FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gluma Zilei

«1394041424379»
razvan2806.06.2010 09:19

Si io as vrea sa se mute Steaua pe Metalo Globus sau undeva in Pantelimon :))

Daniel-Ionut06.06.2010 09:56

Bine ca nu vrei sa joace in spatele blocului sau in sufragerie :D

Steaua = Ghencea

Ghencea = Steaua

Astristul06.06.2010 13:55
Bine ca nu vrei sa joace in spatele blocului sau in sufragerie :D

Oare e posibil? :D

Maye11.06.2010 20:40

Radoi ii raspunde lui Dinu: "Cind stai acasă si privesti, si mai bei si un sprit e usor să critici"

 

:))

Daniel-Ionut11.06.2010 20:57

Bogdan Stancu fumat la vizita medicala: Nicolita ar trebui sa fie capitanul nostru.

razvan2812.06.2010 10:14

A venit fumat la vizita medicala ?:))

Foarte tare poate transferam acum un atacant jamaican sa faca cuplu cu el in atac si frati de joint :D

blindica17.06.2010 20:49

Dacian Varga, la Steaua pentru 2.000.000 euro.

Stryker01.07.2010 21:31

ca tot vorbim de tricouri si tot e in topicul gluma zilei propun si eu un tricou !

 

242015.jpg

 

 

 

asta pentru ca cine stie, peste vreo 3-4 sezoane, poate o sa mai castige si Steaua vreun campionat, pana atunci stam si ne uitam ...

 

bobbyREDblue01.07.2010 23:05

Apropo, fundasul central Gardos va juca cu numarul 8 si in campionat? E, intr-un fel, bataie de joc sa dai numarul ala la fundasi.

Daniel-Ionut02.07.2010 07:33
Apropo, fundasul central Gardos va juca cu numarul 8 si in campionat? E, intr-un fel, bataie de joc sa dai numarul ala la fundasi.

 

Si de ce ar fi o bataie de joc? :huh:

Gallas nu joaca cu 10 la Arsenal?

Ronnie02.07.2010 08:15

Noi suntem Steaua. Nu ne comparam noi cu Arsenal.

red&blue_boy02.07.2010 08:38
Gallas nu joaca cu 10 la Arsenal?

 

Da,dar nu mi se pare un exemplu de urmat...

Vlad Bogdan02.07.2010 09:06

8 se da coordonatorului de joc, si foarte rar atacantilor. E o bataie de joc!

Mori ciobane!!!

 

Auzi ma la el... sa isi imprime numele pe tricouri. MORI JIGODIE!

Astristul03.07.2010 08:30
Da,dar nu mi se pare un exemplu de urmat...

 

Idem. E aberant sa vezi numere de mijlocasi/atacanti la fundasi si invers.

skp03.07.2010 09:07
Si de ce ar fi o bataie de joc? :huh:

Gallas nu joaca cu 10 la Arsenal?

 

Wenger a spus ca decat sa dea "povara" numarului 10 unui mijlocas, mai bine il da lui Gallas :)

danimarcu03.07.2010 10:59
8 se da coordonatorului de joc, si foarte rar atacantilor. E o bataie de joc!

Mori ciobane!!!

 

Auzi ma la el... sa isi imprime numele pe tricouri. MORI JIGODIE!

Ce mi-a placut la Brazilia la acest campionat a fost faptul ca au folosit tricouri numerotate de la 1 la 11,ca pe vremuri...

 

Daca isi pune numele scarbos pe tricouri o sa-mi fie si mai greu sa ma uit la meciurile Stelei.

razvan2803.07.2010 11:34

O sa cenzureze CNA :))

Le reseau pansant03.07.2010 11:59
Ce mi-a placut la Brazilia la acest campionat a fost faptul ca au folosit tricouri numerotate de la 1 la 11,ca pe vremuri...

 

Daca isi pune numele scarbos pe tricouri o sa-mi fie si mai greu sa ma uit la meciurile Stelei.

ai dreptate, s-a dus naiba frumusetea fotbalului cand echipa avea tricouri de la 1 la 11, acum toti isi aleg mintea de te doare capul, ti se face sila cand vezi numere gen 43n 86, 74 etc. Ce frumos era cand portarul avea nr 1, atacantii 9 si 11, coordonatorul 10, fundasii 2-6, iar la mijloc 7 si 8.

 

Acum parca astia nu mai sunt la fotbal isi aleg numerele de jici ca joaca la loto nu la o echipa de fotbal.

David03.07.2010 12:04

Beckham-32

Ronaldinho-80

 

Tare!!

RobYnho03.07.2010 12:06

Si cand te gandesti ce numere erau sau mai sunt la echipele din turcia.

Remember Besiktas, cand juca si tiganul p-acolo.

Bogdan03.07.2010 12:09

la mondiale sau eropene numerele sunt de la 1 la 22

1on03.07.2010 12:29
ai dreptate, s-a dus naiba frumusetea fotbalului cand echipa avea tricouri de la 1 la 11, acum toti isi aleg mintea de te doare capul, ti se face sila cand vezi numere gen 43n 86, 74 etc. Ce frumos era cand portarul avea nr 1, atacantii 9 si 11, coordonatorul 10, fundasii 2-6, iar la mijloc 7 si 8.

 

Acum parca astia nu mai sunt la fotbal isi aleg numerele de jici ca joaca la loto nu la o echipa de fotbal.

 

Pe mine chiar nu ma deranjeaza.

Maye03.07.2010 12:32

1 la 23

stelist si dupa moarte03.07.2010 13:12

Lacatus avea 7 si nu era mijlocas :king:

RobYnho03.07.2010 13:14
Lacatus avea 7 si nu era mijlocas :king:

 

Si ce-i cu asta ?

«1394041424379»