FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gluma Zilei

«1323334353679»
razvan2816.03.2010 15:20

Toata familia Becali s-a facut mai de rahat decat este pt ca Giovani s-a trezit la gsp sa inceapa sa ii zica lu ala de la Contraatac si mai zicea si ca exclusivitate si premiera :))

danimarcu16.03.2010 21:07

Paranghelie mare azi intr-un bar din Craiova.Se zvoneste ca printre invitati se vor afla jucatori ai lui dinamu,Mircea Lucescu,Ilie Balaci,Gigi Becali ,Borcea si altii asemeni lor.Motivul parangheliei este simplu de ghicit: este ziua lui @redondo... :gathering:

Maye16.03.2010 21:16
:))
MoWeed16.03.2010 23:02
:))
Daniel-Ionut19.03.2010 17:58

GB: Tall are oboseala in sange, asa i-a iesit la analize :D

clausblaus19.03.2010 18:56

Sa vezi cand o face ciobanul analizele ce-o sa iasa!

mircea_1019.03.2010 19:11

nici nu vreau sa ma gandesc :D

Steaua Galaxy21.03.2010 02:02

O sa iasa sange alb-rosu...

 

 

 

 

 

-----------------

Sunt roman la bine si la greu

Sunt stelist sa-mi ajute Dumnezeu

Steaua e viata, Steaua e drog,

Stadionul Ghencea e altarul unde oamenii se rog

Strig din rasputeri : HAI Steaua si-n viitor

Sa luam din nou, Cupa Campionilor !

 

:steag_sah_mic::steag_sah_mic::steag_sah_mic:fular-campionii:steag_sah_mic::steag_sah_mic::steag_sah_mic:

Fan FC Steaua21.03.2010 11:30

O sa iasa rahat, nu sange!

razvan2822.03.2010 14:33

Nici atat nu cred ca o sa iasa...

Lari29.03.2010 15:18

Liderul de sindicat de la Avicola SA, Paul Patras, a declarat ca a depus luni, la Inspectoratul Teritorial de Munca (ITM) Iasi, o sesizare in care cere verificarea unitatii patronate de Gigi Becali, reclamand ca jumatate dintre angajati nu si-au primit salariile de sase luni.

 

"Din luna octombrie 2009, salariile nu se mai dau pe state de plata, ci prin dispozitii de plata. Este cel mai josnic mod de a acorda salariile si nu este legal. Circa 50% din cei aproape 250 de angajati nu au primit salariile in ultimele sase luni. Angajatii sunt pusi in situatia de a se milogi pentru drepturile lor. Este o bataie de joc totala. Cerem ITM sa verifice modul cum s-au acordat salariile in perioada octombrie 2009 - martie 2010", a declarat pentru NewsIn, liderul de sindicat Paul Patras.

Arian30.03.2010 10:05

Valeriu Argaseala:"Jocul Stelei nu merge, dar nu e nimeni vinovat".

red&blue_boy30.03.2010 11:03

Simpatic Argaseala asta...

Arian30.03.2010 13:17

Dumitru Dragomir:"Steaua ar fi trebuit sa fie sub locul 10, dar se vede mana lui Stoichita". :)

razvan2830.03.2010 18:29

Stoichita face minuni cu mana :))

albanezul31.03.2010 15:17
Stoichita face minuni cu mana :))

daca tu stii mai bine..

 

DelaNord200231.03.2010 17:16

Sa vezi ce iese daca-si pune si capul la contributie

 

 

Fan FC Steaua31.03.2010 19:04

Ce sa iasa? Ceva cu blow si job legat. Doar isi face job-ul, nu? Si il blow pe mitica cu rezultatele, nu? deci face blowjob.

stelist si dupa moarte31.03.2010 20:59
Ce sa iasa? Ceva cu blow si job legat. Doar isi face job-ul, nu? Si il blow pe mitica cu rezultatele, nu? deci face blowjob.

 

Ce gluma buna!Deci Fan FC Steaua stie ce inseamna blowjob!!!Deci a facut si el. :bananadance:

blindica31.03.2010 21:57

E OFICIAL !

 

Creditorul Becali George a anuntat prin intermediul Sport.ro si Pro TV ca a vandut pachetul sau de actiuni catre Malcolm Jokey,un britanic instarit ce cauta sa intre de ceva timp in lumea fotbalului.Nu putem decat sa aplaudam acest fapt,si sa speram ca Steaua Bucuresti FC va capata ceva din spiritul fotbalului din Insula.

In sfarsit,trebuie sa fim constienti ca este doar 1 aprilie !

SuperstaR1801.04.2010 07:09

Eu cred ca Sport.ro este in esenta Gluma zilei :|

David01.04.2010 11:56

Mihai Stoichiță si staff-ul sau incearcă prin toate mijloacele să deslusească jocul slab al roș-albastrilor din ultima perioada În urmă cu două zile, echipa de antrenori a Stelei a comandat o serie de analize pentru Kapetanos si compania.

Rezultatele acestor analize vor fi apoi introduse intr-un progam special de pe laptopurile celor din staff. În combinatie cu repere de performanță sportiva parametrii extrasi din program vor indica motivul principal pentru care jucatorii nu dau randamentul asteptat in timpul meciurilor.

 

Pentru a revitaliza echipa, Stoichiță a comandat luni două antrenamente in care a lucrat preponderent pe factorii fizici. La toate exercitiile accentul s-a pus pe viteza

 

"Trebuie să fim mai vii, mai sprinteni. La Tirgu-Jiu am jucat slab din cauza faptului că ritmul nostru de joc a fost foarte scazut", a spus Stoichiță.

 

Nu e de la antrenor, nu e din cauza patronului!Jucatorii sunt bolnavi de joc prost!

pcsbb01.04.2010 13:40

Nu cred ca lipsa de vaoare poate iesi la vreo analiza de sange sau de orice fel.

AG01.04.2010 22:42

cea mai buna duma de 1 aprilie au dato RATB'ul :))

blindica02.04.2010 08:04

AG,numai ca n-a fost duma.

«1323334353679»