Aia cred ca era masina lu Baselu mai repede ca el zicea sa traim romaneste ![]()
Aia cred ca era masina lu Baselu mai repede ca el zicea sa traim romaneste ![]()
Eh na, Becali a fost in Turcia si a intretinut relatii sexuale cu o oaie. =)) http://stirileprotv.ro/stiri/international...chip-de-om.html
Ghencea sta pe un butoi de pulbere, din cauza problemelor financiare pe care Gigi Becali le traverseaza. Cele 2 milioane de euro care vor intra curand in contul clubului nu reprezinta decat un balon de oxigen, care nu ii va salva pe angajati de la restructurari.
Victimile lui Gigi Becali vor fi oameni din toate compartimentele, incepand de la contabili, pana la oameni care se ocupa de amenajarea stadionului.
De altfel, in planul lui Gigi Becali se afla si desfiintarea echipei a treia din Ghencea, care a luat nastere anul trecut.
In tot acest timp, tot mai multe persoane sustin ca Gigi Becali le este dator. Steaua va trebui sa dea socoteala la FIFA, pentru litigiile cu Cristiano Bergodi, Dorinel Munteanu sau Tiago Gomes.
Onlinesport
se ingroasa gluma pentru ciobanas
Da ce MM face asta???concediaza copii d la 3?contabili!M
Ma mir ca nu il concediaza p pippi si nea; Vali(MM(multa ****) si lui)
Maine poate desfiinteaza si echipa a doua...Academia aia de tineret n-a mai facut-o...Sper sa cedeze odata ciobanul si sa lase Steaua...
Nu doar tu speri toti speram ca intr-o zi ciobanul sa plece.Trebuie sa fim uniti si vom reusi sa il dam afara pe oier.
Catalin Oprisan despre Tudela: "Asta nu prinde Sarbatorile Pascale in Ghencea. Sa vezi ce il fugaresc stelistii pe linia lui 41" ![]()
Cam are dreptate Oprisan ![]()
Unul dintre ziaristii buni de la GSP....mai te face sa razi , fata lu Ioanitoaia te cam face sa plangi ![]()
Cam are dreptate Oprisan![]()
Ce stii tu in momentul de fata despre Tudela de ii dai dreptate lui Oprisan?
ABSOLUT NIMIC!
Sa il lasam sa joace, sa vedem ce face si pe urma sa ne dam cu parerea... ![]()
Sunt sceptic privind cat de bun e pt ca daca era chiar atat de bun nu accepta 5000 de euro pe luna de la oier.
despre tudela nu ar trebui sa ne dam cu parerea pana nu il vedem..dar daca era ceva de capul lui ma indoiesc ca ar fi stat pe tusa 6 luni sau cat a stat el...in america daca esti cat de cat bun ai loc la aproape orice echipa
E bun Tudela,ar putea prezenta moda in locul lui Kapetanos,ca el e ocupat cu datul golurilor...
Ai dreptate aici ![]()
Mi-a placut caciula aia cu care a venit prima data ![]()
Ai dreptate aiciMi-a placut caciula aia cu care a venit prima data
Pai du'te si cumpara'ti caciula... si nu iti mai da cu parerea inainte sa il vezi macar intr'un meci.
Banciu: Catania este o echipa de tarani! ![]()
Catania echipa de tarani ?
la ce se referea aici ?
Catania echipa de tarani ?la ce se referea aici ?
In general... a spus ca, Catania este o echipa de tarani pe langa echipele din Serie A
Zicea de Palermo si nu de Catania.
Mai rau!
Oricum Palermo si Catania sunt rivali! ![]()
Mai lipsea si Messina din ecuatie si isi lua cutitul Banciu.
Zicea de Palermo si nu de Catania.
Vezi ca de Catania zicea NU de Palermo ![]()
Gigi Becali cumpara un atacant de 6-7 milioane de euro ![]()
despre tudela nu ar trebui sa ne dam cu parerea pana nu il vedem..dar daca era ceva de capul lui ma indoiesc ca ar fi stat pe tusa 6 luni sau cat a stat el...in america daca esti cat de cat bun ai loc la aproape orice echipa
poate daduse ciobanu' avans
si l-au menajat
Gigi Becali cumpara un atacant de 6-7 milioane de euro![]()
Poate de lei noi! ![]()
Cine mai crede aberatiile ciobanului? ![]()
Gigi Becali cumpara un atacant de 6-7 milioane de euro
Buna,buna asta!... ![]()