FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gluma Zilei

«1464748495079»
pcsbb09.08.2010 15:56

Piti: Dumitriu a inceput sa vorbeasca aiurea, sta si el pe-acolo la stadion, crede ca o sa-l puna Gigi antrenor. :ce_oameni: josnici.

Astristul09.08.2010 15:57

Da, a fost chiar tare faza. Incepusera jurnalistii sa rada. :))

Ronnie09.08.2010 16:21

Becali: "Ma injura si el, il injur si eu. Dar asa, ca prietenii. Injuraturi usoare" :))

 

Am surprins discutia la TV, nu stiu exact la cine se referea :))

geedorah09.08.2010 16:25

Piti

RobYnho09.08.2010 16:26
Am surprins discutia la TV, nu stiu exact la cine se referea :))

 

La Piturca.

razvan2809.08.2010 17:40

Hai date-n mata...nu prietene , tu date-n mata :))

 

Cam asa....

AG09.08.2010 22:38

"Adi Mutu e idolul copiilor"

 

si va mai mirati de ce toti copii se drogheaza

 

"un taran afemeiat,un betiv si un drogat,voi ii spuneti briliant"

CloseGigi09.08.2010 23:42
:ce_oameni: Vinde Pleaca Mori :steag_cruce_invers:fular-campionii
geedorah11.08.2010 15:33

Ce o fi fost in mintea lui Helmuth, cand la conferinta de presa de la "palat", Gigi vorbea cu presa si zicea ca este unul dintre simbolurile Stelei si faptul ca LC a fost adusa la Bucuresti deoarece "Duhul Sfant i-a zis sa se duca in dreapta" si...."apara Duckadam!!!!" ?

iNsTiGaToR12.08.2010 14:58

Probabil ce a fost si in mintea lui Dumitrescu sa vina fara salariu

Lays12.08.2010 16:57

"Stiti cate ne-a dat Steaua? Cinci bucati! Noi nu ne intalneam pe teren, incasam goluri pe banda rulanta, iar Ilie facea oleuri cu galeria Stelei" :))

Astristul12.08.2010 18:41
razvan2813.08.2010 14:27
Probabil ce a fost si in mintea lui Dumitrescu sa vina fara salariu

 

 

 

Pai s-a gandit si el ca la cat de bun antrenor e nu ar trebui sa primeasca salariu.Sa fim sinceri , Ilie Dumitrescu a fost un atacant extraordinar , dar la fel ca Hagi , Lacatus , Maradona nu prea le are cu antrenoratu'.

 

 

RobYnho13.08.2010 14:47
, dar la fel ca Hagi , Lacatus , Maradona nu prea le are cu antrenoratu'.

 

Nu inteleg de ce Lacatus este mereu bagat in aceasta categorie. A facut treaba la Otelul prin 2002, la fel si la Brasov.

Sa nu uitam ce a facut si la Vaslui, si cele 8 victorii consecutive ale moldovenilor.

razvan2813.08.2010 17:44

Da dar decat la Vaslui..la Steaua sincer nu a facut treaba foarte buna.Dar pt omul si pentru jucatorul de fotbal Marius Lacatus - RESPECT !

Astristul13.08.2010 23:12
Nu inteleg de ce Lacatus este mereu bagat in aceasta categorie. A facut treaba la Otelul prin 2002, la fel si la Brasov.

Sa nu uitam ce a facut si la Vaslui, si cele 8 victorii consecutive ale moldovenilor.

Despre Lacatus, mai impresionant este faptul ca a fost la un pas de titlul de campion in sezonul 2007/2008 decat ce a facut la Vaslui! :rolleyes:

V3314.08.2010 08:13

Si daca macar una dintre rapid, Dinamo sau Bistrita decidea sa nu stea capra cu CFR, ar fi castigat campionatul, cu tot cu punctele pierdute cu Poli sau in groapa

Astristul14.08.2010 08:41

Corect. Oricum sezonul ala a fost de cosmar, in special la final. Pacat de meciul cu Timisoara! :(

red&blue_boy14.08.2010 09:17
Si daca macar una dintre rapid, Dinamo sau Bistrita decidea sa nu stea capra cu CFR, ar fi castigat campionatul, cu tot cu punctele pierdute cu Poli sau in groapa

 

Corect...Eu cred ca Lacatus nu poate fi catalogat ca un antrenor slab...

razvan2815.08.2010 16:19

Slab poate ca nu dar e de nivel mediu.Nu poti spune despre el ca e un antrenor bun , adica nu il poti compara cu Dan Petrescu , Protasov sau Oli.

 

]

RobYnho15.08.2010 16:40
Nu poti spune despre el ca e un antrenor bun , adica nu il poti compara cu Dan Petrescu , Protasov sau Oli.

 

Chiar daca cu Protasov practicam un joc frumos, am ratat o calificare in UCL si o Supercupa.

red&blue_boy15.08.2010 18:51
Nu poti spune despre el ca e un antrenor bun , adica nu il poti compara cu Dan Petrescu , Protasov sau Oli.

Da,e adevarat si asta...Dar cu putina sansa,Lacatus putea sa aiba un titlu de campion...

mircea_1015.08.2010 18:59

Protasov a avut o echipa fff buna...de-aia vi se pare voua antrenor bun...in rest pe unde a fost nu a rupt gura targului...

blindica15.08.2010 19:23

Haideti sa radem un pic,daca tot e gluma zilei.In meciul eternelor frustrate,Dinamo Bucuresti vs rapid Bucuresti,incheiat cu 3-2 pentru potaile rosii,galeria care poarta culoarea visinie s-a luat la bataie intern,de mai multe ori.Asa da conectare la meci :boxing::boxing:

 

 

rapid_bun1.jpg

 

 

P.S. - de ce apare Dinamo cu litera mare daca eu scriu cu litera mica? :angry:

Bombonel9415.08.2010 19:56
Haideti sa radem un pic,daca tot e gluma zilei.In meciul eternelor frustrate,Dinamo Bucuresti vs rapid Bucuresti,incheiat cu 3-2 pentru potaile rosii,galeria care poarta culoarea visinie s-a luat la bataie intern,de mai multe ori.Asa da conectare la meci :boxing::boxing:

 

 

rapid_bun1.jpg

 

 

P.S. - de ce apare Dinamo cu litera mare daca eu scriu cu litera mica? :angry:

 

Suporterii rapidisti prezenti la meciul cu Dinamo, din etapa a IV-a a Ligii I, s-au batut intre ei in mai multe randuri, inainte de inceperea derbiului ce se dispută pe stadionul din Șoseaua Ștefan cel Mare.

«1464748495079»