FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gluma Zilei

«1535455565779»
albanezul24.09.2010 11:47

hey hey hey galeria lui Jenei! :yes:

razvan2824.09.2010 12:34
Top 3 locuri linistite in Bucuresti:

1. Muzeul Satului

2. Gradina Botanică

3. Stadionul Dinamo

 

 

Buna asta :))

 

 

Pai cu Ceahlaul am fost maxim 500...va dati seama daca a ajuns Andone sa zica ca sa ne dea 5000 de bilete chiar au ajuns rau javrele :))

Astristul24.09.2010 14:35
Buna asta :))

 

 

Pai cu Ceahlaul am fost maxim 500...va dati seama daca a ajuns Andone sa zica ca sa ne dea 5000 de bilete chiar au ajuns rau javrele :))

 

Ai fost? :blink:

razvan2824.09.2010 15:17

Au fost scuze :))

 

 

Doamne fereste sa fiu pe stadionu javrelor...

AG24.09.2010 15:28

gata, l'am prins pe caine

BAF-kimi24.09.2010 16:39

Mai bine 500, decat stadionul plin de tigani si cocalari. :-j

danimarcu24.09.2010 17:20
Mai bine 500, decat stadionul plin de tigani si cocalari. :-j

Adevarat graiesti!

Asta presupunand ca cei 500 nu fac parte din respectiva categorie!...

razvan2824.09.2010 21:15
gata, l'am prins pe caine

 

 

Da AG , nici nu am fost cu tine la hochei , sunt javra :))

AG24.09.2010 22:16
Da AG , nici nu am fost cu tine la hochei , sunt javra :))

si ce ma ?

Astristul24.09.2010 22:29

Edy ~ Harry Potter :D

 

1292-289571-edi_iordanescu_harry_potter.

Astristul25.09.2010 11:48

Voi vedeti unde joaca Guie? :P

 

untitled-1.jpg

razvan2825.09.2010 11:53
si ce ma ?

 

 

nu sunt caine

David25.09.2010 17:56

Se cearta Uistii cu CFRistii la commenturi pe Prosport.Pe maghiara :hump: !!

AG26.09.2010 09:45
nu sunt caine

esti caineeeee!!

razvan2826.09.2010 10:31

:))

 

nu sunt caineee

AG26.09.2010 11:47

dispari!

Bogdan26.09.2010 12:06

hai gata..

razvan2826.09.2010 17:57

N-am unde sa dispar...oricum ne certam degeaba , plm stii ca sunt stelist !

AG26.09.2010 19:14

ce copil esti , suntem intr-un topic de glume..

razvan2826.09.2010 19:51

Plm credeam ca vorbesti serios pareai convingator :))

 

Pentru asta cand mai trec pe la Vitan dai un Marlboro Gold.. :thumbup:

AG26.09.2010 21:21

nu mai lucrez acolo

razvan2827.09.2010 17:26

Azi m-am lasat de fumat :))

Kapetan0s27.09.2010 19:00

Urinea-dinam0 1-0 :))

David27.09.2010 19:07

Noi vorbim?

razvan2827.09.2010 19:15

Da avem tot dreptul sa criticam javrele , suntem deasupra lor in clasament , noi avem 24 ei 18 si tot asa...**** Dinamo :D

«1535455565779»