FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gluma Zilei

«167891079»
1on28.07.2009 18:29

Mai bine zis, eL.

mircea_1028.07.2009 18:44

nu inceteaza sa ma uimeasca :no:

razvan2828.07.2009 23:06

Asta cred ca doar cand doarme nu mai e asa prost :))

The Flyer29.07.2009 07:58

ba eu cred ca si cind doarme e prost,ii reaminteste nevasta-sa ca tre' sa respire!MORI CIOBANE!

Lari29.07.2009 19:49

Jabba: "La Timisoara n-o sa mai jucam atat de descoperiti ca la Donetk"

 

Incredibil...

Maye30.07.2009 15:41

Becali:"Ultrașii n-au fost ostili, cred cã mã simpatizeazã"

ady_ultras30.07.2009 16:01

binenteles :)) cum sa nu

razvan2830.07.2009 21:00

Il iubim pe Jiji...in gura :))

Virgil04.08.2009 06:45

Inspiratie olteneasca. In meciul U Craiova - Dinamo Buc, suporterii craioveni au afisat doua bannere. 1. Cautare Google: Dinamo in Champions League.

2. Raspuns: niciun rezultat gasit. :))

haha.jpg

ady_ultras04.08.2009 07:17

asta e de colectie, cred k l-au lasat genunchii pe Borcea cand a citit

D4v1dstelist04.08.2009 10:26

Mie imi da meciul Steaua Dinamo Kiev 4-1.

razvan2804.08.2009 21:28

Cred ca atunci cand a vazut borcica ca noi rupem bombardam Kievul a aruncat Nei-u pe geam :))

Special_One06.08.2009 10:01

Timisoara = un club de hipopotani condusi de un hipopotam gigantic

 

CFR Cluj = gaini moarte

 

Dinamo = pisicute frustrate care se pregatesc de Liga pe punctele Stelei

 

rapid = niste ciori

 

 

pai numai ei sa zica ?

 

de acum peste tot o sa zic si eu de timisoreni ca sunt niste hipopotami , de clujeni ca sunt niste gaini moarte , de Dinamo pisicute , iar de rapid ciori , oltenii se stiu deja soareci prazari !

razvan2806.08.2009 13:33

Am cautat si in pagini aurii dar tot n-am gasit nimic :))

 

 

 

BAF-kimi06.08.2009 14:43

Ba, asta este gluma zilei. :chair:

 

omgjik.jpg

KERATOCONUS06.08.2009 15:26
Ba, asta este gluma zilei. :chair:

 

omgjik.jpg

 

 

Nu e nicio gluma. E adevarul gol-golut. Exista mai multi stelisti care tin mai mult la rezultatele de moment, decat cei care tin la onoarea clubului...din pacate :(

dalexandru2006.08.2009 15:54

Un suporter dinamovist, unul rapidist si un stelist despre criza economica:

D: - Off, o sa ajungem sa cersim cu criza asta...

R: - De la cine?

S: - La noi nu e nevoie dar nici nu prea are cine ca sunt prea multi sclavi.

(sper sa nu ma luati la injuraturi, e un banc modificat un pic... :D )

BAF-kimi06.08.2009 16:12

Pana si cei care lucreaza la site-ul oficial al clubului, sunt niste idioti ca "marele si iubitul nostru conducator". :|

 

83502062.jpg

 

LE: sau poate este vreun nepot... :))

dalexandru2006.08.2009 16:20

Chiar e slab site-ul ala. Oficial...

Grenada06.08.2009 20:56

"Becali:Nu am avut deloc emoții! Bãnel a fost cel mai bun de pe teren!" (meciul cu motherwell.)

razvan2806.08.2009 21:08

Administratorii siteului oficial ar trebui sa nu mai fie platiti.Pai siteul e foarte slab sincer.Ne laudam ca avem site european dar parerea mea cel al lui Motherwell e mai bun.

ady_ultras07.08.2009 17:02

G.B : Dobitoc sa fiu sa mai cumpar jucator liber de contract din strainatate.

razvan2807.08.2009 17:24

Maimuta machedona: "Nu mai cumpar jucatori cu chelie"

Maye09.08.2009 00:12
eu mai repede il vad 8 pe Toja , un mijlocas central defensivo-ofensiv.

buna asta :D

razvan2809.08.2009 12:54

Mersi :))

Dupa tine maye asta e o gluma...e parerea mea cum ca Toja e si defensiv si ofensiv nu e prea ofensiv.Si nu ma poti contrazice mai ales dupa meciul cu Ujpest

«167891079»