FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gluma Zilei

«1454647484979»
Bombonel9405.08.2010 22:02

pana la urma cred ca erau omulei verzi au vnt sa ii ia pe cei din clanu Becali pe Dragomir pe Iancu pe Borcea:)) prieteni lor

Lays05.08.2010 22:16
S-a impuscat Borcea in cap :))

HAHAHAHAHAHAHAHAH :D

red&blue_boy06.08.2010 04:14
Tot niste ros-albastrii si astia!

 

Ce coincidenta placuta! :)

 

 

baieti este ceva dubios in seara aceasta:-?

la ora 00:20 asa un zgomot dubios sa auzit in jumatate din Bucuresti:-? stie cineva ce era?:-?

 

Borcea,era Borcea,mic si negru !!! :D Facea urat!Iar i s-a stricat jucaria!

sergiu_em06.08.2010 06:23

Ma-ia hii

Ma-ia huu

Ma-ia hoo

Ma-ia haha (x4)

 

-Alo, salut, sunt eu, un Hajduk,

Si te rog, echipa mea,

Bate cateii astia,

 

- Alo, aalo, sunt eu, Dinamo,

Ne-ati batut, de ne-ati umplut de muci,

'Tu-va-n gura de 'haiduci'...

 

-Vrei sa joci, dar nu mai, nu mai poti,

Nu mai, nu mai poti, nu mai, nu mai, nu mai poti,

Sunteti niste puturosi,

Stati acas' catei jegosi.

 

-V-am batut si v-am dat, v-am dat trei,

V-am dat, v-am dat trei, v-am dat, v-am dat, v-am dat trei,

Sunteti cei mai slabi catei,

Stati acas' in puii mei.

 

 

-Te sun, sa-ti spun, ce simt acum,

Alo, echipa mea, sunt eu, al tau Borcea,

 

- Alo, aalo, sunt iarasi eu, Dinamo,

N-am jucat, bataie-am luat,

Iar ne-am facut de rahat.

 

 

-V-au batut si s-au distrat cu voi, s-au distrat cu voi

S-au distrat cu voi, s-au distrat cu voi, cu voi,

Ati jucat ca pupaza din tei,

Dispareti din ochii mei.

 

Ma-ia hi, Ma-ia ho, stai acasa Dinamo.

whizah06.08.2010 08:44

"Arbitri romani au intrat in rindul lumii, in sensul c-au primit si ei căști. Nandos a intrat in posesia inregistrarii de la Steaua " Craiova si o redă integral. Fară bip.

 

Onicaș: Mariuse, m-auzi?

Avram: Da.

Onicaș: Eu te-aud cam greu, bagami-aș ****-n ele de tribune pline.

Avram: Încearcă să stai pe loc cind vorbesti.

Onicaș: OK.

Avram: ****, uită-te putin după mine!

Onicaș: Mă uit.

Avram: Alerg sexi?

Onicaș: Da, ma Altfel de ce dracu te deleagă ăștia?

Avram: Tengura

Onicaș: Gluma frate! Fii atent acolo-n tușă.

 

Avram: Mda, am validat golu, Steaua e praf. Ce facem? Ai vorbit cu tata?

Onicaș: Da, stai linistit, n-ai tu treaba Doar mută jocu pe partea mea.

Avram: OK.

Onicaș: Mausicăăă. Mausică pua mica

Avram: Zi!

Onicaș: Să nu uiti iar să-mi dai banul.

Avram: Pai n-ai zis mă că ai vorbit cu tata?

Onicaș: Nu aia ma p-ăla care-ai dat cu el la centru.

Avram: Avar mai esti, să-mi bag picioarele!

Onicaș: Ce vrei, frate, mai am putin si mă las.

 

Avram: Bine Ioane, da vezi că te-ai pozitionat gresit!

Onicaș: Ha!? Nu-s pe linie cu ei?

Avram: Ba esti pe linie cu camera!

