Mai bine zis, eL.
Mai bine zis, eL.
nu inceteaza sa ma uimeasca ![]()
Asta cred ca doar cand doarme nu mai e asa prost ![]()
ba eu cred ca si cind doarme e prost,ii reaminteste nevasta-sa ca tre' sa respire!MORI CIOBANE!
Jabba: "La Timisoara n-o sa mai jucam atat de descoperiti ca la Donetk"
Incredibil...
Becali:"Ultrașii n-au fost ostili, cred cã mã simpatizeazã"
binenteles
cum sa nu
Il iubim pe Jiji...in gura ![]()
asta e de colectie, cred k l-au lasat genunchii pe Borcea cand a citit
Mie imi da meciul Steaua Dinamo Kiev 4-1.
Cred ca atunci cand a vazut borcica ca noi rupem bombardam Kievul a aruncat Nei-u pe geam ![]()
Timisoara = un club de hipopotani condusi de un hipopotam gigantic
CFR Cluj = gaini moarte
Dinamo = pisicute frustrate care se pregatesc de Liga pe punctele Stelei
rapid = niste ciori
pai numai ei sa zica ?
de acum peste tot o sa zic si eu de timisoreni ca sunt niste hipopotami , de clujeni ca sunt niste gaini moarte , de Dinamo pisicute , iar de rapid ciori , oltenii se stiu deja soareci prazari !
Am cautat si in pagini aurii dar tot n-am gasit nimic ![]()
Ba, asta este gluma zilei. ![]()

Ba, asta este gluma zilei.
Nu e nicio gluma. E adevarul gol-golut. Exista mai multi stelisti care tin mai mult la rezultatele de moment, decat cei care tin la onoarea clubului...din pacate ![]()
Un suporter dinamovist, unul rapidist si un stelist despre criza economica:
D: - Off, o sa ajungem sa cersim cu criza asta...
R: - De la cine?
S: - La noi nu e nevoie dar nici nu prea are cine ca sunt prea multi sclavi.
(sper sa nu ma luati la injuraturi, e un banc modificat un pic...
)
Pana si cei care lucreaza la site-ul oficial al clubului, sunt niste idioti ca "marele si iubitul nostru conducator". ![]()

LE: sau poate este vreun nepot... ![]()
Chiar e slab site-ul ala. Oficial...
"Becali:Nu am avut deloc emoții! Bãnel a fost cel mai bun de pe teren!" (meciul cu motherwell.)
Administratorii siteului oficial ar trebui sa nu mai fie platiti.Pai siteul e foarte slab sincer.Ne laudam ca avem site european dar parerea mea cel al lui Motherwell e mai bun.
G.B : Dobitoc sa fiu sa mai cumpar jucator liber de contract din strainatate.
Maimuta machedona: "Nu mai cumpar jucatori cu chelie"
eu mai repede il vad 8 pe Toja , un mijlocas central defensivo-ofensiv.
buna asta ![]()
Mersi ![]()
Dupa tine maye asta e o gluma...e parerea mea cum ca Toja e si defensiv si ofensiv nu e prea ofensiv.Si nu ma poti contrazice mai ales dupa meciul cu Ujpest