FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gluma Zilei

«1192021222379»
crysty1403.12.2009 20:03
Astristul04.12.2009 10:26

http://www.prosport.ro/fotbal-intern/Liga-...-de-ani-5153612

 

2 penibilitati!

 

1. Au scris "implinieste" (cred ca autorul articolului e din Moldova :D )

2. Intradevar, Poli implineste 88 de ani, dar cretinii vorbesc de actualul club din Liga 1 (fondat printr-o fuziune+relocare, in 2002) de parca ar fi Poli. :))

 

dragos_ghinea05.12.2009 22:37
razvan2806.12.2009 01:05

Parca ar fi ceva neobisnuit sa minta sport.ro.Ei cica sunt televiziune da inventeaza tot felu de rahaturi si iau bani de la Jiji sa mai intre si el in direct sa ii mai creasca ratingu..

Astristul08.12.2009 09:37

Nicoliță și Ghionea i-au dezamăgit pe scouterii lui Lokomotiv Moscova!

 

Sursa: Stelisti.RO

Lari08.12.2009 09:38

Io cre'ca i-au amuzat, nu i-au dezamagit.

Astristul08.12.2009 15:28

Eu nu inteleg cum in presa spuneau ca CSKA e interesata de Banel si la meciul de ieri au aparut aia de la Lokomotiv?! :|

razvan2808.12.2009 20:02

Banel e dorit de toate marile forte :))

Kapetan0s09.12.2009 20:01

Unirea Urziceanca a luat 3 goluri in 10 minute de la Stuttgart :)

red&blue_boy09.12.2009 20:05

Totusi,sunt in primavara europeana...Noi n-am fost in stare sa batem Sheriff...

dragos_ghinea11.12.2009 11:02

Ieri, dialog intre horia ivanovici si sclavul din clubul nostru:

 

- Astfel de jucatori strica imaginea Stelei (cazul Tanase). Nu este asa?

- Bineinteles. Steaua are un brand si aceste scandaluri nu ii fac bine.

 

- am reprodus si eu cu cuvintele mele, dupa cum imi amintesc.

 

Acum vine si raspunsul meu: cand o echipa cu brandul Stelei are un patron analfabet, care are probleme cu nervii si se face de ras pe la orice televiziune, un patron care jigneste legendele clubului si pe suporterii acestuia, un patron care delasara ca nu este stelist si ca acest club este afacerea lui, jucaria familiei... si pe langa toate astea Steaua mai are si cel mai slab sezon din ultimii 30 de ani, fiind la un pas sa rateze Europa dupa atatia ani... ce brand mai are Steaua????

 

aaa.. si am uitat sa spun. un patron care a stricat nunta lui Dica, a lui Chivu, mai nou si nunta unei nepoate de-a lui plus un revelion in Poiana Brasov... cu ce mai afecteaza asta o petrecere a unui jucator de 20 de ani???

Lari12.12.2009 10:44

I-auzi ia, in Groapa (ProSport):

gigi_rl_1.jpg

red&blue_boy12.12.2009 10:48

Duca-se invartindu-se!

Astristul12.12.2009 12:25

Daca oamenii il cer sa se duca. Ca se duce in groapa din Stefan cel Mare sau in acea groapa la 3m sub pamant, mi-e indiferent! :)

clausblaus12.12.2009 12:30

Du-te Jiji,du-teeeee!!

clausblaus12.12.2009 12:30

Du-te Jiji,du-teeeee!!

Lari12.12.2009 20:00
David12.12.2009 20:29

Nu cumva asta ii ala facut de armanovici?

Astristul12.12.2009 20:42

Da, ala e! ;)

razvan2813.12.2009 01:51

Filmu asta cu Hitler e cel mai tare....asta chiar arata situatia actuala a clubului..

 

Kapetan0s14.12.2009 09:55
Astristul14.12.2009 10:04

Stirea a mai fost postata de mine aseara, aici:

http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?s=&...st&p=423046

 

Si inca ceva, nu mai postati link-uri de la ProSport pentru ca, nu stiu de ce, dar da eroare 404. Daca luati ceva din ProSport, postati tot articolul sub forma de QUOTE! ;)

cristy.steaua2114.12.2009 16:17

Vinuri personalizate Steaua

 

FC Steaua Bucuresti a lansat astazi doua sticle de vin personalizate cu emblema clubului. Este vorba despre doua vinuri de calitate superioara, un Merlot 2008 demisec si o Feteasca alba 2008 demisec, ambele produse si imbuteliate la Crama Domeniile Ostrov. Pentru inceput, cele doua produse vor putea fi gasite in reteaua magazinelor FCSB, urmand ca, de anul viitor, distributia sa se extinda in retelele de hypermarketuri din toata tara.

 

Vinurile "Domeniile Ostrov" au particularitati de noblete si originalitate care le confera o personalitate puternica si distinsa, respecta si promoveaza cerintele de calitate ale Uniunii Europene. Calitatea superioara este garantata de Uniunea Europeana prin certificarea ce atesta denumirea de origine controlata si indicatia geografica.

 

Dayro, Tanase & co cred ca si-au facut abonament.. :))

se7en14.12.2009 17:05

momeala pt Tamas, Torje & co.

Ronnie14.12.2009 17:07

Pariem ca in iarna se transfer Ad.Cristea, Torje si Tamas la Steaua? :D

«1192021222379»