"Mama te iubesk,dar nu ka pe BEKALI.Forza Gigi BEKALI!!" ![]()
"Ce bn ar fi,dak ai intelege odata ca bekali a facut multe pt Steaua.nu mai traiti din trekut,ganditiva la meciurile din UCL,ku Dinamo Kiev,real,Lyon.totu datorita lui bekali.urat din partea voastra ca nu st alaturh sh la bn sh la greu"
Deci WTF?
"Cea mai infokata stelista,am cel mai mult respect pt BEKALI"
Daca prostia ar durea...
LE."Prietenii mei:Daniel-Ionut"
Asta a fost cireasa de pe tort. ![]()
