FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gluma Zilei

«17576777879»
pcsbb18.10.2012 17:14
retras din fenomen21.10.2012 23:55

s.c. Peluza Nord mustata punkeru s.r.l.

mumu.jpg

 

Lari23.10.2012 00:02

Dan Diaconescu:

 

"Nu cred că Becali va putea pierde sedia PNL-ului. E un congres in martie, cand Becali va depune candidatura si cred că va câștiga in fata lui Tariceanu sau Antonescu. Va recladi acest partid si ne vom intalni probabil la candidatura la prezidentiale. Becali, ca presedinte al PNL, iși va pune in valoare priceperea in politică".

retras din fenomen03.11.2012 22:44

Model nou de super valoare: 398194_126498914169154_1759305633_n.jpg

Magazin a la Milano: 553910_103104626508583_860250300_n.jpg

Bonus: 538452_104358103049902_1955269323_n.jpg

MoWeed03.11.2012 23:12

Cum era aia cu Peluza Catering Hostess?...

retras din fenomen04.11.2012 04:57
Peluza Catering Hostess?...

 

Eh, cu timpul rusinea a disparut. Altii nu mai au nicio jena sa "colaboreze" cu conducerea, fara sa se mai ascunda de gura lumii. Spre 24 si spre cat mai multe hanorace vandute!

stelista201208.11.2012 21:00
Sunt atatia glumeti in fotbalul romanesc si se fac atatea glume, incat m-am decis sa deschid acest topic, pentru ca impreuna cu voi sa le consemnam si sa discutam pe marginea lor.

Una care mi-a atras atentia in mod deosebit, cititnd presa sportiva electronica, ne este furnizata de noul antrenor al Vasluiului, Viorel Moldovan. :steag_sah_mic:

Ea suna, nici mai mult nici mai putin, decat asa:

 

Cu Steaua vreau victoria. :) )

 

De parca Steaua ar fi ultima clasata. Sau de parca ar juca la Vaslui. Uita Viorel ce papara a primit Rapidul, ultima echipa la care a jucat, in sferturile Cupei UEFA? In mod sigur.

Si atunci si-a dorit foarte mult sa ajunga in semifinale si era foarte sigur pe el. Iar la sfarsit a plans cu lacrimi de crocodil in bratele lui Oli. :) )

Mai pune-ti pofta-n cui amice si vezi-ti de lungul nasului.

ebonyc13.11.2012 15:58

Meme Stoica a început să citească "Top 10 poziţii sexuale cu care să supravieţuieşti în pârnaie

 

 

Vestea că ar putea face 4 ani de închisoare l-a mobilizat la maxim pe managerul stelist Meme Stoica. Acesta ţine neapărat să ajungă pregătit în închisoare, motiv pentru care şi-a făcut o bibliografie specială pe care să o parcurgă în următoarele zile. Primul pe listă, bestesellerul internaţional "Top 10 poziţii sexuale cu care să supravieţuieşti în pârnaie".

 

"Vreau să-mi surprind plăcut partenerul de celulă încă din prima zi. Şi mai vreau să mă asigur că în relaţia noastră sexuală nu va interveni niciodată monotonia. Am încercat iniţial Kama Sutra, dar din păcate poziţiile de acolo nu sunt adaptate vieţii sexuale din penitenciare. Acest «Top 10» este exact ce-mi trebuie", s-a lăudat Meme Stoica pe Facebook.

 

În afara Topului, Meme Stoica mai are pe lista de lecturi obligatorii "Ultima noapte de libertate, întâia noapte de dragoste", "Un veac de sodomie", "Mândrie şi lubrifiant", dar şi filmul lui Crisi Mungiu, "După duşuri".

 

Lari13.11.2012 19:37
"S-a exagerat ce s-a intamplat in "Dosarul Transferurilor", pentru că ne-a pus intr-o situatie delicată pe toti cei care sunt implicati in fotbal. Am mers astazi la antrenament si lumea radea de ce se intamplă in fotbalul romanesc. S-a exagerat, pentru că s-a obtinut mult mai mult pe jucatori romani decat meritau ei. Toată lumea spune că se câștigă in fotbal. Nu este adevarat, din fotbal se câștigă imagine, notorietate, dar nu bani. Este o exagerare, era de ajuns să se dea o amenda dacă erau vinovati. Sau să returneze banii. Nu face bine imaginii fotbalului romanesc", a declarat Mircea Lucescu
drvladyk13.11.2012 19:40

Adica un patron de fabrica de chiloti sa mearga la parnaie pt evaziune, da' astia sa ia amenda. Tocmai cand credeam ca nu mai are cioara aia cu ce sa ma surprinda....

