FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gluma Zilei

«1444546474879»
Astristul02.08.2010 20:14

au si nemtii pitici porno? si eu care credeam ca doar plaiurile carpatino-mioritice au fost binecuvantate de Dumnezeu cu asemenea specime.

 

Mai aterizeaza si pe aici asa ceva ... :D

 

torje-bild-banner.jpg

razvan2802.08.2010 20:49

Garat a dat 2 goluri , cu doua super echipa , Hajduk Split si Sportul Studentesc , din care in cel cu Hajduk a impins in poarta o minge respinsa.Sa vedem ca va fi de el cand vor juca javrele cu echipe mai bune decat Hajduk Split sau Olimpia Balti.

Azzido03.08.2010 05:02

carpeta sporturilor :D

 

1005067449_maiss.jpg

violence03.08.2010 06:03

Foarte tare faza cu Torje piticul porno:))...Pe cand faza aia cu "**** AISS" :ce_oameni: un terminat;).A invatat si ala care a injurat AISS-ul sa scrie:))

TRUP SI SUFLET PENTRU CULORI! :steagcruce::steag_sah_mic:

Daniel-Ionut03.08.2010 06:39

Ii multumim cu cel mai al dracu` respect :D

Lari03.08.2010 06:51

Onicaș sochează: "Și acum cred că a fost ofsaid!" :)) Ce retard!

red&blue_boy03.08.2010 07:07

Un om ce isi mentine parerea,buna sau rea!!!Mai rar in zilele noastre ! :))

Le reseau pansant03.08.2010 08:10
carpeta sporturilor :D

 

1005067449_maiss.jpg

la ce articol pe gsp a a comentat puradelul?

Bogdan03.08.2010 08:55

ala cu suporterii cer ca Gigi sa taca

red&blue_boy03.08.2010 09:37

Presupun ca a fost prezent sa-i linga Maybachul maimutei dupa meci... :dry:

 

 

razvan2803.08.2010 10:51

Cum e in reclama de la Burger cu Ascultator sau Povestitor asta are ecuson cu Lingator

Astristul03.08.2010 11:16
Onicaș sochează: "Și acum cred că a fost ofsaid!" :)) Ce retard!

 

E perseverent baiatul. Poate ca el chiar a vazut offside la faza aia, mai stii? :D

 

carpeta sporturilor

 

1005067449_maiss.jpg

 

Priviti partea plina a paharului ... macar a invatat si el sa scrie. :))

razvan2803.08.2010 12:09

Cred ca e prima javra care stie sa scrie un cuvant mai lung de 3 litere..

AG05.08.2010 20:18

imi plac dinamuistii astia

red&blue_boy05.08.2010 20:19

Hajduk Split !!! :D

AG05.08.2010 20:23

de'aici pana in croatia // suge'ti puIa lu Steaua..

red&blue_boy05.08.2010 20:28
de'aici pana in croatia // suge'ti puIa lu Steaua..

 

Bis ! :D

pytycrys05.08.2010 20:31

miau miau miau, castratii!!

HUAAAAAA

Astristul05.08.2010 20:49
imi plac dinamuistii astia

Rusinea Romaniei .... an de an!

 

Hajduk Split !!!

Tot niste ros-albastrii si astia! :)

 

AG05.08.2010 20:57

dinam0 is trying to connect to UEFA Europa League Play-Off Round Main Server ...

LOADING.....

FATAL ERROR! Connection was reset by Hajduk Split! Please try again next year!

Tz3pI05.08.2010 21:08
Gigi Becali: "Eu nu vreau să ii prindă pe hoti că după aia procurorii fac pact cu ei să imi pună droguri in birou"

 

Patronul Stelei, Gigi Becali, a socat in direct la Contraatac la GSP TV cind a spus că ii este teamă ca Politia să nu ii prindă pe hoti.

 

"Mie mi-e frică acum ca acum să nu ii prindă pe hoti si fac un pact să imi pună un kilogram de cocaina Se practică asa ceva cu hotii. Eu nu vreau să ii prindă că după o să spună că au gasit droguri la mine in birou", a spus Becali

 

e clara treba... :rolleyes:

 

 

Asta a bagat-o in caz ca se gaseste ceva pe acolo... :whistle:

 

Gigi Becali trage cocainaaa,

Gigi Becali trage cocainaaa,

Gigi, Becali, trage cocaina !! :D

Bombonel9405.08.2010 21:28

baieti este ceva dubios in seara aceasta:-?

la ora 00:20 asa un zgomot dubios sa auzit in jumatate din Bucuresti:-? stie cineva ce era?:-?

Bogdan05.08.2010 21:33

Eu am auzit pompierii. Descrie zgomotul. Poate cu norii astia au venit extraterestii.

Adrian05.08.2010 21:33

S-a impuscat Borcea in cap :))

danimarcu05.08.2010 21:38
baieti este ceva dubios in seara aceasta:-?

la ora 00:20 asa un zgomot dubios sa auzit in jumatate din Bucuresti:-? stie cineva ce era?:-?

 

Nu stiu daca nu cumva era Borcea nervos,dandu-si foc in depozitul de butelii!

Macar daca face asta la nervi,sper sa fie si Gigi langa el in momentele alea intime...

«1444546474879»