FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gluma Zilei

«1737475767779»
red&blue_boy12.05.2012 22:01

Iti dai seama ce echipa am fi avut cu Plecatu' si Ratao ! Senzatie faceam !!! :)

vidu18.05.2012 21:58

si uite-asa a mai luat CFR un titlu http://goo.gl/JWD99

Stryker18.05.2012 22:10

E absolut geniala faza cu locomotiva impinsa de arbitrii, felicitariile mele sincere.

danimarcu19.05.2012 13:12

Iata cum ar trebui sa arate trofeul Ligii lui mitca(la brutarie!) :D

 

http://www.kmkz.ro/sport/pareri/iata-cum-a...rofeul-ligii-i/

body3121.05.2012 16:44

Degeaba o sa arate asa,pentru ca tot un fotbal corupt si de proasta calitate avem..

Lari21.05.2012 18:42

Ioan Andone si-a depus CVu':

 

E greu, cu un patron care acceptă doar locul 1, cu Ciobanul care stie si fotbal, serios, chiar stie fotbal.

danimarcu21.05.2012 18:52

Buna,buna asta!... :D :D :D

 

Doar ca gluma.

 

 

Daca redevenim seriosi, kkti ca Ando i-au bagat prostului in cap ideea ca ar fi mare specialist...

tavyto26.05.2012 18:38

Gasiti aici niste caricaturi amuzante cu ciobanul :))http://www.teresport.ro/?page_id=21456

ebonyc26.05.2012 19:25
Ioan Andone si-a depus CVu':

 

E greu, cu un patron care acceptă doar locul 1, cu Ciobanul care stie si fotbal, serios, chiar stie fotbal.

 

Glumet Andone asta. Numai de patroni d-astia, stiutori de fotbal, sa aiba parte.

vidu27.05.2012 07:31

Lucian Bute invata din nou sa numere.. http://goo.gl/uRgQH

tavyto28.05.2012 15:00

Antrenorii au dezvaluit, după meci, tactica lui Bute: planul era să se ajungă la o decizie a arbitrilor unde urma ca noi să primim 12 puncte de la Moldova.

 

Carl Froch are probleme cu fiscul pentru că Bute nu i-a taiat chitanță pentru ce a incasat de la el.

 

Leonard Doroftei s-a oferit să-i pună o pilă la o firmă de iaurturi, unde să devină imaginea laptelui batut.

cristy.steaua2129.05.2012 16:52

Mihai Pintilii a "suferit" o metamorfoză incredibilă azi cind a parafat transferul de la Pandurii la Steaua

 

 

Dacă la iesirea de la vizita medicală mijlocasul s-a deplasat in cirje, peste două ore, cind a ajuns la Palat, Pintilii s-a dat jos din masină si s-a dus relaxat spre intrare, de parcă n-ar fi avut nici o problemă medicala Contractul generos oferit de Ciobanul pare să-l fi intarit rapid pe noul jucator al Stelei.

 

http://www.gsp.ro/fotbal/Liga-1/foto-si-vi...e-d-335531.html

Sursa: gesepe

danimarcu30.05.2012 18:28

Nu am gasit topicul cu "Penibilitatea zilei" ,asa ca postez aici la "Gluma zilei".

Se pare ca diletantismul e fara limite

Onlinesport e autorul cretinitatii de mai jos:

Elvetienii prezenti la meciul amical cu Romania au trait un adevarat soc dupa ce un suporter al Universitatii Craiova a intrat pe teren.

 

:thumbdown:

 

Daca vreti sa va cruciti,iata :

http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fot...-nationalei.htm

red&blue_boy30.05.2012 18:42

Am si uitat de meci. :D

drvladyk30.05.2012 21:55

au avut nevoie a fi resuscitati?

ebonyc31.05.2012 07:34
Nu am gasit topicul cu "Penibilitatea zilei" ,asa ca postez aici la "Gluma zilei".

Se pare ca diletantismul e fara limite

Onlinesport e autorul cretinitatii de mai jos:

Elvetienii prezenti la meciul amical cu Romania au trait un adevarat soc dupa ce un suporter al Universitatii Craiova a intrat pe teren.

 

:thumbdown:

 

Daca vreti sa va cruciti,iata :

http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fot...-nationalei.htm

 

Au luat-o si astia de la onlinesport razna, dar s-ar putea ca elvetienii chiar sa fi fost surprinsi si sa li se para "grozavie". Oricum, au destul pana la ghiulsepe si prostport.

Ronnie31.05.2012 07:57

Daca tin bine minte, acum cativa ani (vreo 5-6), intr-un ultim meci de campionat, parca Basel-Grasshopper, stadionul a fost invadat de suporteri suparati. Nu mai stiu care a fost echipa gazda, dar in urma a celui rezultat a pierdut campionatul.

 

Acum a intrat un amarat de om, total speriat, vazand ca nu vine niciun gabor sa-l inhate. Mie mi s-a parut socant (sau amuzant) faptul ca dupa ce a intrat pe teren, suporterul Craiovei, nu stia ce se mai faca, nevenind nimeni la el.

red&blue_boy31.05.2012 10:48

Nu era vorba de meciul Basel- Zurich, in ultima etapa, in 2006, cand a dat Filipescu golul victoriei in prelungiri, prin minutul '93, golul care a adus titlul pentru Zurich? Eu asa imi amintesc. Apoi, nervosi, fanii de la Basel au intrat pe teren, luand la bataie si jucatori, inclusiv pe Filipescu. :)

danimarcu31.05.2012 11:12

Cred ca ai dreptate, imi aduc aminte de faza cu Filipescu!

Oricum, nu se compara situatiile, gestul olteanului de aseara a socat un mapamond intreg!... :whistle:

Ronnie31.05.2012 14:08

Da. Despre meciul ala vorbesc. Oricum, 10 mii de elvetieni nu se compara c-un singur oltean. Niciodata. :D

pcsbb13.06.2012 05:41
pcsbb26.06.2012 11:46
Ronnie30.06.2012 09:53

Borcea plinge după Moti: "A plecat cel mai bun fundaș central al Romaniei!"

Daniel-Ionut30.06.2012 09:59

Inseamna ca atunci cand a plecat Radoi sau Goian, Ghionea trebuia sa fie doliu national...

danimarcu30.06.2012 20:43

"Cu Moti n-am emotii!"

Asta daca esti suporterul echipei care ataca careul dinamovist... :D

 

Buna gluma, Ronnie,oricum eu nici nu stiam ca Moti joaca in Romania!... :blush:

«1737475767779»