@Daniel-ionut Steaua-Valerenga[Cupa UEFA]
Steaua-Otelul[Cupa Romaniei]
Steaua s-a simtit atunci ca si acasa in Ghencea !!!
@Daniel-ionut Steaua-Valerenga[Cupa UEFA]
Steaua-Otelul[Cupa Romaniei]
Steaua s-a simtit atunci ca si acasa in Ghencea !!!
@Daniel-ionut Steaua-Valerenga[Cupa UEFA]Steaua-Otelul[Cupa Romaniei]
Steaua s-a simtit atunci ca si acasa in Ghencea !!!
Huh? ![]()
Ce mod derutat!
Si Rusia si Turcia sunt mult peste noi...tocmai datorita banilor pentru care jucatorii vin la acele echipe.Si pana la urma banu' conteaza.Skrtel sau Honda ar trebui sa le dai 1 milion de euro cel putin salariu...ceea ce in Romania e mult si 300 mii
Deci s-a vazut cat de bun este fotbalul din Rusia... marea Zenit, castigatoarea Cupei UEFA, echipa care spulbera tot in Rusia, nu a fost in stare sa bata o echipa a Urziceniului, care este mult mai slaba decat in sezoanele precedente, desi au jucat o ora cu un om in plus.
Deci s-a vazut cat de bun este fotbalul din Rusia... marea Zenit, castigatoarea Cupei UEFA, echipa care spulbera tot in Rusia, nu a fost in stare sa bata o echipa a Urziceniului, care este mult mai slaba decat in sezoanele precedente, desi au jucat o ora cu un om in plus.
Eu, unul, nu cred ca este mai slaba. Nu vad de ce ar fi mai slaba. Jucatori nu au plecat. In schimb, au venit cativa cu experienta.
Desi sper sa se calfice Urziceni , sa nu uitam ca mai este o mansa.
Campionatul rus e clar peste al nostru , orice s-ar intampla in aceasta mansa.Echipele de acolo au loturi puternice , stadioane bune , sunt cu 10 ani inaintea noastra.Nu poti sa spui ca Rusia are un campionat slab.
Deci s-a vazut cat de bun este fotbalul din Rusia... marea Zenit, castigatoarea Cupei UEFA, echipa care spulbera tot in Rusia, nu a fost in stare sa bata o echipa a Urziceniului, care este mult mai slaba decat in sezoanele precedente, desi au jucat o ora cu un om in plus.
Pai spune adevarul pana la capat.
Nu a fost in stare sa bata o echipa a Urziceniului care s-a aparat cu 10 oameni , tot meciul. Spune tot.
Cand o sa treci peste bariera a 100 de meciuri vazute, o sa iti dai seama ca nu totul se rezuma la un meci si nu dupa un meci poti defini ceva.
Deci s-a vazut cat de bun este fotbalul din Rusia... marea Zenit, castigatoarea Cupei UEFA, echipa care spulbera tot in Rusia, nu a fost in stare sa bata o echipa a Urziceniului, care este mult mai slaba decat in sezoanele precedente, desi au jucat o ora cu un om in plus.
Nu e relevant un meci.Asa si Steaua a eliminat sa zicem pe Betis,iar asta ar insemna ca Liga 1 este mai tare decat Primera Division?...
O sa vedem in retur ce va fi,apreciez efortul celor de la Unirea,e ok rezultatul,dar,cum zice Maye,a fost obtinut in conditiile unei aparari supra-aglomerate.
Sa nu mai zicem de Valencia.
Deci s-a vazut cat de bun este fotbalul din Rusia... marea Zenit, castigatoarea Cupei UEFA, echipa care spulbera tot in Rusia, nu a fost in stare sa bata o echipa a Urziceniului, care este mult mai slaba decat in sezoanele precedente, desi au jucat o ora cu un om in plus.
Vom vedea in retur. La Sankt Petersburg lucrurile nu vor sta la fel ca-n Ghencea. Nu mai supraestima valoarea Ligii I pentru ca nu merita! Distanta dintre Liga I si RPL e mare, in favoarea rusilor! Plus ca ei sunt in plin campionat. ![]()
Sa nu faca ce a facut si Stuttgart anu' trecut ![]()
A doua dispută dintre Steaua și Craiova e legată de numărul de bilete pe care suporterii Științei le vor avea la dispoziție pentru meciul de sîmbătă. "Le-am rezervat 2.000 de tichete, așteptăm să ne spună de cîte dintre acestea au nevoie", au anunțat steliștii. "Venim in jur de 4.000, deci avem nevoie de dublu", au reacționat cei de la Craiova. "Peste 2.000 de fani, nu va intra nici măcar un suportean oltean", au avut ultimul cuvînt cei din Ghencea.
--abureli marca gsp
"Venim in jur de 4.000, deci avem nevoie de dublu"
4000 nu sunt de toti.
Gluma zilei:
Stanko Poklepovic, antrenor H. Split: Romanii sunt o forta in fotbalul mondial. ![]()
Asta a fost declaratie daia diplomata ?
Cred ca mai repede era beat...
Edit : Ioanitoaia iar pupi machedoni in curr ?
http://stelisti.gsp.ro/stiri/18151/harta-a...Gigi-Becali.htm
Ioan Becali: dinamovistii ar trebui sa urmeze exemplul suporterilor stelisti ![]()
![]()
Le-a dat mucu' la javre
Garat: "Torje se poate compara cu Messi, adversarii nici nu se pot tine de el!"
sursa nu mai conteaza
Garat: "Torje se poate compara cu Messi, adversarii nici nu se pot tine de el!"
sursa nu mai conteaza
nu are manere, prea mic sa te tii de el
Piticu porno cum au spus nemtii ![]()
Cica Torje e pe lista celor de la Barcelona,in caza ca nu vine Fabregas! ![]()
Piticu porno cum au spus nemtii![]()
au si nemtii pitici porno? si eu care credeam ca doar plaiurile carpatino-mioritice au fost binecuvantate de Dumnezeu cu asemenea specime.
Garat: "Torje se poate compara cu Messi, adversarii nici nu se pot tine de el!"
sursa nu mai conteaza
Pai daca zice garat ,inseamna ca asa o fi!
Apropos, cine e garat? ![]()
Pai daca zice garat ,inseamna ca asa o fi!Apropos, cine e garat?
cine lupa mea stie, eu credeam ca e participiul de la verbul a gara, voi ce ziceti?