au si nemtii pitici porno? si eu care credeam ca doar plaiurile carpatino-mioritice au fost binecuvantate de Dumnezeu cu asemenea specime.
Mai aterizeaza si pe aici asa ceva ... ![]()

au si nemtii pitici porno? si eu care credeam ca doar plaiurile carpatino-mioritice au fost binecuvantate de Dumnezeu cu asemenea specime.
Mai aterizeaza si pe aici asa ceva ... ![]()

Garat a dat 2 goluri , cu doua super echipa , Hajduk Split si Sportul Studentesc , din care in cel cu Hajduk a impins in poarta o minge respinsa.Sa vedem ca va fi de el cand vor juca javrele cu echipe mai bune decat Hajduk Split sau Olimpia Balti.
carpeta sporturilor ![]()

Foarte tare faza cu Torje piticul porno:))...Pe cand faza aia cu "**** AISS"
un terminat;).A invatat si ala care a injurat AISS-ul sa scrie:))
TRUP SI SUFLET PENTRU CULORI! ![]()
![]()
Ii multumim cu cel mai al dracu` respect ![]()
Onicaș sochează: "Și acum cred că a fost ofsaid!"
Ce retard!
Un om ce isi mentine parerea,buna sau rea!!!Mai rar in zilele noastre ! ![]()
carpeta sporturilor
la ce articol pe gsp a a comentat puradelul?
ala cu suporterii cer ca Gigi sa taca
Presupun ca a fost prezent sa-i linga Maybachul maimutei dupa meci... ![]()
Cum e in reclama de la Burger cu Ascultator sau Povestitor asta are ecuson cu Lingator
Onicaș sochează: "Și acum cred că a fost ofsaid!"Ce retard!
E perseverent baiatul. Poate ca el chiar a vazut offside la faza aia, mai stii? ![]()
carpeta sporturilor
Priviti partea plina a paharului ... macar a invatat si el sa scrie. ![]()
Cred ca e prima javra care stie sa scrie un cuvant mai lung de 3 litere..
imi plac dinamuistii astia
Hajduk Split !!! ![]()
de'aici pana in croatia // suge'ti puIa lu Steaua..
de'aici pana in croatia // suge'ti puIa lu Steaua..
Bis ! ![]()
miau miau miau, castratii!!
HUAAAAAA
imi plac dinamuistii astia
Rusinea Romaniei .... an de an!
Hajduk Split !!!
Tot niste ros-albastrii si astia! ![]()
dinam0 is trying to connect to UEFA Europa League Play-Off Round Main Server ...
LOADING.....
FATAL ERROR! Connection was reset by Hajduk Split! Please try again next year!
Gigi Becali: "Eu nu vreau să ii prindă pe hoti că după aia procurorii fac pact cu ei să imi pună droguri in birou"
Patronul Stelei, Gigi Becali, a socat in direct la Contraatac la GSP TV cind a spus că ii este teamă ca Politia să nu ii prindă pe hoti.
"Mie mi-e frică acum ca acum să nu ii prindă pe hoti si fac un pact să imi pună un kilogram de cocaina Se practică asa ceva cu hotii. Eu nu vreau să ii prindă că după o să spună că au gasit droguri la mine in birou", a spus Becali
e clara treba...
Asta a bagat-o in caz ca se gaseste ceva pe acolo... ![]()
Gigi Becali trage cocainaaa,
Gigi Becali trage cocainaaa,
Gigi, Becali, trage cocaina !! ![]()
baieti este ceva dubios in seara aceasta:-?
la ora 00:20 asa un zgomot dubios sa auzit in jumatate din Bucuresti:-? stie cineva ce era?:-?
Eu am auzit pompierii. Descrie zgomotul. Poate cu norii astia au venit extraterestii.
S-a impuscat Borcea in cap ![]()
baieti este ceva dubios in seara aceasta:-?la ora 00:20 asa un zgomot dubios sa auzit in jumatate din Bucuresti:-? stie cineva ce era?:-?
Nu stiu daca nu cumva era Borcea nervos,dandu-si foc in depozitul de butelii!
Macar daca face asta la nervi,sper sa fie si Gigi langa el in momentele alea intime...