http://www.sport.ro/europa-league/video-as...l?autoplay=true
asa tactica..asa joc
http://www.sport.ro/europa-league/video-as...l?autoplay=true
asa tactica..asa joc
http://www.prosport.ro/fotbal-intern/Liga-...-de-ani-5153612
2 penibilitati!
1. Au scris "implinieste" (cred ca autorul articolului e din Moldova
)
2. Intradevar, Poli implineste 88 de ani, dar cretinii vorbesc de actualul club din Liga 1 (fondat printr-o fuziune+relocare, in 2002) de parca ar fi Poli. ![]()
http://www.sport.ro/Liga-2-seria-2/cea-mai...i-intre-ei.html
ce jeguri astia de la sport.ro. cat pot sa minta.
aici adevarul: http://uta1945.ro/2009/12/05/video-inciden...ta-CFR-Craiova/
Parca ar fi ceva neobisnuit sa minta sport.ro.Ei cica sunt televiziune da inventeaza tot felu de rahaturi si iau bani de la Jiji sa mai intre si el in direct sa ii mai creasca ratingu..
Nicoliță și Ghionea i-au dezamăgit pe scouterii lui Lokomotiv Moscova!
Sursa: Stelisti.RO
Io cre'ca i-au amuzat, nu i-au dezamagit.
Eu nu inteleg cum in presa spuneau ca CSKA e interesata de Banel si la meciul de ieri au aparut aia de la Lokomotiv?! ![]()
Banel e dorit de toate marile forte ![]()
Unirea Urziceanca a luat 3 goluri in 10 minute de la Stuttgart ![]()
Totusi,sunt in primavara europeana...Noi n-am fost in stare sa batem Sheriff...
Ieri, dialog intre horia ivanovici si sclavul din clubul nostru:
- Astfel de jucatori strica imaginea Stelei (cazul Tanase). Nu este asa?
- Bineinteles. Steaua are un brand si aceste scandaluri nu ii fac bine.
- am reprodus si eu cu cuvintele mele, dupa cum imi amintesc.
Acum vine si raspunsul meu: cand o echipa cu brandul Stelei are un patron analfabet, care are probleme cu nervii si se face de ras pe la orice televiziune, un patron care jigneste legendele clubului si pe suporterii acestuia, un patron care delasara ca nu este stelist si ca acest club este afacerea lui, jucaria familiei... si pe langa toate astea Steaua mai are si cel mai slab sezon din ultimii 30 de ani, fiind la un pas sa rateze Europa dupa atatia ani... ce brand mai are Steaua????
aaa.. si am uitat sa spun. un patron care a stricat nunta lui Dica, a lui Chivu, mai nou si nunta unei nepoate de-a lui plus un revelion in Poiana Brasov... cu ce mai afecteaza asta o petrecere a unui jucator de 20 de ani???
Duca-se invartindu-se!
Daca oamenii il cer sa se duca. Ca se duce in groapa din Stefan cel Mare sau in acea groapa la 3m sub pamant, mi-e indiferent! ![]()
Du-te Jiji,du-teeeee!!
Du-te Jiji,du-teeeee!!
Nu cumva asta ii ala facut de armanovici?
Da, ala e! ![]()
Filmu asta cu Hitler e cel mai tare....asta chiar arata situatia actuala a clubului..
Toja dorit de Dinamo Kiev ![]()
http://www.prosport.ro/fotbal-intern/Liga-...lumbian-5177786
Stirea a mai fost postata de mine aseara, aici:
http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?s=&...st&p=423046
Si inca ceva, nu mai postati link-uri de la ProSport pentru ca, nu stiu de ce, dar da eroare 404. Daca luati ceva din ProSport, postati tot articolul sub forma de QUOTE! ![]()
Vinuri personalizate Steaua
FC Steaua Bucuresti a lansat astazi doua sticle de vin personalizate cu emblema clubului. Este vorba despre doua vinuri de calitate superioara, un Merlot 2008 demisec si o Feteasca alba 2008 demisec, ambele produse si imbuteliate la Crama Domeniile Ostrov. Pentru inceput, cele doua produse vor putea fi gasite in reteaua magazinelor FCSB, urmand ca, de anul viitor, distributia sa se extinda in retelele de hypermarketuri din toata tara.
Vinurile "Domeniile Ostrov" au particularitati de noblete si originalitate care le confera o personalitate puternica si distinsa, respecta si promoveaza cerintele de calitate ale Uniunii Europene. Calitatea superioara este garantata de Uniunea Europeana prin certificarea ce atesta denumirea de origine controlata si indicatia geografica.
Dayro, Tanase & co cred ca si-au facut abonament.. ![]()
momeala pt Tamas, Torje & co.
Pariem ca in iarna se transfer Ad.Cristea, Torje si Tamas la Steaua? ![]()