FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gluma Zilei

«1495051525379»
razvan2829.08.2010 18:49

Sa speram ca o sa i-o traga , nu pot sa ii suport pe jegosii astia

Ronnie01.09.2010 08:37
Fetele lui Becali au prime mai mari decat stelistii

 

Gigi Becali a dezvaluit modul in care isi motiveaza financiar fetele pentru a obtine note cat mai bune la scoala. Jucatorii Stelei au motive serioase sa fie invidiosi, deoarece "primele" pe care fetele lui Becali le au sunt mai mari decat cele pentru o victorie cu Universitatea Cluj.

 

"Nu am timp sa le educ, insa cand am auzit ca fata cea mare a luat nota zece la matematica i-am dat 1.000 de euro. A fost ziua Teodorei si i-am oferit 2.000 de euro. Cand am aflat ca a intrat a treia pe liceu, i-am mai dat 3.000 de euro", a spus Becali la sportro.

 

:D

RobYnho01.09.2010 09:12

Fara motivatie financiara e mai greu. :D

Bogdan01.09.2010 09:51

cresc ele.. cresc..in 4 ani Teodora rupe :))

Lari01.09.2010 10:03

Pentru binele tarii, sper ca macar din fetele astea sa iasa ceva ca lumea...

Daniel-Ionut01.09.2010 10:17
RobYnho01.09.2010 10:22

Mare imbecil Oprisan asta. :))

David01.09.2010 10:31

Lasa,macar el a scris cartea aia cu Steaua-Legenda unei echipe de fotbal.Nu e de aceeasi teapa cu alde Banciu,Mironica,

razvan2801.09.2010 12:25

Oprisan cel putin e un ziarist adevarat , nu ca cretinii aia doi.

Ro.OBert02.09.2010 18:16
Pentru binele tarii, sper ca macar din fetele astea sa iasa ceva ca lumea...

 

Nici n-ai idee cat o sa iasa si o sa intre in ele :))

David02.09.2010 18:56

Daca tii neaparat,fa-o tu! O sa ai cel mai bengos socru din lume!

razvan2802.09.2010 19:39

Becali socru , visul tuturor :))

Daniel-Ionut04.09.2010 13:55

El Mircea Lucescu: De mult nu am vazut o echipa dominata ca Albania. Si arbitrul ne-a dezavantajat!

razvan2804.09.2010 20:50

Pai doar nu era prost sa recunoasca ca fisu e un selectioner de tot rahatul...

pcsbb05.09.2010 05:07

Ba, omu' asta e fenomenal, credeam ca se exagereaza cu legenda - Lucescu pierde doar pe mana arbitrilor si castiga doar datorita genialitatii lui de antrenor, da el e incedibil la fiecare infrangere a puradelui lui a dat vina pe arbitri, n-a zis nimic nici macar de tactica defectuoasa. :ce_oameni:

red&blue_boy05.09.2010 06:00

N-ati vazut ca astia si cand au amicale se leaga de arbitrii,daca pierd! :)

razvan2805.09.2010 11:45

Pai el l-a bagat pe Herea si a facut 3 faulturi in 5 minute , facandu-se de ras si pe Radu Stefan si Ovidiu Petre nu i-a convocat...nu suntem vreo Franta sa putem sa convocam ce vrem , convocam ce avem mai bun.Oricum , parerea mea nu ne calificam nici de data asta , iar cu Belarus va urma ceva dur.

Astristul09.09.2010 19:19

Comentariu gasit pe ProSport! :D

 

jokeoftheday.png

razvan2809.09.2010 20:32

In 2 dube intra lejer javrele...daca pana si Andone a recunoscut ca nu vin fanii la stadion :))

AG11.09.2010 14:26

pai de cand au aflat ca "Steaua e numai una" au renunta la Dinamo, stiu k nu au capacitatea de a se compara cu noi

bogdinho'11.09.2010 15:01

e mult si 2 dube...=)))))

Tz3pI12.09.2010 13:05

Ilie Dumitrescu il va trimite astazi in Anglia pe Leo Strizu, antrenorul principal de la Steaua II, pentru a vedea live ultimul meci disputat de Liverpool in Premier League inaintea confruntarii cu Steaua de joi. Liverpool va evolua in deplasare, cu Birmingham, in etapa a 4-a.

red&blue_boy12.09.2010 13:12

Liverpool,prepare to be "subortonated" ! :D

AG12.09.2010 13:42
Ilie Dumitrescu il va trimite astazi in Anglia pe Leo Strizu, antrenorul principal de la Steaua II, pentru a vedea live ultimul meci disputat de Liverpool in Premier League inaintea confruntarii cu Steaua de joi. Liverpool va evolua in deplasare, cu Birmingham, in etapa a 4-a.

cheltuie bani aiurea

AG12.09.2010 13:49

 

 

"Nu mi-e frica de Rapid, se vor pierde pe parcurs. De fapt, ei se ineaca la mal. Se ineaca precum rromu' la mal", a comentat Gigi Becali.

 

:))

«1495051525379»