FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gluma Zilei

«1252627282979»
mq_messi03.02.2010 10:41

a dat 2 goluri pt echipa de tineret a lui empoli si deja prin ziarele romanesti e vedeta ! btw cum suna : Nicolau Dumitru Cardoso =))

Daniel-Ionut03.02.2010 10:45
E cumva vorba de Nicolau Dumitru de la Empoli?

 

Da, ala e :)

red&blue_boy03.02.2010 10:51
btw cum suna : Nicolau Dumitru Cardoso =))

 

 

Demential,nume de viitor star ! :D

razvan2803.02.2010 12:47

Deja ii e frica lu Oscar Cardoso de la Benfica ca el va deveni un necunoscut in fata acestui mare talent...

Astristul03.02.2010 14:29
Da, ala e :)

 

Am cautat astazi pe net acel articol. E ciudat pentru ca il stiu pe pusti de vreo 2 ani, si vad ca e nascut in Suedia, cu cetatenie Italiana. Eu stiam ca e un nigeriano-roman. :D

STELIST 8603.02.2010 15:14

Il cunosc pe unu...e german nascut in Scotia din mama Suedeza si tata African...

john_8603.02.2010 15:16
Am cautat astazi pe net acel articol. E ciudat pentru ca il stiu pe pusti de vreo 2 ani, si vad ca e nascut in Suedia, cu cetatenie Italiana. Eu stiam ca e un nigeriano-roman. :D

 

asta e un fel de ne-a Jiji: albanez, macedonian, grec, bulgar, roman

razvan2803.02.2010 20:10
asta e un fel de ne-a Jiji: albanez, macedonian, grec, bulgar, roman

 

 

si muist...

fredysteaua04.02.2010 00:39

daca a zis nea Jiji sa inteles si muist numai trebuia repetat :))

Kapetan0s04.02.2010 11:48
john_8604.02.2010 12:48

Dinamo il transfera pe fundasul porno :))

RobYnho04.02.2010 13:13

Cica si'o tragea cu nevasta-sa la mijlocul terenului. :))

john_8604.02.2010 13:30

cred ca ii pare rau lui tamas acum ca a plecat... si-o tragea si cu el :))

RobYnho04.02.2010 13:34

Oare are Tamas cu cine sa bea acolo un Jack ?

MoWeed04.02.2010 14:40
Oare are Tamas cu cine sa bea acolo un Jack ?

Vine la Brasov in vacanta, ca aici are cu cine

john_8604.02.2010 14:40

FC Botosani va promova in prima Liga Responsabilii echipei iși doresc să mai fie in viață atunci. :))

Astristul04.02.2010 16:35

O gluma reusita! :))

Mai mult decat atat, merge "adaptata" la fel si fel de cazuri! :D

f234567k04.02.2010 17:50

Marean Iancu: "Vrem un capitan de echipă natională din Vest, care merge si la Mondial!".

gesepe

David04.02.2010 18:30

Sigur despre Henry e vorba.

Lari04.02.2010 18:32

Io cre'ca e John Terry sau capitanul nationalei Spaniei...

Alex88pl04.02.2010 18:59

poate cristiano Ronaldo.bine..totusi jabba nu a zis din vestul carui continent

Vlad Bogdan04.02.2010 19:06

Kozak e super capitanul. Nici macar nu e capitan, dar ma rog. A fost pe la Brasov, dar nu l-au luat aia. Clar, Jabba e mai ceva ca jj.

bodanelu04.02.2010 21:53

daca te uiti in vest, pamantul e rotund.. ajungi pana la ucraina. Deci ai multe variante :))

razvan2804.02.2010 22:10

Ucraina...deja viseaza Jabba.Sa-l ia pe Sheva...viseaza departe

KuzMaN06.02.2010 07:52

Artiom Karamian: "Parcă-s stelist de-o viață!" :)) Bine zis parca.

«1252627282979»