hey hey hey galeria lui Jenei! ![]()
hey hey hey galeria lui Jenei! ![]()
Top 3 locuri linistite in Bucuresti:1. Muzeul Satului
2. Gradina Botanică
3. Stadionul Dinamo
Buna asta ![]()
Pai cu Ceahlaul am fost maxim 500...va dati seama daca a ajuns Andone sa zica ca sa ne dea 5000 de bilete chiar au ajuns rau javrele ![]()
Buna asta
Pai cu Ceahlaul am fost maxim 500...va dati seama daca a ajuns Andone sa zica ca sa ne dea 5000 de bilete chiar au ajuns rau javrele
Ai fost? ![]()
Au fost scuze ![]()
Doamne fereste sa fiu pe stadionu javrelor...
gata, l'am prins pe caine
Mai bine 500, decat stadionul plin de tigani si cocalari. :-j
Mai bine 500, decat stadionul plin de tigani si cocalari. :-j
Adevarat graiesti!
Asta presupunand ca cei 500 nu fac parte din respectiva categorie!...
gata, l'am prins pe caine
Da AG , nici nu am fost cu tine la hochei , sunt javra ![]()
Da AG , nici nu am fost cu tine la hochei , sunt javra![]()
si ce ma ?
Edy ~ Harry Potter ![]()

Voi vedeti unde joaca Guie? ![]()

si ce ma ?
nu sunt caine
Se cearta Uistii cu CFRistii la commenturi pe Prosport.Pe maghiara
!!
nu sunt caine
esti caineeeee!!
![]()
nu sunt caineee
dispari!
hai gata..
N-am unde sa dispar...oricum ne certam degeaba , plm stii ca sunt stelist !
ce copil esti , suntem intr-un topic de glume..
Plm credeam ca vorbesti serios pareai convingator ![]()
Pentru asta cand mai trec pe la Vitan dai un Marlboro Gold.. ![]()
nu mai lucrez acolo
Azi m-am lasat de fumat ![]()
Urinea-dinam0 1-0 ![]()
Noi vorbim?
Da avem tot dreptul sa criticam javrele , suntem deasupra lor in clasament , noi avem 24 ei 18 si tot asa...**** Dinamo ![]()