Cred ca ciobanul a inceput sa traga pe nas:
Ciobanul trage pe nas de mult....
Cred ca ciobanul a inceput sa traga pe nas:
Ciobanul trage pe nas de mult....
Mitica potentu'
=))
Mitica Steel ![]()
O fi dat Gigi mana si cu Mitica??? ![]()
Cred ca i-a facut cu mana ![]()
"Meciurile din Liga noastră nu sunt cu nimic mai prejos decat cele din campionatul Angliei. Avem un campionat foarte bun, se bat sapte echipe pentru titlu. E o rusine ce a spus Razvan, că avem cel mai slab campionat din ultimi ani. Înseamnă că nu se uită la meciuri", a spus Cornel Dinu.
![]()
Ca si Lucescu, care ne spunea ca nu exista decat o echipa mai buna ca Sahtior in lume, si Dinu devine senil...
Pai de-abia ne-a umilit Liverpool...
Poate cu meciurile din League Two seamana cele de la noi.
Ca si Lucescu, care ne spunea ca nu exista decat o echipa mai buna ca Sahtior in lume, si Dinu devine senil...Pai de-abia ne-a umilit Liverpool...
cu ce te'a umilit Liverpool?ti s'a parut umilinta in meciul cu Unirea?
Nu a fost umilinta , sa nu uitam ca Mascherano valoreaza cat toata echipa lui Liverpool..
Nu a fost umilinta , sa nu uitam ca Mascherano valoreaza cat toata echipa lui Liverpool..
poate cat Urziceni:D
Asa scuze ![]()
Blatter vrea să elimine off-side-ul.
cu ce te'a umilit Liverpool?ti s'a parut umilinta in meciul cu Unirea?
Pai a fost o lupta intre 2 echipe din campionate egale valoric...
Locul 5-6 dintr-unul a invins locul 2-3 dintr-altul cu 4-1. Asta nu e umilinta?
E o diferenta destul de mare dintre meciurile ce se joaca in Premier League si meciurile din Liga 1 la toate capitolele... Sa fim realisti ...
Dinu cred ca trage prea mult la masea..
Pai a fost o lupta intre 2 echipe din campionate egale valoric...Locul 5-6 dintr-unul a invins locul 2-3 dintr-altul cu 4-1. Asta nu e umilinta?
ai vazut ceva din cele 2 meciuri?hai sa nu zic din primul unde ialomitenii au fost putin timorati dar meciul 2 nu se poate numi umilinta poate scorul a facut sa se vada asa o diferenta...dar in fine nu vreau alte polemici e de ajuns cea in care numitorul comun este ciobanul
Nu e cazul... Adica e doar un diferend de opinii.
Eu consider ca atunci cand pierzi cu 4-1 esti umilit. Aaa... Ca ai circumstante atenuante e cu totul altceva.
Dumitru Sechelariu despre Gigi Becali: "Ma acuza ca am facut caca pe mine, dar uita ca eu am in penis mai multa minte decat are el in cap. Este doar un mancator de c...t, un caracter infect".
Nu ca ar fi Seche inteligentul Romaniei,dar pentru afirmatia asta ii dau 10!!!
Au coloana moldovenii. ![]()
Bine taica! ![]()
Dumitru Sechetariu despre Gigi Becali: "Ma acuza ca am facut caca pe mine, dar uita ca eu am in penis mai multa minte decat are el in cap. Este doar un mancator de c...t, un caracter infect".
Ce increzut si Seche asta!
Orice pamantean are mai mult creier in penis decat Gigi in cap!... ![]()
S-ar merita o interventie chirurgicala.
Desfacerea craniului(de oaie) al ciobanului si implantarea in interior a obiectului super inteligent detinut de alt mafiot....Sechelariu!
O combinatie buna?!!
nu prea...ar iesi ceva mai rau decat acum
Daca si Seche a inteput sa se ia de Jiji, ei care erau f.f.f. buni prieteni, e clar. Ar iesi o celula superba la parnaie cu Jiji, Seche, Borcea, Copos si Dragomir. Pentru asa ceva as da 5 ani din viatza.