FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gluma Zilei

«1383940414279»
David02.06.2010 12:15
http://flory_radoi89.stelist.ro/

 

"Mama te iubesk,dar nu ka pe BEKALI.Forza Gigi BEKALI!!" :huh:

"Ce bn ar fi,dak ai intelege odata ca bekali a facut multe pt Steaua.nu mai traiti din trekut,ganditiva la meciurile din UCL,ku Dinamo Kiev,real,Lyon.totu datorita lui bekali.urat din partea voastra ca nu st alaturh sh la bn sh la greu"

Deci WTF?

"Cea mai infokata stelista,am cel mai mult respect pt BEKALI"

Daca prostia ar durea...

 

 

LE."Prietenii mei:Daniel-Ionut"

Asta a fost cireasa de pe tort. :))

Fane02.06.2010 12:40
LE."Prietenii mei:Daniel-Ionut"

Asta a fost cireasa de pe tort. :))

 

Cred ca-i altul :D ...asta al nostru parea mai serios :clap:

 

RobYnho02.06.2010 13:45
Cred ca-i altul :D ...asta al nostru parea mai serios :clap:

 

Parea, da. :))

David02.06.2010 13:51

"Cui nu-i place BEKALI sa plece la Dinamo,poate e mai bun Borce.ha,ha,ha"

"Cine a fost pe aici:Fane,Daniel Ionut" :banned:

 

strezahuzum03.06.2010 06:58
"Mama te iubesk,dar nu ka pe BEKALI.Forza Gigi BEKALI!!" :huh:

"Ce bn ar fi,dak ai intelege odata ca bekali a facut multe pt Steaua.nu mai traiti din trekut,ganditiva la meciurile din UCL,ku Dinamo Kiev,real,Lyon.totu datorita lui bekali.urat din partea voastra ca nu st alaturh sh la bn sh la greu"

 

Ar trebui eutanasiat. Consuma apa, aer si mancare degeaba, resurse ce ar putea fi redirectionate catre ceva amarati din aia prin Africa.

 

Si ce dracu ar trebui sa-mi vina in minte cand ma gandesc la real si Lyon ? Tontogolul ? Scoruri gen 4-1, 3-0, 5-3 pt adversari ?

FuNNky LowE suD03.06.2010 07:02

strezahuzum frate... ai dreptate dar daca acuma nu te mai lasa sa faci nimic si trimite bodyguarzii sa ne omoare ...

dayra03.06.2010 08:11
strezahuzum frate... ai dreptate dar daca acuma nu te mai lasa sa faci nimic si trimite bodyguarzii sa ne omoare ...

 

 

N-ai inteles nimic! :))

AG03.06.2010 08:23
trimite bodyguarzii sa ne omoare ...

 

 

ma faci sa rad.. nici nu ai 14 ani sa'ti cumperi singur bilete :))

razvan2803.06.2010 19:25

Lasa ma ca intra cu buletin de la altcineva :))

 

RedScorpyON03.06.2010 20:12

La prosti si zilele trec mai repede...W31c0m3 b4ck,FuNNkY!

 

Astristul03.06.2010 20:32

Cica Piti ar veni cu Dorel Stoica! :)) Asa ca, sper sa nu vina Piti! :D Oricum speram sa nu vina, dar cand auzi astfel de nume ....

Daniel-Ionut03.06.2010 20:40

Tiberiu Lung va juca la echipa sud-africana Mpumalanga Black Aces :)

RobYnho03.06.2010 20:44
Tiberiu Lung

 

Nascut talent, murit speranta.

razvan2803.06.2010 21:08
Nascut talent, murit speranta.

 

Chiar ca...stiu ca se spunea ca o sa fie unul din cei mai mari portari din istoria Romaniei , ca va deveni un super portar.A fost talentat da nu a avut noroc..

Maye03.06.2010 23:23
Acelasi : "Eu am si pomi. Dimineata ies in curte si vorbesc cu pomii, ii mingii, fac dragoste cu ei, iau caisele in miini. Munca fizica in natura e cea care contează pentru mine. Citeodată chiar mă gindesc că nici nu merit mincarea pe care o maninc! De ce? Pentru mine, activitatea intelectuală nu inseamnă muncă adevarată!".
Astristul04.06.2010 13:00

Pentru ca, de ce? (articolul complet la care se referea Maye)

http://bit.ly/8XUdJo

Daniel-Ionut04.06.2010 13:23

Robert Pires propus de Craioveanu la Steaua :))

Lari04.06.2010 13:39

Sa dea probe, da-l in spume si p-ala!

 

Pe de alta parte, iata un mesaj primit pe adresa de e-mail a site-ului:

 

ESTE UN STADION GOL IN ORASUL MEDGIDIA , SA SE MUTE ECHIPA ACOLO
razvan2804.06.2010 14:05

Transferul lui Pires la Steaua chiar e de trecut la Gluma zilei :D

AG04.06.2010 14:36
Pe de alta parte, iata un mesaj primit pe adresa de e-mail a site-ului:

cum spune si chirila pe melodia lui " hai sa ne mutam la mare, o tara de orase goale"

TURKU04.06.2010 15:29

La Medgidia stadionul ar arata SUPER daca s-ar investi,pacat ca echipa locala se zbate sa traiasa undeva jos de tot,sezonul asta a picat din nou:( in Liga4.Cu niste investitori s-ar face un Proiect Fabulos,Baza de acolo are si un mini-hotel care functioneaza,Steaua ar putea juca acolo macar un meci sa organizeze un amical,pun pariu ca ar umble pana la REFUZ stadionul

Sa dea probe, da-l in spume si p-ala!

 

Pe de alta parte, iata un mesaj primit pe adresa de e-mail a site-ului:

razvan2804.06.2010 21:32

Steaua la Medgidia ? Nu cred...niciodata.

 

Locul Stelei e in Ghencea !

Astristul05.06.2010 19:08

Locul Stelei e in Ghencea, nu si al lui Becali! ;)

razvan2805.06.2010 20:36

Asta clar !

Daniel-Ionut06.06.2010 07:14
La Medgidia stadionul ar arata SUPER daca s-ar investi,pacat ca echipa locala se zbate sa traiasa undeva jos de tot,sezonul asta a picat din nou:( in Liga4.Cu niste investitori s-ar face un Proiect Fabulos,Baza de acolo are si un mini-hotel care functioneaza,Steaua ar putea juca acolo macar un meci sa organizeze un amical,pun pariu ca ar umble pana la REFUZ stadionul

 

Daca stai tu in Constanta, inseamna ca trebuie sa se mute si Steaua acolo? :blink:

«1383940414279»