FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gluma Zilei

«1747576777879»
danimarcu21.07.2012 14:18

Borcea a plecat de la Dinamo!

Jiji nu-l urmeaza?

Cine o fi ramas responsabil cu butoanele?... :)

blindica21.07.2012 18:53

Cat de penal ar fi sa ''investeasca'' Borcea la Steaua?

pcsbb22.07.2012 05:12
Borcea plinge după Moti: "A plecat cel mai bun fundaș central al Romaniei!"

 

Daca l-ar intreba cineva pe Moti acum de Borcea: "A plecat cel mai bun investitor al Romaniei!". :bananadance:

danimarcu23.07.2012 16:25
ebonyc31.07.2012 13:43

Update de la Jocurile Olimpice: Andreea Tonciu a luat aurul la barna.

danimarcu31.07.2012 14:08

Buna asta, am vazut-o pe TNR!... :thumbsup:

gio_stgloria03.08.2012 08:53

Barcelona a dat opt goluri in ultimul amical disputat, fapt ce a bagat frică in acționarii din Ștefan cel Mare.

De teama unei rușini, dinamoviștii au vrut să adauge o anexa la contractul inițial, prin care Barcelona să fie obligată să nu dea mai mult de cinci goluri.

 

Catalanii au refuzat, dar intre cele două parți a existat un acord verbal in această privință, iar Barcelona promite că nu o va umili pe Dinamo.

 

Onlinesport.ro

 

 

Harald03.08.2012 12:24

gluma zilei (de aseara): Becali iese la atac

SirBlack07.08.2012 11:13

Ce tare e aia cu diNamUU :)) .

Harald10.08.2012 16:19

Porumboiu: De ce să nu scoatem Interul? Să dam o lovitura!

danimarcu11.08.2012 21:03

Din Ziare.com: Dinamo pierde la limita cu FC Barcelona :)

 

Si eu care credeam ca "la limita" inseamna la doar un gol diferenta...

Tupac Amaru12.08.2012 04:37

Mistocaareala asta ieftina este specifica poporului roman.

Noi radem de Dinamo, dar uite ca ei au reusit sa aduca o echipa de marca la Bucuresti, ceea ce ne-a Gi2 si stafful lui de incompetenti nu vor reusi niciodata.

Pe de alta parte, plecarea lui Borcica este un pas urias pentru ei.

Mai ales ca a venit si Negoita, un tip care chiar se pare ca are ceva in cap. Ca sa nu mai zic ca mai are si ceva banuti.

Asadar FC Steaua 2003, ne-a Gi2 si mioarele care-l incurajeaza neincetat sunt cele mai reusite glume ale anului.

Ronnie12.08.2012 08:00
Noi radem de Dinamo, dar uite ca ei au reusit sa aduca o echipa de marca la Bucuresti, ceea ce ne-a Gi2 si stafful lui de incompetenti nu vor reusi niciodata.

 

Real Madrid, acum 4-5 ani, intr-un meci oficial. Acum, pe langa ca o sa-mi zici ca il apar pe Becali probabil o sa repeti din nou ca esti si profesor universitar. (gluma zilei)

CubDeGheata12.08.2012 09:59
Mistocaareala asta ieftina este specifica poporului roman.

Noi radem de Dinamo, dar uite ca ei au reusit sa aduca o echipa de marca la Bucuresti, ceea ce ne-a Gi2 si stafful lui de incompetenti nu vor reusi niciodata.

Pe de alta parte, plecarea lui Borcica este un pas urias pentru ei.

Mai ales ca a venit si Negoita, un tip care chiar se pare ca are ceva in cap. Ca sa nu mai zic ca mai are si ceva banuti.

Asadar FC Steaua 2003, ne-a Gi2 si mioarele care-l incurajeaza neincetat sunt cele mai reusite glume ale anului.

Real Madrid, Arsenal, Lyon sau Bayern Munchen probabil pentru tine nu sunt echipe de marca.

Meciuri in grupele UCL.

