Dan Diaconescu:
"Nu cred că Becali va putea pierde sedia PNL-ului. E un congres in martie, cand Becali va depune candidatura si cred că va câștiga in fata lui Tariceanu sau Antonescu. Va recladi acest partid si ne vom intalni probabil la candidatura la prezidentiale. Becali, ca presedinte al PNL, iși va pune in valoare priceperea in politică".
Cum era aia cu Peluza Catering Hostess?...
Peluza Catering Hostess?...
Eh, cu timpul rusinea a disparut. Altii nu mai au nicio jena sa "colaboreze" cu conducerea, fara sa se mai ascunda de gura lumii. Spre 24 si spre cat mai multe hanorace vandute!
Sunt atatia glumeti in fotbalul romanesc si se fac atatea glume, incat m-am decis sa deschid acest topic, pentru ca impreuna cu voi sa le consemnam si sa discutam pe marginea lor.Una care mi-a atras atentia in mod deosebit, cititnd presa sportiva electronica, ne este furnizata de noul antrenor al Vasluiului, Viorel Moldovan.
Ea suna, nici mai mult nici mai putin, decat asa:
Cu Steaua vreau victoria.
)
De parca Steaua ar fi ultima clasata. Sau de parca ar juca la Vaslui. Uita Viorel ce papara a primit Rapidul, ultima echipa la care a jucat, in sferturile Cupei UEFA? In mod sigur.
Si atunci si-a dorit foarte mult sa ajunga in semifinale si era foarte sigur pe el. Iar la sfarsit a plans cu lacrimi de crocodil in bratele lui Oli.
)
Mai pune-ti pofta-n cui amice si vezi-ti de lungul nasului.
Meme Stoica a început să citească "Top 10 poziţii sexuale cu care să supravieţuieşti în pârnaie
Vestea că ar putea face 4 ani de închisoare l-a mobilizat la maxim pe managerul stelist Meme Stoica. Acesta ţine neapărat să ajungă pregătit în închisoare, motiv pentru care şi-a făcut o bibliografie specială pe care să o parcurgă în următoarele zile. Primul pe listă, bestesellerul internaţional "Top 10 poziţii sexuale cu care să supravieţuieşti în pârnaie".
"Vreau să-mi surprind plăcut partenerul de celulă încă din prima zi. Şi mai vreau să mă asigur că în relaţia noastră sexuală nu va interveni niciodată monotonia. Am încercat iniţial Kama Sutra, dar din păcate poziţiile de acolo nu sunt adaptate vieţii sexuale din penitenciare. Acest «Top 10» este exact ce-mi trebuie", s-a lăudat Meme Stoica pe Facebook.
În afara Topului, Meme Stoica mai are pe lista de lecturi obligatorii "Ultima noapte de libertate, întâia noapte de dragoste", "Un veac de sodomie", "Mândrie şi lubrifiant", dar şi filmul lui Crisi Mungiu, "După duşuri".
Adica un patron de fabrica de chiloti sa mearga la parnaie pt evaziune, da' astia sa ia amenda. Tocmai cand credeam ca nu mai are cioara aia cu ce sa ma surprinda....
''Nu face bine imaginii fotbalului romanesc", a declarat Mircea Lucescu
Adica nu face bine imaginii fotbalului romanesc, ca cei care nu fac bine imaginii fotbalului romanesc sa faca parnaie? Are logica!
Cumva se teme ca-l va turna Copos ca sa scape de puscarie?
Sau se teme ca va ramane fara patroni in fotbalul romanesc care sa-l pupe in cur?
Nu ai cum sa te astepti la o declaratie normala de la unul care spunea ca era urmarit de vatmanii RATB...
Nu ai cum sa te astepti la o declaratie normala de la unul care spunea ca era urmarit de vatmanii RATB...
))
Meme critica "maimutarelile" si comportamentul arogant al lui Mourinho, dupa M City - R Madrid ...
La 5-0 Reghecampf l-a scos pe Tanase, că el nu știa să numere decat pană la 5. Dacă ramanea, nu mai ințelegea jocul.
Mai multe AICI
Inteleg ca romanului ii place sa faca haz de necaz, dar totusi uneori se intrece masura ...
ebonyc gluma ta este deplasata, scoate tampenia aia de acolo, ca nu isi are rostul. Nu poti sa te declari stelist si sa fii de acord cu pocirea numelui Stelei in acelasi timp.
Inteleg ca romanului ii place sa faca haz de necaz, dar totusi uneori se intrece masura ...
ebonyc gluma ta este deplasata, scoate tampenia aia de acolo, ca nu isi are rostul. Nu poti sa te declari stelist si sa fii de acord cu pocirea numelui Stelei in acelasi timp.
N-am cum s-o scot. Nu pot edita. Iar aia e emblema lui Ciobanul, nu a Stelei. A Stelei e cea pe care o am eu la avatar acum.
Sincer, desi mi se pare amuzanta, as fi vrut s-o scot dupa ce a postat-o un nimic de om pe facebook, dar nu pot. O sa-l rog pe Lari sa o scoata sau se ocupa Daniel-Ionut.
Mersi pentru intelegere ! Fie stema veche sau cea noua a clubului, numele Steaua nu trebuie pervertit.
Daca acel om de nimic este un "pechinez", spunei ca la dinam0, zero-ul vine de la calificarile in grupele UCL si "performantele" facute in Europa in ultimii 20 de ani. ![]()
"Cel mai bun campionat a fost Serie B. Era Liga antrenorilor. Serie A era Liga presedintilor, deci si a banilor care dictau. Serie B producea antrenori. În Italia e greu ca antrenorii să fie lideri. Au nevoie de timp si trofee ca să fie apreciati" - Mircea Lucescu
Cat de frustrat poate fi individul asta. Uita ca, intr-o vreme, Divizia A era Liga banilor si blaturilor in special datorita lui...
I-o fi murit din laudatori...
"Cel mai bun campionat a fost Serie B. Era Liga antrenorilor. Serie A era Liga presedintilor, deci si a banilor care dictau. Serie B producea antrenori. În Italia e greu ca antrenorii să fie lideri. Au nevoie de timp si trofee ca să fie apreciati" - Mircea Lucescu
Nu stie ce vorbeste. Se baga si el in seama. Era o scandare pe vremea cand antrena Rapidul, il luce, il luce, de scula sa ne-apuce. Poate sa o faca si acum.