FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gluma Zilei

«1484950515279»
red&blue_boy25.08.2010 19:19

Pe Iancu l-au nimerit cel mai bine! :D

David25.08.2010 19:47
gazati.jpg

 

1. In special camera cu miros intens de branza

 

2. Ze bare ca au incebut za angajeze la club zuborteri de la uldimele doua pardide

Au fostt gazati!!

razvan2825.08.2010 20:05

Culmea e ca au corectat...m-am uitat si si-au dat seama ca sunt idioti si au corectat.Ne laudam ca avem siteul oficial cel mai bun din Romania dar facem greseli elementare de scriere.

Daniel-Ionut26.08.2010 07:43

Ciorile Maftei si Coman au glume cu aurolaci in program:

"Ce faci, bai, aurolacule? Cum o sa poti juca in rosu si albastru?", i-au strigat Coman si Maftei viitorului fotbalist al Stelei. Galamaz a gustat gluma, s-a salutat amical cu "contestatarii" sai, nu inainte sa le promita ca titlul va ajunge in Ghencea la finalul acestui sezon.
Astristul26.08.2010 09:07

Ia te uită cine vorbeste de "aurolac", aia care au niste fete de parcă toată viata lor ar fi trait intr-o ghenă din "ghiulesti". Mă piș pe ei de infecti!

red&blue_boy26.08.2010 09:22

Nu merita bagati in seama...

RobYnho26.08.2010 09:45

Glume de ghetou.

razvan2826.08.2010 13:18

Coman si Maftei sa se uite la ei mai intai , ca sunt 2 ciori imputite care arata ca un om care fumeaza pe 60 de ani si bea ca spartu.

Astristul27.08.2010 09:31

http://bit.ly/9ee9jV

 

Cititi ultimul paragraf! :))

 

Dupa "the painted crows", baietii de la Goal.com se gandesc iar (indirect) la noi! :D

 

 

dr.adrian927.08.2010 09:37
http://bit.ly/9ee9jV

 

Cititi ultimul paragraf! :))

 

Dupa "the painted crows", baietii de la Goal.com se gandesc iar (indirect) la noi! :D

 

"The Blatistii won in Rome two years ago, and could be up for another surprise or two in 2010-11."

asta spune tot :ce_oameni:

Astristul27.08.2010 09:39

Hai sa pun si poza pana nu editeaza aia stirea ca atunci cu cRapid. :P

 

franariiblatisti.png

strezahuzum27.08.2010 18:10

Gluma zilei e ca meciul intre jegul imputit militiano-securist si slugile supuse de la Cluj chiar se joaca. Scenariul e bine facut : cacatul cu ochi de Niculesu da gol, e aplaudat, apoi basina securista "intoarce rezultatul".

danimarcu27.08.2010 19:37
Gluma zilei e ca meciul intre jegul imputit militiano-securist si slugile supuse de la Cluj chiar se joaca. Scenariul e bine facut : cacatul cu ochi de Niculesu da gol, e aplaudat, apoi basina securista "intoarce rezultatul".

...sau nu. :D

David27.08.2010 19:38

Nu l-a mai intors.

Astia de la goal.com sunt prea sinceri!!!

gio_stgloria27.08.2010 21:59

Care din voi e redactor la goal.com ?:))

razvan2828.08.2010 18:13

Daca pana si astia de la goal.com le zic blatistii , noi ce putem sa mai zicem ? :))

mircea_1029.08.2010 07:49

Edi Iordanescu este fericit că suporterii au revenit langă echipa Acesta sustine că stadionul va deveni neincapator, dacă echipa va continua pe aceeasi linie

 

"La primul meci au fost 7.000-8.000 de oameni, la al doilea, 16.000-17.000. La urmatorul meci sunt sigur că vor veni peste 20.000. Dacă dă Dumnezeu să o tinem tot asa, va trebui să marim stadionul in curand. Suporterii sunt intotdeauna alaturi de o echipă care are rezultate"

Astristul29.08.2010 08:47

Si cand te gandesti ca aveam o parere buna despre Alibec .... http://bit.ly/9KIfSR

In fine. Cred ca asta se datoreaza faptului ca e din acelasi "neam" cu Gheorghe.

*Alecs*29.08.2010 09:24
Edi Iordanescu este fericit că suporterii au revenit langă echipa Acesta sustine că stadionul va deveni neincapator, dacă echipa va continua pe aceeasi linie

 

"La primul meci au fost 7.000-8.000 de oameni, la al doilea, 16.000-17.000. La urmatorul meci sunt sigur că vor veni peste 20.000. Dacă dă Dumnezeu să o tinem tot asa, va trebui să marim stadionul in curand. Suporterii sunt intotdeauna alaturi de o echipă care are rezultate"

 

Edi Iordanescu is making board request : Expand the stadium

dancristian@mori29.08.2010 11:43

oldie but goodie : Dinamo in UCL !

AG29.08.2010 12:12

hai sa nu mai vorbim despre fantezii, suntem satui

Lays29.08.2010 12:12

cat timp ciobanul e "patron" stadionul o sa ramana pe o movila de pamant

Bogdan29.08.2010 13:30

sau o sa se derame ;)

mircea_1029.08.2010 16:02

Englezii s-au prins de ce l-a luat Liverpool pe Meireles! Este singurul care "i-o poate trage" lui United

 

ryan%20giggs.jpg

red&blue_boy29.08.2010 18:35
Englezii s-au prins de ce l-a luat Liverpool pe Meireles! Este singurul care "i-o poate trage" lui United

 

:))

«1484950515279»