FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gluma Zilei

«1262728293079»
gio_stgloria06.02.2010 08:06

ma da-l in plua mea :))

_yang06.02.2010 10:32
Artiom Karamian: "Parcă-s stelist de-o viață!" :)) Bine zis parca.

 

Si noi parca-l uram de-o viata...

Alex88pl06.02.2010 10:56

poate zice frate-su ca nu ii place

STELIST 8606.02.2010 12:38

http://www.sport.ro/Liga-1/tudela-out-de-l...tonamentul.html

Eee,pai daca e asa,inseamna ca aparatorii aia nici nu trebuie sa ii vada Jiji si abraham(a se citi cateaua lu Becali)...

Cica"Nu are timp sa stea dupa Tudela" Da dupa tigan de ce il mai tineti?

 

Mortii lor de Mu.i.*.*i.

V3306.02.2010 17:48

Borcea: "zicu a slabit 4 kg, asta va fi anul lui"

 

A slabit dupa vreo reteta de-a lui Mutu? :whistle:

RobYnho06.02.2010 18:01

E prea neinteresant. :D

gio_stgloria06.02.2010 18:03

Becali: "Scoate-l pe Parpas, e obosit!". Stoichita: "Da-l in p... mea!"

Astristul06.02.2010 18:45

Dialogul acela arata cat de "inteligenti" sunt cei 2 in cauza. :sick: Imi vine in minte un vechi proverb romanesc: Cine se aseamana se aduna! :rolleyes:

vesperala06.02.2010 18:54

:( auzii la stiri că Becali vrea să vadă siteul asta inchis.

 

sper să rezistati

Le reseau pansant06.02.2010 18:56
Becali: "Scoate-l pe Parpas, e obosit!". Stoichita: "Da-l in p... mea!"

e real dialogul asta?

gio_stgloria06.02.2010 19:26
e real dialogul asta?

asa zice onlinesport, si eu am incredere in baietii astia.

 

@vesperala

 

unde a zis asta ?

MikStelista06.02.2010 19:28

Am vazut la Pro TV mai devreme cand facea spectacol pe acolo...era si dialogul de mai sus :D

gio_stgloria06.02.2010 19:30

si cand il vezi pe lipi cum vorbeste el elevat la televizor. "afara-i vopsit gardu , inauntru leopardu"

The Game06.02.2010 20:29

Inca odata se dovedeste cat de profesionist este modul de gandire al celor din conducerea Stelei......

 

 

:finger::finger::finger:

vesperala06.02.2010 20:33
@vesperala

 

unde a zis asta ?

n-aș sti să spun ce televiziune

cred că realitatea :(

vesperala06.02.2010 20:37
DelPiero1006.02.2010 21:43
Becali: "Scoate-l pe Parpas, e obosit!". Stoichita: "Da-l in p... mea!"

Sa ne bagam noi toti instrumentele din dotare si in gura lu Jiji si a lui Smarchitza.Nu l-am uitat pe Argatseala,da' lu' ala ii dam dosu,ca acolo ii place sa stea cu limba...trage ca musca la rahat. ;)

Vlad Bogdan06.02.2010 22:58

Gluma zilei esteeeeeeee...... JJ.

Cat e de praf oieru asta. Iara s-a dus peste jucatori si i-a facut praf. :finger:

f234567k06.02.2010 23:35

Doua glume proaste... cei doi antrenori

1059_216163_gigi.jpg

cristian01407.02.2010 00:01

Daca asa gaseste Maestrul Limbbi sa se comporte vis-a-vis de jucatorii lui, si mai ales de unul nou venit, care habar nu are ce i-a adresat antrenorul lui, totul e fucked up si sper ca toti jegosii astia de la Steaua sa primeasca odata si odata si nu doar o data tot ce merita. Cu varf si indesat.

mircea_1007.02.2010 07:33
Gluma zilei esteeeeeeee...... JJ.

Cat e de praf oieru asta. Iara s-a dus peste jucatori si i-a facut praf. :finger:

dar faza tare e ca a inchiriat un avion privat sa ajunga la timp la meci, si l-au oprit turcii vreo 3 ore in aeroport si nu a ajuns la timp la stadion :thumbup:

 

P.S. ce draq face limbi cu mana dreapta in poza aia??? :whistle:

Astristul07.02.2010 10:50
Doua glume proaste... cei doi antrenori

 

O poza, 2 clovni, multa :finger: !

danimarcu07.02.2010 11:11
Becali: "Scoate-l pe Parpas, e obosit!". Stoichita: "Da-l in p... mea!"

Ce caracter infect are Limbi!... :finger:

E un mare papagal,ca si cei care-l considera glorie stelista... :thumbdown:

red&blue_boy08.02.2010 07:17
....ce draq face limbi cu mana dreapta in poza aia??? :whistle:

 

 

S-a excitat ca statea Jiji langa el,plus ca se gandea ca o sa stea la noapte in cantonament cu Jiji !!!Sa exerseze ceva scheme tactice.Manual!!! :D

dayra08.02.2010 10:40

Referitor la scandalul de la meciul de baschet Steaua-d.inamo de sambata seara, jandarmeria Romana a emis un comunicat in care se precizeaza ca suporterii Stelei au fost cei care au atacat primii:cu bulgari de zapada!

«1262728293079»