De cand esti stelist, din 2010?

drvladyk12.08.2012 14:03

cred ca vorbea de meciuri amicale, marketing, chestii din astea...

GeorgeFCSB20.08.2012 20:23

Decat sa dai 1 mil. de euro sa vina o echipa ca Barcelona sa joace cu tine [mai ales in situatia financiara in care se afla javrele] mi se pare o tampenie.Sa nu mai adaug faptul sa stai cu frica in san [ca suporter dinamovist] sa nu iti dea aia cat a luat Nadia la olimpiada.

Pentru o echipa ca Steaua conteza sa aduca o astfel de echipa intru-un meci oficial [UCL] dar cum Dinamo nu o sa calce in urmatorii 10 ani pe acolo cred ca si asta este o idee de marketing.

 

 

P.S. : Daca am inteles eu bine Stelei i-a fost propus prima data amicalul.

pcsbb23.08.2012 13:33

22476925861583424101720.jpg

 

 

pcsbb29.08.2012 11:03
Gandalf the White18.09.2012 14:21

Pe Meme il ustura ochii...

 

UPDATE Mihai Stoica s-a simtit jignit de declaratiile lui Adrian Porumboiu si i-a dat o replică dura

 

"El in momentul cind vorbeste trebuie să dea jos "Rapirea din Serai" de pe perete, el a ramas la nivelul ala. Treaba cu acea cutie de carton e o glumă intre mine si Gigi. Glumele pe care eu le fac cu Gigi, Porumboiu nu le poate intelege.

 

Balegarul nu poate fi ascuns, el miroase puternic, pe mine mă ustură ochii", a spus Mihai Stoica la sportro. :clap:

 

Welcome to Felix`s Resindence

 

Proasta asta linge zilnic balegarul lui Gigi si mai si spune ca miroase a Chanel. Si se mai si umfla in fuste. Mai penibila decat Coana Mitza nu-i nici Victor Ponta.

 

Cica "Faza cu cartonul - glume pe care nu le intelege Porumboiu..." :tomato: Zici "Coana Mitza" si tragi apa - e singurul gest salvator.

Daniel-Ionut26.09.2012 09:22
"A venit arbitrul la el si i-a spus: "It's over". El credea că arbitrul incerca să spună că nu a validat golul, de fapt se terminase meciul. Laur a inceput să tipe: "Is not over!". A intrebat "Who win?", iar arbitrul i-a raspuns zambind "You win". Abia apoi a inteles ce ii se spusese", a dezvaluit Ana Maria Prodan :D
Korado28.09.2012 14:13

Fara sa fiu rau am aflat ca rapidistii se folosesc de transfermaket.de ca sa-ti vand fotbalistii insa pentru a avea valoare isi pun aunturi cum ca sunt fotbalisiti stelisti :)

http://www.transfermarkt.co.uk/en/doru-bra...eler_81724.html

ebonyc16.10.2012 09:13

Vand tablou:

245303613-1634932-700_700.jpg

 

Si un citat care merge bine cu poza: Un prost gaseste intodeauna altul mai prost care sa-l admire. - Nicolas Boileau

ebonyc17.10.2012 06:36

Echipa nationala a Romaniei a ramas aseara fara suporteri

 

Dupa meciul de aseara castigat de Olanda cu 4-1, Romania a ramas fara 95% dintre suporteri. Intrebati dupa meci cu cine au tinut toti au raspuns ca sunt olandezi de mici si ca se bucura de victorie.

De asemenea, acestia aveau la gat si un fular al echipei Steaua Bucuresti si insigne cu liderul lor spiritual, Guru Ciobanul.

 

 

 

Si din Kamikaze:

 

424692_10151460746169746_1849321820_n.jpg

The_Foxes17.10.2012 10:56

Sa radem de (cu) jandarmuia :yes::w00t:

 

au stat cu dex-ul in fata dar tot nu stiu despartirea in silabe

 

responsabilit- ate :blink:

 

atitudine empatica- cand jandarmul da cu pulanu

112.jpg

1122.jpg

11122.jpg

pcsbb17.10.2012 15:24
«1747576777879»