil am fost injectat in vene cu sange de caine."
Eu nu as fi dat nicio flegma pe homosexualul ala urat de Ronaldo cristiano. E o varza de jucator, cocalar de portugalia.
eu as da flegma aia...i-as da-o lui ![]()
Ronaldo: "Suma plãtitã de Real pe mine e prea micã! Valorez mai mult de 94 de milioane ?!"
Nu merita nici un cuvant kk-tul asta.Nul ca om,Ca-i fotbalist bun,nu e destul...trrebuie sa ai si creier.Asta e regele cocalarilor,jur. ![]()
P.S.Dar Dumnezeu vede tot...sa n-aiba grija Ronaldo,pe cat de sus se crede el,pe atat de dulce(pt noi) ii va fi caderea... ![]()
Asta e chiar cocalar...ar trebui bagat pe cocalari.com
Beckham nu facea nimic cocalaresc fata de asta , David este inca un fotbalist capabil dar e si un brand in acelasi timp.Fata de "CR7" care se crede "the fucking machine"
Preotul lui Dinamo e homosexual: "Din cauza lui am ratat Liga!"
Sport.ro
Asta e cea mai tare pe saptamana asta
:thumbup: ![]()
Chiar ca e tare
:D
Preotul lui Dinamo e homosexual: "Din cauza lui am ratat Liga!"
Sport.ro
Asta e cea mai tare pe saptamana asta
:thumbup:
preotul nu era gay pana sa se spovedeasca dinamovistii pe sub roba lui ![]()
Io v-am zis ca Dinamo e echipa de gay...n-ati vazut ce fata are Zicu.
La naiba Solcanu sigur e dinamovist in puii mei hellooo ![]()
![]()
Dervell, fotbalistul care a marcat golul victoriei pentru Aix-les-Bains, spune cã nu va uita niciodatã partida cu Dinamo.
"E o zi deosebitã în cariera mea! O sã îmi fac un album cu poze de la acest meci!"
![]()
"Oaia europarlamentara trebuie sa-mi dea banii pe Lovin" (declaratie a lui Sechelariu, dupa vestea ca Lovin a semnat cu TSV Munchen)
Atat! ![]()
hai ca mesajul cu rahatelul in unguroaice ii prea tare felicitari sud pentru mesaj....![]()
GB: Daca ajungem in grupele Europa League, suporterii vor avea nevoie de mine sa le platesc deplasarile ![]()
Nu-i nevoie. Le plãtește deja Puiu Popoviciu.
Jiji la gesepe teve dupa ce i-a zis o reporterita ca Mitica vrea sa-i scoata tablele din cap: "Eu sunt prea talentat la table sa-mi scoate mie Mitica tablele din cap.Eu ma tablele in sange.Eu sunt ca Messi la fotbal."
Ma da asta are cam multe in sange ca parca avea si engleza....cred ca e bolnav si cu sangele nu doar cu capul.
Ionuț Lupescu: "Cupa României bate în audiențe Liga I și Liga Campionilor"
Corect! Niciuna din alea doua competitii nu-s atat de putin urmarite.
Corect era , nu merita mai mult decat un cacaValoreaza mai mult....Modest omul.Nu merita mai mult nici decat Kaka.
Asta cred ca o stiti :
_ De ce li se zice dinamovistilor spartani ????
_ Pentru ca vin 300 la stadion ![]()
![]()
Sau asta :
Intra un rapidist intr-un bar si zbiara la chelner:
_ Chelner , un rom aici
la care chelnerul : _ te-am vazut da-te dreacu ![]()
Ionuț Lupescu: "Cupa României bate în audiențe Liga I și Liga Campionilor"
Corect! Niciuna din alea doua competitii nu-s atat de putin urmarite.
Cum sa compari Cupa Romaniaei cu UCL????? ![]()
Ionuț Lupescu: "Cupa României bate în audiențe Liga I și Liga Campionilor"
Lupescu a vrut si el sa influenteze cumva sa ne uitam , dar nu i-a iesit
)
Din seria "Stupezenia straluceste orbitor":
Dacã te cheamã Bonetã, Trompetã, ªvaițer, nu ai cum sã faci niciodatã performanțã, pentru cã nu te ajutã numele. Auzi, Trompetã, Trombon! Nici Turcu nu a avut succes, poate dacã îl chema Românu era altceva. Lãcãtuș? El avea nume de meseriaș.
Îi vom spulbera pe Motherwell, au o echipã prea micã. Poate dacã îi chema Tatãrwell, aveam emoții, dar așa sînt o mãmicuțã micã. E o chestiune de nuanțã.
Da, el a fost. Pardon, EL!