Pe Iancu l-au nimerit cel mai bine! ![]()
Pe Iancu l-au nimerit cel mai bine! ![]()
Culmea e ca au corectat...m-am uitat si si-au dat seama ca sunt idioti si au corectat.Ne laudam ca avem siteul oficial cel mai bun din Romania dar facem greseli elementare de scriere.
Ciorile Maftei si Coman au glume cu aurolaci in program:
"Ce faci, bai, aurolacule? Cum o sa poti juca in rosu si albastru?", i-au strigat Coman si Maftei viitorului fotbalist al Stelei. Galamaz a gustat gluma, s-a salutat amical cu "contestatarii" sai, nu inainte sa le promita ca titlul va ajunge in Ghencea la finalul acestui sezon.
Ia te uită cine vorbeste de "aurolac", aia care au niste fete de parcă toată viata lor ar fi trait intr-o ghenă din "ghiulesti". Mă piș pe ei de infecti!
Nu merita bagati in seama...
Glume de ghetou.
Coman si Maftei sa se uite la ei mai intai , ca sunt 2 ciori imputite care arata ca un om care fumeaza pe 60 de ani si bea ca spartu.
Cititi ultimul paragraf! ![]()
Dupa "the painted crows", baietii de la Goal.com se gandesc iar (indirect) la noi! ![]()
http://bit.ly/9ee9jV
Cititi ultimul paragraf!
Dupa "the painted crows", baietii de la Goal.com se gandesc iar (indirect) la noi!
"The Blatistii won in Rome two years ago, and could be up for another surprise or two in 2010-11."
asta spune tot ![]()
Hai sa pun si poza pana nu editeaza aia stirea ca atunci cu cRapid. ![]()

Gluma zilei e ca meciul intre jegul imputit militiano-securist si slugile supuse de la Cluj chiar se joaca. Scenariul e bine facut : cacatul cu ochi de Niculesu da gol, e aplaudat, apoi basina securista "intoarce rezultatul".
Gluma zilei e ca meciul intre jegul imputit militiano-securist si slugile supuse de la Cluj chiar se joaca. Scenariul e bine facut : cacatul cu ochi de Niculesu da gol, e aplaudat, apoi basina securista "intoarce rezultatul".
...sau nu. ![]()
Nu l-a mai intors.
Astia de la goal.com sunt prea sinceri!!!
Care din voi e redactor la goal.com ?![]()
Daca pana si astia de la goal.com le zic blatistii , noi ce putem sa mai zicem ? ![]()
Edi Iordanescu este fericit că suporterii au revenit langă echipa Acesta sustine că stadionul va deveni neincapator, dacă echipa va continua pe aceeasi linie
"La primul meci au fost 7.000-8.000 de oameni, la al doilea, 16.000-17.000. La urmatorul meci sunt sigur că vor veni peste 20.000. Dacă dă Dumnezeu să o tinem tot asa, va trebui să marim stadionul in curand. Suporterii sunt intotdeauna alaturi de o echipă care are rezultate"
Si cand te gandesti ca aveam o parere buna despre Alibec .... http://bit.ly/9KIfSR
In fine. Cred ca asta se datoreaza faptului ca e din acelasi "neam" cu Gheorghe.
Edi Iordanescu este fericit că suporterii au revenit langă echipa Acesta sustine că stadionul va deveni neincapator, dacă echipa va continua pe aceeasi linie
"La primul meci au fost 7.000-8.000 de oameni, la al doilea, 16.000-17.000. La urmatorul meci sunt sigur că vor veni peste 20.000. Dacă dă Dumnezeu să o tinem tot asa, va trebui să marim stadionul in curand. Suporterii sunt intotdeauna alaturi de o echipă care are rezultate"
Edi Iordanescu is making board request : Expand the stadium
oldie but goodie : Dinamo in UCL !
hai sa nu mai vorbim despre fantezii, suntem satui
cat timp ciobanul e "patron" stadionul o sa ramana pe o movila de pamant
sau o sa se derame ![]()
Englezii s-au prins de ce l-a luat Liverpool pe Meireles! Este singurul care "i-o poate trage" lui United

Englezii s-au prins de ce l-a luat Liverpool pe Meireles! Este singurul care "i-o poate trage" lui United
![]()