FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gluma Zilei

«1232425262779»
razvan2817.01.2010 12:25

Aia cred ca era masina lu Baselu mai repede ca el zicea sa traim romaneste :))

Astristul18.01.2010 17:21
BAF-kimi18.01.2010 21:33

Eh na, Becali a fost in Turcia si a intretinut relatii sexuale cu o oaie. =)) http://stirileprotv.ro/stiri/international...chip-de-om.html

mircea_1019.01.2010 09:55

 

 

Ghencea sta pe un butoi de pulbere, din cauza problemelor financiare pe care Gigi Becali le traverseaza. Cele 2 milioane de euro care vor intra curand in contul clubului nu reprezinta decat un balon de oxigen, care nu ii va salva pe angajati de la restructurari.

 

Victimile lui Gigi Becali vor fi oameni din toate compartimentele, incepand de la contabili, pana la oameni care se ocupa de amenajarea stadionului.

 

De altfel, in planul lui Gigi Becali se afla si desfiintarea echipei a treia din Ghencea, care a luat nastere anul trecut.

 

In tot acest timp, tot mai multe persoane sustin ca Gigi Becali le este dator. Steaua va trebui sa dea socoteala la FIFA, pentru litigiile cu Cristiano Bergodi, Dorinel Munteanu sau Tiago Gomes.

 

Onlinesport

 

 

se ingroasa gluma pentru ciobanas

STELIST 8619.01.2010 11:09

Da ce MM face asta???concediaza copii d la 3?contabili!M

Ma mir ca nu il concediaza p pippi si nea; Vali(MM(multa ****) si lui)

red&blue_boy19.01.2010 12:21

Maine poate desfiinteaza si echipa a doua...Academia aia de tineret n-a mai facut-o...Sper sa cedeze odata ciobanul si sa lase Steaua...

razvan2819.01.2010 20:13

Nu doar tu speri toti speram ca intr-o zi ciobanul sa plece.Trebuie sa fim uniti si vom reusi sa il dam afara pe oier.

dragos_ghinea19.01.2010 21:29

Catalin Oprisan despre Tudela: "Asta nu prinde Sarbatorile Pascale in Ghencea. Sa vezi ce il fugaresc stelistii pe linia lui 41" :))

razvan2819.01.2010 21:42

Cam are dreptate Oprisan :))

Unul dintre ziaristii buni de la GSP....mai te face sa razi , fata lu Ioanitoaia te cam face sa plangi :))

Daniel-Ionut21.01.2010 18:13
Cam are dreptate Oprisan :))

 

Ce stii tu in momentul de fata despre Tudela de ii dai dreptate lui Oprisan?

ABSOLUT NIMIC!

Sa il lasam sa joace, sa vedem ce face si pe urma sa ne dam cu parerea... ;)

razvan2821.01.2010 20:29

Sunt sceptic privind cat de bun e pt ca daca era chiar atat de bun nu accepta 5000 de euro pe luna de la oier.

Alex88pl21.01.2010 20:36

despre tudela nu ar trebui sa ne dam cu parerea pana nu il vedem..dar daca era ceva de capul lui ma indoiesc ca ar fi stat pe tusa 6 luni sau cat a stat el...in america daca esti cat de cat bun ai loc la aproape orice echipa

danimarcu21.01.2010 20:38

E bun Tudela,ar putea prezenta moda in locul lui Kapetanos,ca el e ocupat cu datul golurilor...

razvan2821.01.2010 22:32

Ai dreptate aici :))

Mi-a placut caciula aia cu care a venit prima data :D

Daniel-Ionut22.01.2010 18:07
Ai dreptate aici :))

Mi-a placut caciula aia cu care a venit prima data :D

 

Pai du'te si cumpara'ti caciula... si nu iti mai da cu parerea inainte sa il vezi macar intr'un meci.

 

Banciu: Catania este o echipa de tarani! :))

razvan2822.01.2010 20:40

Catania echipa de tarani ? :)) la ce se referea aici ?

Daniel-Ionut23.01.2010 06:31
Catania echipa de tarani ? :)) la ce se referea aici ?

 

In general... a spus ca, Catania este o echipa de tarani pe langa echipele din Serie A

Maye23.01.2010 11:18

Zicea de Palermo si nu de Catania.

Astristul23.01.2010 11:30

Mai rau! :rolleyes: Oricum Palermo si Catania sunt rivali! :)

Maye23.01.2010 13:34

Mai lipsea si Messina din ecuatie si isi lua cutitul Banciu.

Daniel-Ionut23.01.2010 13:38
Zicea de Palermo si nu de Catania.

 

Vezi ca de Catania zicea NU de Palermo ;)

Kapetan0s23.01.2010 17:33

Gigi Becali cumpara un atacant de 6-7 milioane de euro :))

fury5*23.01.2010 17:42
despre tudela nu ar trebui sa ne dam cu parerea pana nu il vedem..dar daca era ceva de capul lui ma indoiesc ca ar fi stat pe tusa 6 luni sau cat a stat el...in america daca esti cat de cat bun ai loc la aproape orice echipa

 

poate daduse ciobanu' avans :) si l-au menajat

Astristul23.01.2010 18:52
Gigi Becali cumpara un atacant de 6-7 milioane de euro :))

Poate de lei noi! :D

Cine mai crede aberatiile ciobanului? :rolleyes:

danimarcu23.01.2010 18:55
Gigi Becali cumpara un atacant de 6-7 milioane de euro :))

Buna,buna asta!... :D

«1232425262779»