FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gluma Zilei

«1424344454679»
MoWeed15.07.2010 17:04

 

Moti reguleaza foarte bine in aceste momente

 

Ahahahahaha

Stryker15.07.2010 20:31

Razvan Stanca numarul 1 pe tricou, imi pare o faza buna de aceasta rubrica, stiu ca este numar de portar si era liber ca deh, purtatorul de drept(Zapata), nu a mai fost demn de echipa ...

insa la valoarea lui Stanca, cred ca i se potrivea un numar cu o unitate mai putin, doar ca la fotbal nu se poarta :clap:

razvan2816.07.2010 21:21

Am auzit ca l-am putea pierde pe Stanca . Jose Mourinho a zis ca il doreste la Real Madrid , iar Juventus ofera pe Buffon + 5 milioane pentru el...

Daniel-Ionut17.07.2010 06:21

Nasol :huh:

Alexbrasov17.07.2010 08:35

asta e tare de tot :))

Comentatorul moldovean de la Olimpia Balti-Dinamo: " Claudiu Niculescu este privit ca un Ronaldinho in Moldova dar nu a prins lotul. " :ce_oameni:
Alex88pl17.07.2010 10:51

Replica aia cu "la Bucuresti poate intra suporterii pe teren. sa ne rugam pentru asta..." e antologica:)))))

si dupa "poate vin si stelistii la meci" =))

razvan2818.07.2010 10:27

Cred ca a plouat si in Moldova...frig frig alea alea inainte de meci si s-au incalzit si ei putin cu niste vodka :))

*Alecs*22.07.2010 09:20

www.sport.ro vs www.gol.hr

 

Oare cine a copiat de la cine ?

razvan2822.07.2010 09:31

In general sport.ro numai televiziune nu e...adica copiaza stirile de la altii sau cand le fac ei sunt stiri foarte proaste.Totusi nu cred ca au copiat de la unguri vreo stire.

Maye22.07.2010 09:32

Central European Media Enterprises.

 

Asta e raspunsul.

RobYnho22.07.2010 09:39
Totusi nu cred ca au copiat de la unguri vreo stire.

 

Nu de la unguri, ci de la croati.

Astristul22.07.2010 10:50
www.sport.ro vs www.gol.hr

 

Oare cine a copiat de la cine ?

 

Plusez .... http://ring.bg/ :D

Maye22.07.2010 10:53

Nu a copiat nimeni pe nimeni, ci toate apartin de aceeasi corporatie.

Astristul27.07.2010 09:32
red&blue_boy27.07.2010 10:39

Tare Dragomir asta,scoate cate una...Ne si putem noi compara cu campionatul Rusiei...

Daniel-Ionut27.07.2010 10:42

Pai in afara de bani cu care sa atraga jucatori, sa zicem mai buni, cu ce este campionatul rusiei peste noi?

*Alecs*27.07.2010 11:16
Pai in afara de bani cu care sa atraga jucatori, sa zicem mai buni, cu ce este campionatul rusiei peste noi?

 

Sa zicem mai buni? Pai pe la echipele de top din Rusia au trecut si inca mai sunt jucatori la care campionatul nostru nici nu viseaza: Meira, Danny, Lazovic, Skrtel, Kezman, Dominguez, Honda, Vagner Love, Krasic, Tosic, Olic, Jo, Daniel Carvalho si am mentionat aici doar jucatori de la cele doua formatii ce au castigat Cupa UEFA, CSKA si Zenit.

red&blue_boy27.07.2010 11:33

@ Daniel :

 

Pai tocmai,prin banii investiti se aduc jucatori destul de buni si astfel creste nivelul jocurilor.Nu stiu,mie mi se pare mai puternic cu mult campionatul Rusiei decat al nostru...Si ca recunoastere internationala se vede acest lucru.Cand o sa vedem rezumate de la noi din campionat pe Eurosport sau mai stiu eu ce canal...

Alexbrasov27.07.2010 11:34

pai Daniel , poti compara un jucator ce are cota de 10-15 mil euro cu un jucator de 200 mii?

Maye27.07.2010 11:43

@ Alecs

 

L-ai uitat tocmai pe Vidic.

Huooo!

 

@Daniel

 

Ai vazut vreodata un meci din Rusia?

Te-ai uitat vreodata peste loturile echipelor?

Vezi ca aia au deja 2 echipe direct in grupe.

Daniel-Ionut27.07.2010 11:46

Stiu destul de bine ce jucatori importanti joaca, vor juca sau au jucat acolo... dar nu ma pasioneaza campionate gen Rusia, Ucraina sau Turcia.

red&blue_boy27.07.2010 11:56
dar nu ma pasioneaza campionate gen Rusia, Ucraina sau Turcia.

 

Nici pe mine nu ma pasioneaza,dar asta nu inseamna ca nu sunt mai puternice decat ale noastre...Rusia si Turcia...

Alexbrasov27.07.2010 12:06

turcia chiar nu ma mai impresionaza de ceva vreme

David27.07.2010 13:29
Plusez .... http://ring.bg/ :D

Nici nu seamana! :unsure:

pcsbb27.07.2010 15:44

Ce vi se pare atat de ciudat, este alui Sarbu, la noi sunt sport.ro si www.sport.ro sau Pro TV.ro, si la bulgari ring.bg si pro.bg :steag_sah_mic: , de aceea semana atat de mult. steagro

«1424344454679»