Iti dai seama ce echipa am fi avut cu Plecatu' si Ratao ! Senzatie faceam !!! ![]()
Iti dai seama ce echipa am fi avut cu Plecatu' si Ratao ! Senzatie faceam !!! ![]()
si uite-asa a mai luat CFR un titlu http://goo.gl/JWD99
E absolut geniala faza cu locomotiva impinsa de arbitrii, felicitariile mele sincere.
Iata cum ar trebui sa arate trofeul Ligii lui mitca(la brutarie!) ![]()
http://www.kmkz.ro/sport/pareri/iata-cum-a...rofeul-ligii-i/
Degeaba o sa arate asa,pentru ca tot un fotbal corupt si de proasta calitate avem..
Ioan Andone si-a depus CVu':
E greu, cu un patron care acceptă doar locul 1, cu Ciobanul care stie si fotbal, serios, chiar stie fotbal.
Buna,buna asta!...
:D ![]()
Doar ca gluma.
Daca redevenim seriosi, kkti ca Ando i-au bagat prostului in cap ideea ca ar fi mare specialist...
Gasiti aici niste caricaturi amuzante cu ciobanul
http://www.teresport.ro/?page_id=21456
Ioan Andone si-a depus CVu':
E greu, cu un patron care acceptă doar locul 1, cu Ciobanul care stie si fotbal, serios, chiar stie fotbal.
Glumet Andone asta. Numai de patroni d-astia, stiutori de fotbal, sa aiba parte.
Lucian Bute invata din nou sa numere.. http://goo.gl/uRgQH
Antrenorii au dezvaluit, după meci, tactica lui Bute: planul era să se ajungă la o decizie a arbitrilor unde urma ca noi să primim 12 puncte de la Moldova.
Carl Froch are probleme cu fiscul pentru că Bute nu i-a taiat chitanță pentru ce a incasat de la el.
Leonard Doroftei s-a oferit să-i pună o pilă la o firmă de iaurturi, unde să devină imaginea laptelui batut.
Mihai Pintilii a "suferit" o metamorfoză incredibilă azi cind a parafat transferul de la Pandurii la Steaua
Dacă la iesirea de la vizita medicală mijlocasul s-a deplasat in cirje, peste două ore, cind a ajuns la Palat, Pintilii s-a dat jos din masină si s-a dus relaxat spre intrare, de parcă n-ar fi avut nici o problemă medicala Contractul generos oferit de Ciobanul pare să-l fi intarit rapid pe noul jucator al Stelei.
http://www.gsp.ro/fotbal/Liga-1/foto-si-vi...e-d-335531.html
Sursa: gesepe
Nu am gasit topicul cu "Penibilitatea zilei" ,asa ca postez aici la "Gluma zilei".
Se pare ca diletantismul e fara limite
Onlinesport e autorul cretinitatii de mai jos:
Elvetienii prezenti la meciul amical cu Romania au trait un adevarat soc dupa ce un suporter al Universitatii Craiova a intrat pe teren.
![]()
Daca vreti sa va cruciti,iata :
http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fot...-nationalei.htm
Am si uitat de meci. ![]()
au avut nevoie a fi resuscitati?
Nu am gasit topicul cu "Penibilitatea zilei" ,asa ca postez aici la "Gluma zilei".Se pare ca diletantismul e fara limite
Onlinesport e autorul cretinitatii de mai jos:
Elvetienii prezenti la meciul amical cu Romania au trait un adevarat soc dupa ce un suporter al Universitatii Craiova a intrat pe teren.
Daca vreti sa va cruciti,iata :
http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fot...-nationalei.htm
Au luat-o si astia de la onlinesport razna, dar s-ar putea ca elvetienii chiar sa fi fost surprinsi si sa li se para "grozavie". Oricum, au destul pana la ghiulsepe si prostport.
Daca tin bine minte, acum cativa ani (vreo 5-6), intr-un ultim meci de campionat, parca Basel-Grasshopper, stadionul a fost invadat de suporteri suparati. Nu mai stiu care a fost echipa gazda, dar in urma a celui rezultat a pierdut campionatul.
Acum a intrat un amarat de om, total speriat, vazand ca nu vine niciun gabor sa-l inhate. Mie mi s-a parut socant (sau amuzant) faptul ca dupa ce a intrat pe teren, suporterul Craiovei, nu stia ce se mai faca, nevenind nimeni la el.
Nu era vorba de meciul Basel- Zurich, in ultima etapa, in 2006, cand a dat Filipescu golul victoriei in prelungiri, prin minutul '93, golul care a adus titlul pentru Zurich? Eu asa imi amintesc. Apoi, nervosi, fanii de la Basel au intrat pe teren, luand la bataie si jucatori, inclusiv pe Filipescu. ![]()
Cred ca ai dreptate, imi aduc aminte de faza cu Filipescu!
Oricum, nu se compara situatiile, gestul olteanului de aseara a socat un mapamond intreg!... ![]()
Da. Despre meciul ala vorbesc. Oricum, 10 mii de elvetieni nu se compara c-un singur oltean. Niciodata. ![]()
Borcea plinge după Moti: "A plecat cel mai bun fundaș central al Romaniei!"
Inseamna ca atunci cand a plecat Radoi sau Goian, Ghionea trebuia sa fie doliu national...
"Cu Moti n-am emotii!"
Asta daca esti suporterul echipei care ataca careul dinamovist... ![]()
Buna gluma, Ronnie,oricum eu nici nu stiam ca Moti joaca in Romania!... ![]()