Lays14.11.2012 01:00
''Nu face bine imaginii fotbalului romanesc", a declarat Mircea Lucescu

Adica nu face bine imaginii fotbalului romanesc, ca cei care nu fac bine imaginii fotbalului romanesc sa faca parnaie? Are logica!

 

MoWeed14.11.2012 06:14

Cumva se teme ca-l va turna Copos ca sa scape de puscarie?

Sau se teme ca va ramane fara patroni in fotbalul romanesc care sa-l pupe in cur?

 

Nu ai cum sa te astepti la o declaratie normala de la unul care spunea ca era urmarit de vatmanii RATB...

drvladyk15.11.2012 13:34
greenyes15.11.2012 19:21
Nu ai cum sa te astepti la o declaratie normala de la unul care spunea ca era urmarit de vatmanii RATB...

 

:))))

PavelFlorin17.11.2012 06:57

Salut,de unde pot cumpara si eu un astfel de hanorac?multumesc

post_90095_1350863379.jpg

vevebr17.11.2012 20:54

Cum era aia cu Peluza Catering Hostess?...

 

"Iubirea voastra pentru culori, conditionata de banii de la conducatori" Mesaj nucleo la un meci cu Dinamo

 

Cum e asta ? :))

298871_414798258580227_491051584_n.jpg

Elvis21.11.2012 21:41

Alegerea fotografiei e de mare efect :

 

http://www.evz.ro/detalii/stiri/crima-orga...-dau-foc-1.html

Elvis21.11.2012 23:06

Meme critica "maimutarelile" si comportamentul arogant al lui Mourinho, dupa M City - R Madrid ...

cristy.steaua2122.11.2012 22:53

La 5-0 Reghecampf l-a scos pe Tanase, că el nu știa să numere decat pană la 5. Dacă ramanea, nu mai ințelegea jocul.

 

Mai multe AICI

Stryker23.11.2012 12:13

Inteleg ca romanului ii place sa faca haz de necaz, dar totusi uneori se intrece masura ...

 

ebonyc gluma ta este deplasata, scoate tampenia aia de acolo, ca nu isi are rostul. Nu poti sa te declari stelist si sa fii de acord cu pocirea numelui Stelei in acelasi timp.

ebonyc23.11.2012 12:42
Inteleg ca romanului ii place sa faca haz de necaz, dar totusi uneori se intrece masura ...

 

ebonyc gluma ta este deplasata, scoate tampenia aia de acolo, ca nu isi are rostul. Nu poti sa te declari stelist si sa fii de acord cu pocirea numelui Stelei in acelasi timp.

 

N-am cum s-o scot. Nu pot edita. Iar aia e emblema lui Ciobanul, nu a Stelei. A Stelei e cea pe care o am eu la avatar acum.

 

Sincer, desi mi se pare amuzanta, as fi vrut s-o scot dupa ce a postat-o un nimic de om pe facebook, dar nu pot. O sa-l rog pe Lari sa o scoata sau se ocupa Daniel-Ionut.

Stryker23.11.2012 14:45

Mersi pentru intelegere ! Fie stema veche sau cea noua a clubului, numele Steaua nu trebuie pervertit.

 

Daca acel om de nimic este un "pechinez", spunei ca la dinam0, zero-ul vine de la calificarile in grupele UCL si "performantele" facute in Europa in ultimii 20 de ani. :yes:

blindius27.11.2012 21:35

"Cel mai bun campionat a fost Serie B. Era Liga antrenorilor. Serie A era Liga presedintilor, deci si a banilor care dictau. Serie B producea antrenori. În Italia e greu ca antrenorii să fie lideri. Au nevoie de timp si trofee ca să fie apreciati" - Mircea Lucescu

MoWeed27.11.2012 21:46

Cat de frustrat poate fi individul asta. Uita ca, intr-o vreme, Divizia A era Liga banilor si blaturilor in special datorita lui...

 

I-o fi murit din laudatori...

Virgil28.11.2012 09:46
"Cel mai bun campionat a fost Serie B. Era Liga antrenorilor. Serie A era Liga presedintilor, deci si a banilor care dictau. Serie B producea antrenori. În Italia e greu ca antrenorii să fie lideri. Au nevoie de timp si trofee ca să fie apreciati" - Mircea Lucescu

 

Nu stie ce vorbeste. Se baga si el in seama. Era o scandare pe vremea cand antrena Rapidul, il luce, il luce, de scula sa ne-apuce. Poate sa o faca si acum.

 

«17576777879»