Sa speram ca o sa i-o traga , nu pot sa ii suport pe jegosii astia
Sa speram ca o sa i-o traga , nu pot sa ii suport pe jegosii astia
Fetele lui Becali au prime mai mari decat stelistii
Gigi Becali a dezvaluit modul in care isi motiveaza financiar fetele pentru a obtine note cat mai bune la scoala. Jucatorii Stelei au motive serioase sa fie invidiosi, deoarece "primele" pe care fetele lui Becali le au sunt mai mari decat cele pentru o victorie cu Universitatea Cluj.
"Nu am timp sa le educ, insa cand am auzit ca fata cea mare a luat nota zece la matematica i-am dat 1.000 de euro. A fost ziua Teodorei si i-am oferit 2.000 de euro. Cand am aflat ca a intrat a treia pe liceu, i-am mai dat 3.000 de euro", a spus Becali la sportro.
![]()
Fara motivatie financiara e mai greu. ![]()
cresc ele.. cresc..in 4 ani Teodora rupe ![]()
Pentru binele tarii, sper ca macar din fetele astea sa iasa ceva ca lumea...
Mare imbecil Oprisan asta. ![]()
Lasa,macar el a scris cartea aia cu Steaua-Legenda unei echipe de fotbal.Nu e de aceeasi teapa cu alde Banciu,Mironica,
Oprisan cel putin e un ziarist adevarat , nu ca cretinii aia doi.
Pentru binele tarii, sper ca macar din fetele astea sa iasa ceva ca lumea...
Nici n-ai idee cat o sa iasa si o sa intre in ele ![]()
Daca tii neaparat,fa-o tu! O sa ai cel mai bengos socru din lume!
Becali socru , visul tuturor ![]()
El Mircea Lucescu: De mult nu am vazut o echipa dominata ca Albania. Si arbitrul ne-a dezavantajat!
Pai doar nu era prost sa recunoasca ca fisu e un selectioner de tot rahatul...
Ba, omu' asta e fenomenal, credeam ca se exagereaza cu legenda - Lucescu pierde doar pe mana arbitrilor si castiga doar datorita genialitatii lui de antrenor, da el e incedibil la fiecare infrangere a puradelui lui a dat vina pe arbitri, n-a zis nimic nici macar de tactica defectuoasa. ![]()
N-ati vazut ca astia si cand au amicale se leaga de arbitrii,daca pierd! ![]()
Pai el l-a bagat pe Herea si a facut 3 faulturi in 5 minute , facandu-se de ras si pe Radu Stefan si Ovidiu Petre nu i-a convocat...nu suntem vreo Franta sa putem sa convocam ce vrem , convocam ce avem mai bun.Oricum , parerea mea nu ne calificam nici de data asta , iar cu Belarus va urma ceva dur.
Comentariu gasit pe ProSport! ![]()

In 2 dube intra lejer javrele...daca pana si Andone a recunoscut ca nu vin fanii la stadion ![]()
pai de cand au aflat ca "Steaua e numai una" au renunta la Dinamo, stiu k nu au capacitatea de a se compara cu noi
e mult si 2 dube...=)))))
Ilie Dumitrescu il va trimite astazi in Anglia pe Leo Strizu, antrenorul principal de la Steaua II, pentru a vedea live ultimul meci disputat de Liverpool in Premier League inaintea confruntarii cu Steaua de joi. Liverpool va evolua in deplasare, cu Birmingham, in etapa a 4-a.
Liverpool,prepare to be "subortonated" ! ![]()
Ilie Dumitrescu il va trimite astazi in Anglia pe Leo Strizu, antrenorul principal de la Steaua II, pentru a vedea live ultimul meci disputat de Liverpool in Premier League inaintea confruntarii cu Steaua de joi. Liverpool va evolua in deplasare, cu Birmingham, in etapa a 4-a.
cheltuie bani aiurea
"Nu mi-e frica de Rapid, se vor pierde pe parcurs. De fapt, ei se ineaca la mal. Se ineaca precum rromu' la mal", a comentat Gigi Becali.
![]()