ZARATE,Come here
!
ZARATE,Come here
!
Poate de lei noi!Cine mai crede aberatiile ciobanului?
Sincer nici el nu crede ce spune ![]()
Ce stii tu in momentul de fata despre Tudela de ii dai dreptate lui Oprisan?ABSOLUT NIMIC!
Sa il lasam sa joace, sa vedem ce face si pe urma sa ne dam cu parerea...
hai mai sa fim seriosi...tipul are vreo 25-26 de ani...daca pana nu a reusit sa se impuna in MLS ce te face sa crezi ca va face ceva in Romania...
asta e un fel Abel Moreno sau Pedriel...
Gigi Becali cumpara un atacant de 6-7 milioane de euro![]()
)
Goian, din nou la Steaua? Becali: "Dacă vrei, poti să te intorci!" @gaozeta sprostilor
hahahaha
Dupa ce s-au certat ca birjarii ar fi culmea sa vina inapoi.
Goe s-ar descalifica daca ar face pasul asta...
Oricum,ca gluma merge. ![]()
Gigi 6 milioane pe un jucator ?![]()
Mai repede o sa castige Algeria CM 2010...
Asta cu 6 mil pe un jucator , tine mai mult de SF !
P.S. : Craiova nu va mai juca la Craiova ![]()
Deja prevad o noua era la Craiova...era B ![]()
O sa aiba si consatenii mei, in sfarsit, spectacol sportiv. ![]()
Oricum nu e sigur. O sa ii sara toti locuitotii craiovei in cap lu' solomon si ala de frica ca isi pierde voturile ii lasa..
Deja prevad o noua era la Craiova...era B![]()
Au mai fost pe acolo, deci nu o sa fie o necunoscuta pentru ei. Cu putin noroc se revad cu ga(o)zarii de al petr0lul! ![]()
Fiecare barbat revine la prima dragoste...in cazul prietenului nostru Aditza , cocaina si drogurile ![]()
cik medicamentu asta este in proportie de 70 % similar cu-cocaina .. fraieru credea k scapa.. o sa scape sapunu la dush =))
Mda, mie mi se pare cam de rahat faza asta.Daca erau doar pastile de slabit,mi se pare aiurea sa il suspende 4 ani, mai ales ca isi revenise foarte mult.
Mult noroc.
Mai,va luati dupa aburelile acestea cu pastile de slabit date de presa.Slabitul poate fi doar un efect secundar al unui medicament/drog extrem de nociv.Aveti vreo cunostinta farmaceutica?
Dinamo - Coreea de Nord aka amical intre comunisti ![]()
O sa se simta Borcea in largul lui !!! Poate fac schimb de sandwich-uri cu soia!
Park si sung ala nu-i in nationala aia?
Park si-Sung face parte din nationala Coreei de Sud. ![]()
Apropo, asa, ca fapt divers, Coreea de Nord (ca si Coreea de Sud dealtfel) au culorile rosu-albastru. ![]()
A avut dreptate un prieten cand a zis ca o sa tinem cu Coreea de Nord...ros-albastru aleee ![]()
Un roman de culoare nascut in Suedia face furori in Italia si ar putea juca pentru Brazilia! ![]()
Ala'i tigan.Fura tot!
Are vreo 4 nume zici ca-i grec omu' ![]()
Un roman de culoare nascut in Suedia face furori in Italia si ar putea juca pentru Brazilia!![]()
E cumva vorba de Nicolau Dumitru de la Empoli?
cred ca da....dar mai are inca 2 nume