FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gluma Zilei

«1727374757679»
pcsbb11.04.2012 15:46
"asta este presa de sport din Romania"

presa din care si handicapatul asta a facut parte. dar trebuie sa recunosc ca a fost amuzant, mai lipsea sa respire ca un porc intre propozitii si era spot-on.

 

Da' n-a fost niciodata lingau precum ceilalti, nu poti sa-l bagi in aceeasi oala cu Ivanovici sau Samuila. :huh:

pcsbb12.04.2012 11:29

Dj Limbbi:

 

58281741055798228928510.jpg

 

 

mountytoma12.04.2012 21:20

- de ce antreneaza unii la Steaua gratis?

- de rusine!

- cum adica de rusine?

- pai daca o faci pe bani, lumea zice ca esti curva, daca o faci gratis, zice ca o faci de placere...

danimarcu22.04.2012 09:10

Nu-i tocmai o gluma,dar are totusi ceva nostim ...Mai ales cand ne gandim ce naivi erau unii care-i plangeau de mila.

 

<!--quoteo--><div class='quotetop'>CITAT</div><div class='quotemain'><!--quotec-->Kellerman: <!--quoteo(post=622038:date=Jan 24 2012, 09:42 PM:name=danimarcu)--><div class='quotetop'>CITAT(danimarcu @ Jan 24 2012, 09:42 PM) <{POST_SNAPBACK}></div><div class='quotemain'><!--quotec-->Nu vreau sa supar pe nimeni,dar cred ca tanarul de mai sus si-a gresit cariera!...<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd--> Nu inteleg, dar de ce si-a gresit cariera ? e mai bine sa ragai o berica, sa asculti o manea si sa-ti faci poza cu kalashu' sa o pui pe facebook ? Daca ar fi toti soldatii asa ca el, alta ar fi fost acum Romania.<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

 

A fi militar inseamna tarie de caracter, barbatie , demnitate ,respect pentru juramantul militar,respect pentru superiori,respect pentru lege,etc.

Omul trebuia sa se fi facut popa sau asistent medical daca e asa sensibil...

Poate il vredem peste ceva timp printr-un partid,dupa modelul Lupoi...

 

http://www.ziare.com/alegeri/alegeri-local...a-sibiu-1162968

:)

Kellerman22.04.2012 09:56

Bun, bravo lui. Sa si iasa.

 

Sau e mai bine cu psdisti, pdlisti ?

danimarcu22.04.2012 10:23
Bun, bravo lui. Sa si iasa.

 

Sau e mai bine cu psdisti, pdlisti ?

 

Nu asta conteaza!

Ci faptul ca totul era premeditat,nu a iesit la proteste pentru binele poporului cum credeau (sau mai cred,in cazul tau) naivii... :D

Kellerman22.04.2012 10:34

Bai, avand in vedere ca nu e in PSD sau PDL, nu stiu ce sa zic. Adica, Partidul National Crestin sau cum mama dracului, mi se pare ceva pentru fraieri, adica nah, astea sunt ideile omului, nu i le-a bagat nimeni in cap cu forta cum e la PSD/PDL.

 

Daca il vedeam ca se alatura agaricilor de la antene cu pnl/psd-ul lor, atunci da, ziceam ca era premeditat.

pcsbb22.04.2012 11:04

Astia sunt stelistii din ziua de azi, fan club George becali:

 

469538ioanbobar.jpg

 

http://www.gsp.ro/gsp-special/superreporta...tre-320360.html

Lari23.04.2012 12:45
PENIBILUL ZILEI, LA DATORIE!


"La multi ani in primul rand tuturor celor pe care ii cheamă Gheorghe si tuturor romanilor. Eu ii binecuvantez pe toti pentru că eu sunt cel mai mare dintre toti, sunt cel mai puternic, iar in această zi mi se va ierta trufia.

Cel mai mult ii multumesc lui Dumnezeu pentru că mi-a dat dragoste, iar dragostea e ca Messi, te nasti cu ea, nu o poti antrena. Poti să te antrenezi cat vrei, dar dacă nu ai harul ca al lui Messi... Dumnezeu mi-a dat harul asta de a fi dragastos. Sfantul Gheorghe este biruitorul si a starpit pacatul. El mi-a dat biruință in toate, mai putin la fotbal in ultimii cinci ani. Am cerut ajutor patronului să biruiesc.

