ma da-l in plua mea ![]()
ma da-l in plua mea ![]()
Artiom Karamian: "Parcă-s stelist de-o viață!"Bine zis parca.
Si noi parca-l uram de-o viata...
poate zice frate-su ca nu ii place
http://www.sport.ro/Liga-1/tudela-out-de-l...tonamentul.html
Eee,pai daca e asa,inseamna ca aparatorii aia nici nu trebuie sa ii vada Jiji si abraham(a se citi cateaua lu Becali)...
Cica"Nu are timp sa stea dupa Tudela" Da dupa tigan de ce il mai tineti?
Mortii lor de Mu.i.*.*i.
Borcea: "zicu a slabit 4 kg, asta va fi anul lui"
A slabit dupa vreo reteta de-a lui Mutu? ![]()
E prea neinteresant. ![]()
Becali: "Scoate-l pe Parpas, e obosit!". Stoichita: "Da-l in p... mea!"
Dialogul acela arata cat de "inteligenti" sunt cei 2 in cauza.
Imi vine in minte un vechi proverb romanesc: Cine se aseamana se aduna! ![]()
auzii la stiri că Becali vrea să vadă siteul asta inchis.
sper să rezistati
Becali: "Scoate-l pe Parpas, e obosit!". Stoichita: "Da-l in p... mea!"
e real dialogul asta?
e real dialogul asta?
asa zice onlinesport, si eu am incredere in baietii astia.
@vesperala
unde a zis asta ?
Am vazut la Pro TV mai devreme cand facea spectacol pe acolo...era si dialogul de mai sus ![]()
si cand il vezi pe lipi cum vorbeste el elevat la televizor. "afara-i vopsit gardu , inauntru leopardu"
Inca odata se dovedeste cat de profesionist este modul de gandire al celor din conducerea Stelei......
![]()
![]()
![]()
@vesperala
unde a zis asta ?
n-aș sti să spun ce televiziune
cred că realitatea ![]()
Becali: "Scoate-l pe Parpas, e obosit!". Stoichita: "Da-l in p... mea!"
Sa ne bagam noi toti instrumentele din dotare si in gura lu Jiji si a lui Smarchitza.Nu l-am uitat pe Argatseala,da' lu' ala ii dam dosu,ca acolo ii place sa stea cu limba...trage ca musca la rahat. ![]()
Gluma zilei esteeeeeeee...... JJ.
Cat e de praf oieru asta. Iara s-a dus peste jucatori si i-a facut praf. ![]()
Daca asa gaseste Maestrul Limbbi sa se comporte vis-a-vis de jucatorii lui, si mai ales de unul nou venit, care habar nu are ce i-a adresat antrenorul lui, totul e fucked up si sper ca toti jegosii astia de la Steaua sa primeasca odata si odata si nu doar o data tot ce merita. Cu varf si indesat.
Gluma zilei esteeeeeeee...... JJ.Cat e de praf oieru asta. Iara s-a dus peste jucatori si i-a facut praf.
dar faza tare e ca a inchiriat un avion privat sa ajunga la timp la meci, si l-au oprit turcii vreo 3 ore in aeroport si nu a ajuns la timp la stadion ![]()
P.S. ce draq face limbi cu mana dreapta in poza aia??? ![]()
Doua glume proaste... cei doi antrenori
O poza, 2 clovni, multa
!
Becali: "Scoate-l pe Parpas, e obosit!". Stoichita: "Da-l in p... mea!"
Ce caracter infect are Limbi!... ![]()
E un mare papagal,ca si cei care-l considera glorie stelista... ![]()
....ce draq face limbi cu mana dreapta in poza aia???![]()
S-a excitat ca statea Jiji langa el,plus ca se gandea ca o sa stea la noapte in cantonament cu Jiji !!!Sa exerseze ceva scheme tactice.Manual!!! ![]()
Referitor la scandalul de la meciul de baschet Steaua-d.inamo de sambata seara, jandarmeria Romana a emis un comunicat in care se precizeaza ca suporterii Stelei au fost cei care au atacat primii:cu bulgari de zapada!