Onicaș: Pai si?

Avram: Pai si nu mă vad, in plm!

Onicaș: A, OK.

 

Avram: Vezi c-a scapat Costeaaaaa

Onicaș: Stai calm, sunt cu ochii pe el!

Avram: GOL, Să-mi bag ****, GOL, ridică steagu! Ridică steaguuu! Ridicăăăăăă steaguuuuuuuuuuuuuu!!!

Onicaș: L-am ridicat, ma relax.

Avram: Asa! Să moara mama, tremur tot.

Onicaș: LOL. N-ai calmu lu ta-to. Trebuie să mai lucrezi.

Avram: Costea mortilor mă-sii. P-ăsta nu-l mai las să intre-n careu.

Onicaș: Nu-l mai lasa nici sa traga

Avram: Hai ca e bine, Steaua-și revine. Preseaza

 

Onicaș: Da` să vezi tu ce ne presează pe noi ăștia la TV!

Avram: Este, măăăăăăăăă! 1-1. Mai e un pic.

Onicaș: Da. Mai urlă nitel la Dananae si dă-i un cartonaș lu Ciucă!

 

Avram: S-a facut. Auzi, tie ti-au marit rata la banca

Onicaș: Da, d-aia vreau să scap de ei. Costea, Costea, Costea, opreste atacu

Avram: Aide mineee, ce ma enerveaza astaaa

Onicaș: Și pe mine, e oltean capos.

Avram: Bine, măăăăă! 2-1. Vezi că iar stai pe linie cu camera!

Onicaș: Gata, gata, scuze.

Avram: E OK. Mi-a facut tata cu mina.

Onicaș: E mare bossu!

Avram: Hai că-n 5 minute fluier sfirsitul.

Onicaș: Cum vrei, io mi-am facut treaba. Esti curat ca Axionu!

Avram: Da, frate! Mersi, te pup! "

razvan2806.08.2010 14:43

:))

 

Hai ma ca e sexi rau Avram va ofticati ca nu aveti carisma lui si mai ales reflexele lui de mare arbitru

Lari06.08.2010 23:54
Ce-ai zis oaio? Beheheh?!

Imi pare rau, nu vorbesc ovina.

 

Astristul07.08.2010 11:24

Play of the Day cu siguranta! :D

razvan2807.08.2010 12:56

Multi idioti comenteaza pe gesepe...iata un comentariu la un articol despre o eventuala plecare a lui Piturca :

 

 

daniserbanx

 

Comentarii: 206

Trimite-i mesaj

Profil

07.08.2010, 15:24 | RAPORTEAZA ABUZ | CITEAZA#87

 

 

are dreptate Gigi ! Piturca pleaca din Ghencea !

Astristul07.08.2010 14:07

Stii vorba aia ... "Mare ti-e gradina Doamne ...". :|

clausblaus07.08.2010 17:17

"El ma bagat in rahatul asta,el sa ma scoata.Eu eram linistit,aveam garduri,aveam 300 de interzisi....el ma bagat in rahat!"

Tare asta,tare de tot!

Astristul07.08.2010 17:28

Cu declaratia asta arata cat de frica ii e de suporteri. In imensa lui prostie nu-si da seama ca Steaua e Steaua si NU trebuie asociata cu numele lui. Spune ca Steaua a castigat multi fani doar din cauza ca e el patron la Steaua. Ei bine, nu-l contrazic aici, dar acei fani sunt de o calitate indoielnica pentru ca-l pupa-n c*r de cate ori au ocazia!

razvan2807.08.2010 20:00

Aia nu sunt fani , sunt asa zisi sustinatori , oameni care daca ar pleca Jiji maine de la Steaua ar tine cu Dinamo/CFR/Vaslui....adevaratii fani suntem noi cei care sustinem echipa mereu , indiferent ca ea pierde sau castiga !

Astristul09.08.2010 13:46
Ce daca l-am injurat pe Piturca? Eu il injur, el ma injura, dar cu prietenie.

