FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gluma Zilei

«1303132333479»
Vialy_Sud02.03.2010 14:13
Cred ca ciobanul a inceput sa traga pe nas:

Ciobanul trage pe nas de mult....

pytycrys02.03.2010 17:58

Mitica potentu'

=))

razvan2802.03.2010 21:03

Mitica Steel :))

red&blue_boy03.03.2010 06:53

O fi dat Gigi mana si cu Mitica??? :D

razvan2803.03.2010 14:27

Cred ca i-a facut cu mana :))

Lari04.03.2010 13:48

"Meciurile din Liga noastră nu sunt cu nimic mai prejos decat cele din campionatul Angliei. Avem un campionat foarte bun, se bat sapte echipe pentru titlu. E o rusine ce a spus Razvan, că avem cel mai slab campionat din ultimi ani. Înseamnă că nu se uită la meciuri", a spus Cornel Dinu.

 

:blink:

 

_yang04.03.2010 15:06

Ca si Lucescu, care ne spunea ca nu exista decat o echipa mai buna ca Sahtior in lume, si Dinu devine senil...

Pai de-abia ne-a umilit Liverpool...

*Alecs*04.03.2010 15:54

Poate cu meciurile din League Two seamana cele de la noi.

sirFlorin04.03.2010 18:11
Ca si Lucescu, care ne spunea ca nu exista decat o echipa mai buna ca Sahtior in lume, si Dinu devine senil...

Pai de-abia ne-a umilit Liverpool...

cu ce te'a umilit Liverpool?ti s'a parut umilinta in meciul cu Unirea?

razvan2804.03.2010 20:15

Nu a fost umilinta , sa nu uitam ca Mascherano valoreaza cat toata echipa lui Liverpool..

sirFlorin04.03.2010 20:32
Nu a fost umilinta , sa nu uitam ca Mascherano valoreaza cat toata echipa lui Liverpool..

poate cat Urziceni:D

razvan2804.03.2010 21:12

Asa scuze :))

Lari05.03.2010 09:13

Blatter vrea să elimine off-side-ul.

_yang05.03.2010 10:34
cu ce te'a umilit Liverpool?ti s'a parut umilinta in meciul cu Unirea?

 

 

Pai a fost o lupta intre 2 echipe din campionate egale valoric...

Locul 5-6 dintr-unul a invins locul 2-3 dintr-altul cu 4-1. Asta nu e umilinta?

ktalyn05.03.2010 11:04

E o diferenta destul de mare dintre meciurile ce se joaca in Premier League si meciurile din Liga 1 la toate capitolele... Sa fim realisti ...

Dinu cred ca trage prea mult la masea..

sirFlorin05.03.2010 20:03
Pai a fost o lupta intre 2 echipe din campionate egale valoric...

Locul 5-6 dintr-unul a invins locul 2-3 dintr-altul cu 4-1. Asta nu e umilinta?

ai vazut ceva din cele 2 meciuri?hai sa nu zic din primul unde ialomitenii au fost putin timorati dar meciul 2 nu se poate numi umilinta poate scorul a facut sa se vada asa o diferenta...dar in fine nu vreau alte polemici e de ajuns cea in care numitorul comun este ciobanul

_yang06.03.2010 00:03

Nu e cazul... Adica e doar un diferend de opinii.

Eu consider ca atunci cand pierzi cu 4-1 esti umilit. Aaa... Ca ai circumstante atenuante e cu totul altceva.

Lari06.03.2010 09:45

Dumitru Sechelariu despre Gigi Becali: "Ma acuza ca am facut caca pe mine, dar uita ca eu am in penis mai multa minte decat are el in cap. Este doar un mancator de c...t, un caracter infect".

clausblaus06.03.2010 10:15

Nu ca ar fi Seche inteligentul Romaniei,dar pentru afirmatia asta ii dau 10!!!

RobYnho06.03.2010 11:26

Au coloana moldovenii. :D

David06.03.2010 12:27

Bine taica! :bananadance:

danimarcu06.03.2010 13:02
Dumitru Sechetariu despre Gigi Becali: "Ma acuza ca am facut caca pe mine, dar uita ca eu am in penis mai multa minte decat are el in cap. Este doar un mancator de c...t, un caracter infect".

Ce increzut si Seche asta!

Orice pamantean are mai mult creier in penis decat Gigi in cap!... :D

clausblaus07.03.2010 08:03

S-ar merita o interventie chirurgicala.

Desfacerea craniului(de oaie) al ciobanului si implantarea in interior a obiectului super inteligent detinut de alt mafiot....Sechelariu!

O combinatie buna?!!

razvan2807.03.2010 19:07

nu prea...ar iesi ceva mai rau decat acum

DelaNord200207.03.2010 22:29

Daca si Seche a inteput sa se ia de Jiji, ei care erau f.f.f. buni prieteni, e clar. Ar iesi o celula superba la parnaie cu Jiji, Seche, Borcea, Copos si Dragomir. Pentru asa ceva as da 5 ani din viatza.

«1303132333479»