FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gluma Zilei

«1222324252679»
razvan2808.01.2010 14:43

Sa-i traiasca :clap::beer2:

Maye08.01.2010 16:23
NECtarie :))
danimarcu08.01.2010 16:29

Ba hahalerelor!!!

Nu am eu oo,dar am o plua...atata de mare!

post-7836-1262968158.jpg

Fan FC Steaua08.01.2010 17:01

cat creierul :))

Astristul08.01.2010 17:26

Super poza! :))

Si apropo de fi-su lu' Dorin Goian, sa-i traiasca, dar bai tata, cum sa-i pui numele ... Nectarie??? :ce_oameni:

red&blue_boy08.01.2010 20:46
Si apropo de fi-su lu' Dorin Goian, sa-i traiasca, dar bai tata, cum sa-i pui numele ... Nectarie??? :ce_oameni:

 

 

Bine ca nu i-a pus Santal... :D Oricum,sa-i traiasca,sa fie sanatos!

Vlad Bogdan08.01.2010 21:45
Super poza! :))

Si apropo de fi-su lu' Dorin Goian, sa-i traiasca, dar bai tata, cum sa-i pui numele ... Nectarie??? :ce_oameni:

 

 

Subscriu. :ce_oameni:

MoWeed08.01.2010 22:59

Ce-aveti mah?

 

Mai bine Nectarie decat Jose

razvan2809.01.2010 10:23

Asa e...nu e un nume prea frumos Nectarie , dar e nume de sfant.Decat sa te cheme Armando , Jose sau State e mai bine Nectarie.In plus poti sa fii si alintat dupa Nectarie > Necti :))

Astristul09.01.2010 14:42

Mai bine il numea Calistrat! :))

Fan FC Steaua09.01.2010 22:54

Sau Nectarel Guiemigi

danimarcu10.01.2010 19:45
Efectele razboiului Gigi - fani! Steaua e pe fundul prapastiei!Nu rata editia tiparită a ProSportului de maine!

 

Steaua este pe fundul prapastiei. Efectele razboiului Gigi - suporteri a inceput să se facă simtite. Veniturile din bilete nu acoperă costurile de intretinere a arenei din Ghencea si Steaua a ajuns in situatia ingrată de a nu iși mai putea plati intretinerea.

 

Află din ziarul de luni cat trebuie să platească Becali pe an pentru arena din Ghencea si care sunt solutiile pentru a redresa situatia.

 

 

 

Consecintele rupturii suporteri-echipă la Steaua!

Consecintele incredibile asupra stelistilor, cauzate de ruptura dintre suporteri si Gigi Becali, vor fi dezvaluite de Gazeta Sporturilor de luni. Nu rata ziarul de miine pentru a citi lucruri surprinzatoare aflate de cei din Ghencea, lucruri care ii privesc si ii afectează direct pe elevii lui Mihai Stoichiță.

 

Doar in Gazeta Sporturilor de luni puteti vedea de ce oficialii echipei au ramas interzisi atunci cind au aflat ce urmari poate avea continuarea atitudinii ostile a celor din tribune.

 

Iata cum doua glume de ziare de sport descopera in acelasi timp problemele Stelei!

Oare aceste doua fituici au in randurile lor turnatori,oare vand una alteia informatii?Sau o simpla coincidenta aducatoare de profit gras? ;)

Sfatul meu:nu cumparati ziarele astea doua,va contaminati!

Au inceput deodata (ce stupizi) campania de impresionare a suporterului slab de inger,de aducere a suporterilor la sentimente mai bune fata de Gigi Becali!... :sick:

Astristul10.01.2010 21:06

Astia nu sunt prosti ci FOARTE PROSTI! Adica dupa ce ca ei l-au facut mare pe acest analfabet grobian, tot ei aduc vorba de "consecinte", "rupturi" in loc sa "remedieze" raul facut chiar de ei in urma cu ani buni, ei tot toarna gaz pe foc! :|

MoWeed10.01.2010 21:45
Astia nu sunt prosti ci FOARTE PROSTI! Adica dupa ce ca ei l-au facut mare pe acest analfabet grobian, tot ei aduc vorba de "consecinte", "rupturi" in loc sa "remedieze" raul facut chiar de ei in urma cu ani buni, ei tot toarna gaz pe foc! :|

Nu ei sunt prosti. Prosti sunt aia care le cumpara ziarele bune numai de sters la cur cu ele.