 

Marele bOier!

iNsTiGaToR09.08.2010 13:52

"Cum a auzit ca Piturca a plecat, Pedrazzini a venit la Palat din Italia si va conduce urmatoarele antrenamente ale Stelei."

prost.ro

 

Sa pastram un moment de reculegere

geedorah09.08.2010 14:27

Niciodata nu am simtit nevoia sa imi fac cont aici mai mult decat acum. Cum ma sa vina Pedrazzini? Ala e cea mai mare petarda pe care a avut-o Steaua ca antrenor. Am avut o satisfactie imensa cand dupa mult timp a fost indepartat de la echipa, el fiind acolo ca herpesul. Nu puteai sa scapi de el, mereu era acolo in umbra, secundul tuturor, asteptand sa fie iar principal.

aklik09.08.2010 14:37
Niciodata nu am simtit nevoia sa imi fac cont aici mai mult decat acum. Cum ma sa vina Pedrazzini? Ala e cea mai mare petarda pe care a avut-o Steaua ca antrenor. Am avut o satisfactie imensa cand dupa mult timp a fost indepartat de la echipa, el fiind acolo ca herpesul. Nu puteai sa scapi de el, mereu era acolo in umbra, secundul tuturor, asteptand sa fie iar principal.

 

daca asa te-a facut pe tine sa iti faci cont aici.. inseamna ca esti un super mega ultra adevarat suporter stelist!

danimarcu09.08.2010 14:50

aklik -lasa-l ma ca e cu stea in frunte.

Nu vezi ca e membrul nr 70.000?Ar merita si un premiu,sper sa nu-si stearga contul daca Pedrazzini nu vine la Steaua...

geedorah09.08.2010 14:57

Nu vad unde am scris eu in primul meu post pe acest forum faptul ca as fi cel mai extramegagigahiperultra suporter al Stelei. Nici nu imi doresc sa fiu, clubul asta nu imi pune de mancare pe masa si nici nu ma lasa sa ii pipai sanii. Fiecare e suporter in felul lui. Unii cu samanta, altii cu gardul, altii cu televizorul. Daca tu te lauzi cu un cont pe forum, atunci inseamna ca ai prea putine cu care sa te lauzi.

iNsTiGaToR09.08.2010 15:09

Ba iti pune mancare pe masa daca te duci la maimuta si ii zici ca este idolul tau...si te poate lasa sa-i pipai c*aiele ;)

geedorah09.08.2010 15:26

Intr-un fel inteleg aversiunea asta fata de cineva nou, de obicei asa sunt oamenii, mai reticenti. Asta e internetul, ne purtam si noi mai diferit fata de realitate. Sa nu iti fie teama, nu am venit aici sa va stric voua jucaria, nu am venit sa va zic sa terminati protestele, nu am venit sa ii iau locul alcuiva. Sunteti in regula toti, nu aveti nevoie sa scoateti scutul defensiv. Referitor la cioban si banii lui, multi s-ar preta la un pelerinaj la palat in cautare de comori. Doar ca putini ar recunoaste. Din fericire pentru mine, nu fac parte din categoria aia. Si nici din cealalta, deci nu am de ce sa pipai nimic de-al lu' Gigi. Vorbeam de sani, nu testicule, bre!

danimarcu09.08.2010 15:32

geedorah -calmeaza-te prietene,nu are nimeni nimic cu tine!

Glumeam si noi,ca sa fim on-topic. :thumbsup:

Astristul09.08.2010 15:32

Cine se aseamana, se aduna: http://bit.ly/9wOjbQ

danimarcu09.08.2010 15:41
Cine se aseamana, se aduna

Piturca oricum e mai antrenor decat e Vadim om politic!... :)

Astristul09.08.2010 15:50

La asta ma refeream si eu, ca Vadim nu putea decat sa-i aduca laude ciobanului, nicidecum lui Piti.

«1454647484979»