FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gluma Zilei

«1414243444579»
Daniel-Ionut12.07.2010 15:14
Știrea care a facut senzație in Romania, transferul lui Cristian Daminuță de la Inter la AC Milan ,a fost confirmată in urmă cu citeva minute de impresarul fotbalistului, Cristea Opria.

 

"În urmă cu puțină vreme, Daminuță a parafat un contract pe 5 ani cu AC Milan. Pentru el s-au platit 5 milioane de euro, ceea ce inseamnă că jucatorii ceilalți, intrați in transferurile care impreună insumează 7 milioane de euro, valorează două milioane de euro"

 

Fugi ma de-aici! :D

strezahuzum12.07.2010 15:53

:gathering: :gathering:

 

Nici macar vreo gluma nu-mi trece prin cap, e prea tare declaratia.

red&blue_boy12.07.2010 17:48

Bai da-l incolo,eu credeam ca 6,5 milioane au fost date doar pe Daminuta! :D Dar e bine si asa!

razvan2812.07.2010 21:22

Acum am aflat de ce se duce Milanul in jos :))

Astristul12.07.2010 21:35

Bai da-l incolo,eu credeam ca 6,5 milioane au fost date doar pe Daminuta! :D Dar e bine si asa!

 

Cred ca mai degraba le-au facut Interul o reducere. Le-au zis alora "Ba, daca il luati si pe Daminuta, va mai scadem 1 milion din total"! :D

 

Il stiti pe Petrica? Nici nu cred ca e nevoie ...

http://bit.ly/cjci4P

LUPANU13.07.2010 06:47
Joaca Sahtior ca Barcelona

Lucescu zici ca-i Guardiola.

De fapt era... Joaca Barcelona zici ca-i Sahtior

Guardiola zici ca e tigan

razvan2813.07.2010 18:57
Sau cateva shot-uri de Metaxa. E foarte populara la ei in Grecia; si foarte buna, de altfel :D

 

 

Metaxa populara in Grecia ? Nu stiam..

 

De buna nu stiu cum e nu am baut pana acum :dry:

 

AG14.07.2010 21:01

ce baieti bagabonti :))

 

Daniel-Ionut14.07.2010 21:08

Pique, acest Giani Kirita al Barcelonei! :banned:

Astristul14.07.2010 21:10

Pique si asa e taran. In clip e beat dar oricum el asa se comporta mai mereu. Inca o data se confirma regula ca nu orice fotbalist are si materie cenusie!

dayra14.07.2010 21:14

Ce gest urat! :spank:

Maye14.07.2010 21:16

Un poponar betiv.

AG14.07.2010 21:25

e bine ma k voi nu l'ati scuipa pe Borcea ori Copos

Daniel-Ionut14.07.2010 21:32

Sincer, nu l-as scuipa pe Copos :huh:

Sunt multi inaintea lui care ar merita scuipatul meu.

danimarcu14.07.2010 21:40

Intotdeauna mi s-a parut ca Pique fuge ca Lovin!

Dupa faza din clip,cand se hlizea pe acolo ca un scolar parca seamana si mai tare...

Urat gest,parca e un taran care tocmai a castigat la loto si se pisa pe toata lumea. :thumbdown:

BAF-kimi14.07.2010 22:17

Ce a facut ma? Era omu' fericit si beat, e tanar ce pl lui. :) Si eu l-as scuipa pe Sandu, pe Dragomir, pe Borcea, Muresan etc., ca sa nu mai zic de cioban, ii trageam si cu ceva in cap. :))

red&blue_boy15.07.2010 04:49

Urat gestul lui Pique.Am inteles ca cel scuipat ar fi fostul presedinte al Valenciei.

razvan2815.07.2010 08:11

Daca era al lui Real intelegeam :))

AG15.07.2010 08:13

da valencia ce are?e un fel de crapid

Daniel-Ionut15.07.2010 08:33

cetelusii luati la intrebari pe strada de politia din Chisinau: "Ce faceti voi aici? Si de ce sunteti imbracati la fel?" :))

Alex88pl15.07.2010 08:53

i-a scos partidul la sedinta

razvan2815.07.2010 13:04

O sa se reincarneze tovarasul Stalin si o sa vina si el la meci :))

Astristul15.07.2010 16:54

Stiu ca n-are legatura cu Steaua dar e prea amuzant sa nu o pun aici. Vedeti la Moti ce scrie! :D

http://bit.ly/auqmjQ

danimarcu15.07.2010 16:58
Stiu ca n-are legatura cu Steaua dar e prea amuzant sa nu o pun aici. Vedeti la Moti ce scrie! :D

http://bit.ly/auqmjQ

:D

f234567k15.07.2010 17:03

Comentatorul moldovean de la Olimpia Balti-Dinamo: " Claudiu Niculescu este privit ca un Ronaldinho in Moldova dar nu a prins lotul. " :ce_oameni:

«1414243444579»