Ieri cred ca cele mai dorite femei din Romania au fost mamele soferilor RATB....
Ieri cred ca cele mai dorite femei din Romania au fost mamele soferilor RATB....
Chiar daca nu are legatura cu fotbalul, nu m-am putut abtine, am gasit-o pe un forum:
Copy Paste fericit!
http://www.sport.ro/Liga-1/foto-incredibil.html ''Ioan Andone e antrenor la Ciorile Vopsite'')
Am vrut si io sa o pun da vad ca mi-ai luat luato inaintea..pana si englezii fac misto de ciori ![]()
"The Ciorile Vopsite" who are the 3 times champions of Romania...
Pai daca saracii nu au putut mai mult ![]()
Gluma zilei e sondajul de pe stelisti.ro: http://stelisti.gsp.ro/stiri/17733/Mircea-...r-la-Steaua.htm
Ia uitati cati vor ca Il Muce sa fie antrenorul Stelei
.
http://www.sport.ro/Liga-1/foto-incredibil.html ''Ioan Andone e antrenor la Ciorile Vopsite'')
gluma e ca sunt vopsite, nu?
Gluma zilei e sondajul de pe stelisti.ro: http://stelisti.gsp.ro/stiri/17733/Mircea-...r-la-Steaua.htm
Ia uitati cati vor ca Il Muce sa fie antrenorul Stelei
.
Imediat am votat NU. Parca il aud si acum spunand in direct pe gsp cred..ca Steaua e cea mai proasta din echipele din capitala, ca niciodata nu ar vrea sa lucreze acolo...Oricum, nu o sa vina el la Steaua pe salariul dat de cioban..
asa ca....tot Stoichita ramane...
Ia uitati cati vor ca Il Muce sa fie antrenorul Stelei.
Iti dai seama ca acolo au votat toti dobitocii. Aia nu se pot numi stelisti, aia sunt o rusine
Mucescu pana acum critica Steaua cu orice ocazie si acum ce incearca sa se impace cu noi sau ceva ?
E pe dracu.Pupa-n cur becaliotul.
Intrebarea e de ce.
Gigi Becali:"N'Doye e bun, cel mai bun din Romania, dar ce sa fac cu el la Steaua?"
Pai noah,ii bun,ce sa caute el la Steaua?
Chiar ca ![]()
"Diferenta dintre Real si Barca e echipa si rolul pe care Messi il are in teren.", a spus astazi Stoichita.Antrenorul Stelei viseaza acum la titlu si la un meci cu Barcelona in Liga. E sigur ca s-ar descurca excelent in fata catalanilor.
"Cine nu isi doreste un meci cu Barcelona? Si un antrenor de la Liga a 4-a... Credeti dumneavoastra ca am pierde la un scor mare? "
"Am jucat cu Real si nu a fost un dezechilibru asa de mare si erau Galactici. Am pierdut cu un autogol. Steaua nu s-a facut de ras cu Real Madrid.", a spus Stoichita.
Bai,hai sa fim seriosi.Ce sanse are Messi sa scape nemarcat de atentul si vigilentul Parpas?Mai usor scapa de prpria umbra!Si credtei ca Xaviare vreo sansa sa castige mijlocul cand acolo se afla Toja?Poate il mai transfera in vara si pe Lovin inapoi si atunci vom fi ucigatori la mijloc.Credeti ca se streseaza Surdu,Pepe Moreno,Banel sau Karamyan cu limbrici gen Puyol sau cu Valdes.
Sau ce?Adica e mai bun Pep guardiola decat Pippi din Ghencea?
http://www.sport.ro/Liga-1/razboi-total-in...rile-de-la.html
iar bannerul de la meciul cu Ujpest s-a facut in birourile de la Steaua.
Borcea la botez:"Cred intr-unul Dumnezeu Tatal... Autostivuitorul"
Mi-a luat-o Lari inainte!
hahahahahaha
))))
"Ce a facut Herea in seara asta... nici nu s-a mai facut pană acum! Este un gest deliberat si bine gandit al lui Herea. Eu cred că a fost gol, nu că mingea a fost pe linia portii. Gestul lui reflex a fost de neinteles, a fost o comandă necontrolată a creierului, de care nici el nu si-a dat seama decat după acea faza A fost un gol norocos al Clujului, era un meci de egal", a spus ñancu la Digi Sport.
Borcea la botez:"Cred intr-unul Dumnezeu Tatal... Autostivuitorul"
Bine ca nu a continuat cu Dumnezeu Tatal...Motostivuitorul!
Cum sa ai un fotbal de calitate cand cei ce ii conduc destinele sunt niste analfabeti?
Fostul antrenor de la Poli Iasi, Ionut Popa crede ca Steaua are cea mai slaba echipa din ultimii 10 ani.
Fostul Popa de la Iasi face misto de Steaua. Pe cand antrena el la Poli Iasi, moldovenii le puneau mai multe probleme stelistilor.
Steaua a aratat aseara ca e o echipa slaba. E cea mai slaba echipa din ultimii 10 ani. Iasiul a venit fara antrenor si fara vreo 7 jucatori, zice Ionut Popa, care il face praf si pe portarul Tatarusanu. E un portar mare si prost, normal ca i-a dat Georgian Paun golul ala. Si eu i-as fi dat gol. Daca ii trag la poarta de la 20 de metri lui Tatarusanu, nu-mi apara niciuna, a spus Popa pentru www.sport.ro
Fundasul ala le-a facut tactica
Popa a inteles jocul Stelei. Fundasul ala (Salif Nogo) a gresit. E cel mai rudimentar fundas din prima Liga. Nu mi-a placut niciodata. Pe cand era la Galati, cand jucam impotriva lor, eu asa imi faceam tactica. Ii bateam pe partea lui, n-are nicio treaba.
Ionut Popa va avea ocazia sa se bata din nou cu Steaua din vara. Acum antreneaza in B, la UTA, care are mari sanse la promovare. E pe locul 3 in seria a II-a, la un punct de locul 2, dar a jucat cu doua meciuri mai putin.
Becali: "Sunt foarte multi tigani in galeria Stelei si chiar ei cantau am avut si vom avea mereu boala pe tigani"
Dinamovistii sunt tristi cand vad clasamentul. Echipa lor este pe locul 6 in campionat la 8 puncte de liderul CFR Cluj. Vezi ultimul banc lansat de suporterii suparati din Stefan cel Mare.
Din cantonamentul lui Dinamo nu lipsesc revistele porno. O recunoaste un oficial din Stefan cel Mare care spune in Libertatea ca dinamovistii se autosatifac cand nu au voie sa iasa in oras.
Intrebare: Ce striga Borcea cand intra in camerele dinamovistilor de la Saftica?
Raspuns: Hent!!!
Sursa: sport.ro
Acum vedeti de ce o scapa Dolha mereu e obosit de seara...a facut prostii cu mana ![]()
"Vă dati si voi seama ce mandrie poate avea un copil de 16-17 ani atunci cand imparte vestiarul la antrenament cu Banel Nicoliță sau Kapetanos.
Daca declaratia asta "din surse" a Prostsportului e reala, asta e gluma lunii. Ca un "copil" ar vedea un motiv de mandrie sa imparta vestiarul la antrenament cu Banelinho, oaia neagra, fara cap, si bezmetica a echipei.