Ei uite ca la asta nu m-am gandit! ![]()
Ei uite ca la asta nu m-am gandit! ![]()
Postari: 666
Eh uite ca a adus Andone suporterii la stadion ![]()
Borcea: "A fost MASACRU in direct"
Mama ce urat face Borcea!!! ![]()
MASACRU!
A facut spume la gura.
MASACRU!A facut spume la gura.
Nu am fost acasa,nu stiu despre ce este vorba in propozitie,imi traduce cineva?
600 de bilete vandute la Dinamo-Vasluiwho is the spartans? augh augh augh!
As fi preferat si noi sa fim cativa. Calitate, nu cantitate. ![]()
@claus
A luat dinamu bataie si face Borcea spume.
Reincepe comedy football, Banelov intra titular in locul lui Radut
. Printre lacrimile fortate de injuraturi, o sa mai avem si un suras pasnic cand va atinge Banelov mingea.
De-aia iubesc eu Steaua, un patron Minunat, un conducator suspus de sacosele cu bani, un presedinte numai bun de folosit ca laveta, un antrenor semianalfabet cu ifose de om cultivat, jucatori de rasul lumii, suporteri in majoritate naivi si limitati.
I'm Lovin' the red-blue life.
Hai Banele inca una ca pe Bernabeu ![]()
Reincepe comedy football, Banelov intra titular in locul lui Radut. Printre lacrimile fortate de injuraturi, o sa mai avem si un suras pasnic cand va atinge Banelov mingea.
De-aia iubesc eu Steaua, un patron Minunat, un conducator suspus de sacosele cu bani, un presedinte numai bun de folosit ca laveta, un antrenor semianalfabet cu ifose de om cultivat, jucatori de rasul lumii, suporteri in majoritate naivi si limitati.
I'm Lovin' the red-blue life.
Hai Banele inca una ca pe Bernabeu
Suporteri limitati in mare parte ? Prietene cred ca te inseli , intr-adevar sunt foarte multi cocalari sau prosti care iubesc Steaua , pentru ca fiind cea mai iubita echipa din Romania mai are ca fani si astfel de scursuri dar sa spui ca mare parte din suporteri sunt limitati si naivi e cam deplasat...
Suporteri limitati in mare parte ? Prietene cred ca te inseli , intr-adevar sunt foarte multi cocalari sau prosti care iubesc Steaua , pentru ca fiind cea mai iubita echipa din Romania mai are ca fani si astfel de scursuri dar sa spui ca mare parte din suporteri sunt limitati si naivi e cam deplasat...
Bine, m-am exprimat gresit, nu majoritatea, dar o parte destul de insemnata spun ca sunt stelisti si habar n-au ce reprezinta Steaua. ![]()
Intr-adevar sunt multi care nu stiu ce reprezinta Steaua , dar acel procentaj este de maxim 30 % , tu te-ai exprimat ca si cum suporterii cocalari sau prosti in general ai Stelei ar fi 70 - 80 % , adica aproape toti.
Procentul cred ca e mai mare, din vreo 30 de persoane pe care le cunosc si care zic ca tin cu Steaua doar vreo 3 nu percep Steaua ca fiind Gigi si nu incep frazele cu: "Ai vazut ce le-a zis Gigi", sau "Ai vazut e a facut Gigi". Bine, aici e vorba si de calitatea omului in general, nu numai a stelistului. Ma opresc aici cu subiectul fiindca e offtopic.
Ce ziceti de revenirea lui Banel. Pot sa zic statisticile lui Banel dinaintea meciului: 2 suturi spre poarta, din care 1 spre poarta proprie, 2 capete de spectatori sparte simultan, 38 de mingi jucate, 37 pierdute, pase utile 0, 0 driblinguri, 10 faulturi, 2 la coechipieri, 1 la arbitrul de tusa. La sfarsit Jiji va zice ca a jucat cel mai bine, el cu Tanase , indiferent de scor. ![]()
Gluma zilei este Ilie Dumitrescu,marele antrenor al Stelei.
LE: Oooops ,se pare ca i-a venit mintea la cap!...
"Să tineti minte un lucru: unde nu se bagă stapanul nu există nici duh sfant. Dacă mai vorbeam si eu si mă implicam poate că acum aveam sapte puncte. O să ii dau, oricum, bani lui Ilie pentru munca prestata Voi face o analiză si ii voi da omului banii." zise ciobanul.
un antrenor semianalfabet cu ifose de om cultivat
Du-te si plimba ursu` si mai treci pe la scoala un pic...macar dac-ai vorbi tu 5% precum o face Ilie !
Toate ca toate dar semianalfabet deja este O JIGNIRE venita din partea unuia care se mai da si stelist !
Halal stelist mai esti , ipocritule !!!
Nu prea a facut mare lucru Dumitrescu , demisia este in mare justificata , dar marea problema este ca nu vad un alt antrenor care sa faca ceva la Steaua in momentu de fata.Se vorbea de Dusan Uhrin da nu stiu , nu prea mi se pare de incredere...
Pot sa bag mana-n foc ca vine Titi ![]()
"Să tineti minte un lucru: unde nu se bagă stapanul nu există nici duh sfant. Dacă mai vorbeam si eu si mă implicam poate că acum aveam sapte puncte.
intr-adevar, daca se baga idiotul Steaua avea cum 7 puncte, si nu 15. desi cred ca nici macar 7 nu facea prea-prostitul prostilor!
Dragomir: "Mi-a placut foarte mult acest Cordoș" -zise oracolul din Balcesti referindu-se la Gardos...
:D
Site-ul javrelor alb-rosii a fost talharit ? Care este " neispravitul " care l-a convins pe Ando sa ne dea 5000 de bilete la derby ? ![]()
) ![]()

Top 3 locuri linistite in Bucuresti:
1. Muzeul Satului
2. Gradina Botanică
3. Stadionul Dinamo