Răspuns de ințelegere și iertare a unei "căcăreze". Nu știam ce-a mai ingânat 'calamitatea Gigișor' la adresa mea. Nu-i pronunț numele de familie respectând nația macedonească, atât de incercată. El nu! A fost răsfățat aiurea. Doar un beneficiar al unor părinți serioși și de admirat. Vietatea respectivă este doar un rebut genetic.
Mai bine se năștea oaie și nu putea să vorbească. Era mai bine pentru toată activitatea românească. Este un produs nefast al mass-media, care, nemaiavând spirit național sau ceva autocenzură, nu știe să-și ascundă malformațiile existențiale. Ceea ce au făcut și fac chiar cu sabia popoarele adevărate. Și la ei s-au mai răsturnat prin revoluții tomberoanele istoriei, dar nu au ieșit la iveală căcărezele respiratorii. Au știut să și le ascundă.
Da, accept să mă numească gluma asta de viață "cerșetor". Este situația țării mele și a valorilor de acum. El, această urmă doar excrementală ce va fi repede ascunsă sub glie in behăitul scurt al oițelor pe care nu le-a ințeles niciodată. Doar le exploatează, ca și pe Steaua.
Și ar mai fi ceva. Important! Nelson bea vin de Madeira pe "Victor" cu căpitanii, nu cu musii. Așa ne trebuie. ", a declarat Cornel Dinu pentru ProSport.
