FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gluma Zilei

«1242526272879»
STELIST 8623.01.2010 18:55

ZARATE,Come here :))!

Kapetan0s23.01.2010 18:55
Poate de lei noi! :D

Cine mai crede aberatiile ciobanului? :rolleyes:

 

Sincer nici el nu crede ce spune :))

mircea_1023.01.2010 20:34
Ce stii tu in momentul de fata despre Tudela de ii dai dreptate lui Oprisan?

ABSOLUT NIMIC!

Sa il lasam sa joace, sa vedem ce face si pe urma sa ne dam cu parerea... ;)

 

hai mai sa fim seriosi...tipul are vreo 25-26 de ani...daca pana nu a reusit sa se impuna in MLS ce te face sa crezi ca va face ceva in Romania...

 

asta e un fel Abel Moreno sau Pedriel...

MoWeed23.01.2010 20:37
Gigi Becali cumpara un atacant de 6-7 milioane de euro :))

:)))

Fan FC Steaua23.01.2010 21:29

Goian, din nou la Steaua? Becali: "Dacă vrei, poti să te intorci!" @gaozeta sprostilor

 

hahahaha

 

 

danimarcu23.01.2010 21:36

Dupa ce s-au certat ca birjarii ar fi culmea sa vina inapoi.

Goe s-ar descalifica daca ar face pasul asta...

Oricum,ca gluma merge. :thumbsup:

razvan2824.01.2010 00:20

Gigi 6 milioane pe un jucator ?:))

Mai repede o sa castige Algeria CM 2010...

Stryker24.01.2010 19:15

Asta cu 6 mil pe un jucator , tine mai mult de SF !

 

P.S. : Craiova nu va mai juca la Craiova :))

razvan2824.01.2010 19:59

Deja prevad o noua era la Craiova...era B :))

dragos_ghinea24.01.2010 21:07

O sa aiba si consatenii mei, in sfarsit, spectacol sportiv. :))

Oricum nu e sigur. O sa ii sara toti locuitotii craiovei in cap lu' solomon si ala de frica ca isi pierde voturile ii lasa..

Astristul24.01.2010 22:30
Deja prevad o noua era la Craiova...era B :))

 

Au mai fost pe acolo, deci nu o sa fie o necunoscuta pentru ei. Cu putin noroc se revad cu ga(o)zarii de al petr0lul! :D

razvan2828.01.2010 19:48

Fiecare barbat revine la prima dragoste...in cazul prietenului nostru Aditza , cocaina si drogurile :))

AG28.01.2010 20:10

cik medicamentu asta este in proportie de 70 % similar cu-cocaina .. fraieru credea k scapa.. o sa scape sapunu la dush =))

pytycrys28.01.2010 20:25

Mda, mie mi se pare cam de rahat faza asta.Daca erau doar pastile de slabit,mi se pare aiurea sa il suspende 4 ani, mai ales ca isi revenise foarte mult.

Mult noroc.

David28.01.2010 20:37

Mai,va luati dupa aburelile acestea cu pastile de slabit date de presa.Slabitul poate fi doar un efect secundar al unui medicament/drog extrem de nociv.Aveti vreo cunostinta farmaceutica?

razvan2801.02.2010 11:50

Dinamo - Coreea de Nord aka amical intre comunisti :))

red&blue_boy01.02.2010 12:21

O sa se simta Borcea in largul lui !!! Poate fac schimb de sandwich-uri cu soia!

STELIST 8601.02.2010 14:35

Park si sung ala nu-i in nationala aia?

Astristul01.02.2010 14:50

Park si-Sung face parte din nationala Coreei de Sud. ;)

Apropo, asa, ca fapt divers, Coreea de Nord (ca si Coreea de Sud dealtfel) au culorile rosu-albastru. :naughty:

razvan2801.02.2010 19:58

A avut dreptate un prieten cand a zis ca o sa tinem cu Coreea de Nord...ros-albastru aleee :D

Daniel-Ionut02.02.2010 12:56

Un roman de culoare nascut in Suedia face furori in Italia si ar putea juca pentru Brazilia! :D

STELIST 8602.02.2010 13:07

Ala'i tigan.Fura tot!

razvan2802.02.2010 19:44

Are vreo 4 nume zici ca-i grec omu' :))

Astristul02.02.2010 21:52
Un roman de culoare nascut in Suedia face furori in Italia si ar putea juca pentru Brazilia! :D

 

E cumva vorba de Nicolau Dumitru de la Empoli?

razvan2803.02.2010 00:00

cred ca da....dar mai are inca 2 nume

«1242526272879»