a dat 2 goluri pt echipa de tineret a lui empoli si deja prin ziarele romanesti e vedeta ! btw cum suna : Nicolau Dumitru Cardoso =))
a dat 2 goluri pt echipa de tineret a lui empoli si deja prin ziarele romanesti e vedeta ! btw cum suna : Nicolau Dumitru Cardoso =))
E cumva vorba de Nicolau Dumitru de la Empoli?
Da, ala e ![]()
btw cum suna : Nicolau Dumitru Cardoso =))
Demential,nume de viitor star ! ![]()
Deja ii e frica lu Oscar Cardoso de la Benfica ca el va deveni un necunoscut in fata acestui mare talent...
Da, ala e![]()
Am cautat astazi pe net acel articol. E ciudat pentru ca il stiu pe pusti de vreo 2 ani, si vad ca e nascut in Suedia, cu cetatenie Italiana. Eu stiam ca e un nigeriano-roman. ![]()
Il cunosc pe unu...e german nascut in Scotia din mama Suedeza si tata African...
Am cautat astazi pe net acel articol. E ciudat pentru ca il stiu pe pusti de vreo 2 ani, si vad ca e nascut in Suedia, cu cetatenie Italiana. Eu stiam ca e un nigeriano-roman.![]()
asta e un fel de ne-a Jiji: albanez, macedonian, grec, bulgar, roman
asta e un fel de ne-a Jiji: albanez, macedonian, grec, bulgar, roman
si muist...
daca a zis nea Jiji sa inteles si muist numai trebuia repetat ![]()
Cica vrea sa joace pentru nationala Romaniei ![]()
Dinamo il transfera pe fundasul porno ![]()
Cica si'o tragea cu nevasta-sa la mijlocul terenului. ![]()
cred ca ii pare rau lui tamas acum ca a plecat... si-o tragea si cu el ![]()
Oare are Tamas cu cine sa bea acolo un Jack ?
Oare are Tamas cu cine sa bea acolo un Jack ?
Vine la Brasov in vacanta, ca aici are cu cine
FC Botosani va promova in prima Liga Responsabilii echipei iși doresc să mai fie in viață atunci. ![]()
O gluma reusita! ![]()
Mai mult decat atat, merge "adaptata" la fel si fel de cazuri! ![]()
Marean Iancu: "Vrem un capitan de echipă natională din Vest, care merge si la Mondial!".
gesepe
Sigur despre Henry e vorba.
Io cre'ca e John Terry sau capitanul nationalei Spaniei...
poate cristiano Ronaldo.bine..totusi jabba nu a zis din vestul carui continent
Kozak e super capitanul. Nici macar nu e capitan, dar ma rog. A fost pe la Brasov, dar nu l-au luat aia. Clar, Jabba e mai ceva ca jj.
daca te uiti in vest, pamantul e rotund.. ajungi pana la ucraina. Deci ai multe variante ![]()
Ucraina...deja viseaza Jabba.Sa-l ia pe Sheva...viseaza departe
Artiom Karamian: "Parcă-s stelist de-o viață!"
Bine zis parca.