Atata timp cat ei vand ziare nu-i intereseaza pe cine promoveaza...

Fan FC Steaua11.01.2010 14:20

sunt bune de pus in foc, ca doar nu vreti sa va innegriti curu' cu cerneala mincinoasa de gazetar corupt...

dayra11.01.2010 17:55
Mai bine Nectarie decat Jose

 

 

sau decat Fernando :crazy:

Astristul11.01.2010 18:51
Nu ei sunt prosti. Prosti sunt aia care le cumpara ziarele bune numai de sters la cur cu ele.

Atata timp cat ei vand ziare nu-i intereseaza pe cine promoveaza...

 

Corect, dar ei ni l-au bagat pe gat. Daca nu insistau in prostie cu acest personaj, nu avea cum sa faca rating. In fine, a avut noroc ca a venit la Steaua, ca daca se ducea la Otopeni nu-l baga nici drq in seama! :|

1on12.01.2010 11:11

În 2010, vor fi foarte multi bulgari in Ghencea. Motivul e urmatorul: sunt singurii care, atunci cand patronul intreabă E bine la Steaua?, raspund dand afirmativ din cap.

Adrian Georgescu

Astristul12.01.2010 11:56

Buna poanta! :)) "Dand afirmativ din cap" este la romani. La ei e tocmai invers! :D

gio_stgloria12.01.2010 12:34

"Yssouf Kone este cel mai slab atacant pe care CFR Cluj l-a avut in ultimii ani. E chiar sub Anca sau Tilinca", a fost caracterizarea pe care Paszkany i-a facut-o jucatorului aflat la Cupa Africii.

 

 

Hai la Steaua!

*Alecs*16.01.2010 21:50

Cristi Borcea n-are parte de o aniversare linistita Revoltati de situatia de la club, un grup de fani dinamovisti a venit la hotelul din Poiana Brasov unde actionarul dinamovist iși aniversează ziua si a protestat. Fanii au aruncat cu două torte in cladire, dar nu s-au oprit aici. Dinamovistii au afisat pe gardul hotelului mai multe mesaje prin care si-au manifestat nemultumirea față de conducerea clubului: "Aniversare fară valoare, invitati fară onoare, in timp ce clubul nostru moare", "Da, da, să sugi p... de ziua ta!"

 

Nici Giovanni Becali n-a fost iertat, mai ales după ce acesta l-a acuzat pe selectionerul Lucescu jr. că participă la petreceri de swingeri: "Încă un party de swingeri", "Atentie Giovanni! Naomi e single!", "Gloriile clubului le indepartati, in timp ce pe impresar il idolatrizati!".

 

no3z5305.jpg

danimarcu16.01.2010 22:05

Bravo lor,macar asa sa protesteze daca la marsul pe care l-au organizat cu ceva timp in urma in fata stadionului s-au adunat doar 100 de insi!...

Auzi,"Inca un party de swingeri" :crazy:

razvan2817.01.2010 11:50

Gigi , Borcea si fratii Becali...menage a trois...mai vin si Turcu , Badea , Ciocan si sa vedeti acolo ce swinger party o sa iasa.Il si vedem maine pe Turcu la TV: "La petrecerea lui Cristi a fost prin de dinamovisti adevarati.Toti mi-au dat cat de mult au putut , au fost darnici cu mine si cu Gigi "

Le reseau pansant17.01.2010 11:54

stau si ma intreb si eu cine a venit cu dacia aia 1300 la ziua lu Borcea, ala chiar ca a fost invitat special.

 

ce bine sta o dacia langa touareg, sau era a suporterilor care au afisat mesajul?

MoWeed17.01.2010 12:10

@LRP

 

O fi a lui Copos, reduce omu' cheltuielile.

Ala e Range Rover nu Touareg. Cred ca era masina piticului porno

«1222324252679»