Pe George Copos nu l-am sunat, va trebui să mă sune, pentru că eu sunt mai puternic decat el, el e doar mai in varsta Pai se compară el cu mine? E un baiat bun, de calitate, dar trebuie să mai cadă putin in Giulesti si să se inchine. Nu ii pot cere Sfantului Gheorghe decat să imi dea biruință ca să ii bat pe Rapid, pe ti"
pcsbb27.04.2012 09:39

Revin cu cocalari care se cred stelisti, traiasca ne-a Jiji si shaorma cu de toate:

 

53030810150844361469083.jpg

 

 

ebonyc27.04.2012 10:53
523347_354399224608676_289139851134614_904363_1296417504_n.jpg
Lari27.04.2012 14:24

Porumboiu: "Am avut o discutie foarte serioasă cu N'Doye. N-am nevoie de vrajeala ci de rezultate. Dacă e rebel, să-și ia o armă si să se ducă in munti. Acolo, să tragă in ce vrea el. E accidentat, insă să-l vedem in meciurile urmatoare. Are obligatii mari față de Vaslui. Nu a jucat in vreo trei meciuri. N-a jucat nici cu Dinamo, nici cu Steaua. Astept multe si de la N'Doye, si de la Sanmartean. Ce, sunt fetite care pleacă acum la gimnaziu si nu mai incap in rochiță?! Sunt barbati, să treacă peste astfel de lucruri. N-am nevoie de sentimentalisme, că nu suntem la «Din Dragoste»"

mountytoma28.04.2012 17:42
PENIBILUL ZILEI, LA DATORIE!

 

 

Cel mai mult ii multumesc lui Dumnezeu pentru că mi-a dat dragoste, iar dragostea e ca Messi, te nasti cu ea, nu o poti antrena. Poti să te antrenezi cat vrei, dar dacă nu ai harul ca al lui Messi... Dumnezeu mi-a dat harul asta de a fi dragastos.

 

la multi ani in puscarie, ciobane, unde sa te bucuri ADANC de toata dragostea tuturor cioroilor cu dranga mare!

pcsbb02.05.2012 13:09

Noul model de banca de rezerve din Ghencea:

http://www.kmkz.ro/sport/pareri/noul-model...ve-din-Ghencea/

vidu07.05.2012 07:32

ia uite cine o sa castige si anu' asta campionatu'... http://goo.gl/qK37B

Ronnie07.05.2012 15:43

Tibi Balan: "Ce s-a intimplat pe 7 mai?"

 

Asta numesc io sa ai sange-n ****.

Stryker07.05.2012 20:55

Prea mult sange acolo si prea putin la creier ...

Ronnie10.05.2012 17:57

Ilie Stan: "Este o diferență mare intre Falcao si Tatu"

 

Poate de par in cap ca in rest sunt cam pe la acelasi nivel.

Elvis10.05.2012 19:23

Un membru al fam Lucescu a fost vazut azi de dimineata in pasajul Lujerului !!!

pcsbb11.05.2012 08:37
Un membru al fam Lucescu a fost vazut azi de dimineata in pasajul Lujerului !!!

 

Asa e, am dovada: :D

 

38920843519101649264810.jpg

 

 

 

Ronnie12.05.2012 17:35

Novak Martinovic: 15 meciuri, 3 goluri

Tatu: 26 meciuri, 3 goluri

 

 

Daie8612.05.2012 18:33

Da ma da' Tatu are ceva in plus: e preferatu' lui Jiji

clausblaus12.05.2012 19:56
Novak Martinovic: 15 meciuri, 3 goluri

Tatu: 26 meciuri, 3 goluri

 

Da mai carcotasule,o sa zica unii,dar pasele de gol nu le contabilizezi?

Fii obiectiv Ronnie,fii obiectiv! :spank:

red&blue_boy12.05.2012 21:28

Eu vad ca va prindeti mai greu, Tatu e un Iniesta sau Xavi!Cate goluri au date si astia doi?Putine, nu?Pai vedeti! :P

Plus ca e prea bun ca sa marcheze, e prea bun la suflet, el de aceea nu da gol.

 

clausblaus12.05.2012 21:54

Mai era unul bun la suflet,da' ala a plecat.

De marcat ca de marcat,da' cum le centra ala,,,,,pfffffffffffiiiiii!!!

«1727374757679»