FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gluma Zilei

«1181920212279»
Astristul10.11.2009 21:06
Un copil de 13 ani n-a fost lăsat pe Ghencea pentru că nu avea buletin!

:ce_oameni:

 

Mintea lor creata nu poate sa perceapa faptul ca pana la 14 ani, NIMENI n-are buletin! :rolleyes:

AG10.11.2009 22:07

poate nu arata a 13 ani :))

cristy.steaua2110.11.2009 22:13

alte glume:

Când am venit eu la Steaua, s-a terminat cu blaturile. (Jiji)

Nici nu venisem la Steaua și aveam meci la Onești. Erau disperați să câștige la Onești. A trebuit să mă duc pe acolo, să ajut Steaua.

 

Fotbalul românesc inseamnă Becali.

 

Mircea Sandu are meritele lui, dar când e vorba de Hagi, de Gică Popescu in fotbalul românesc, nu ai ce să mai comentezi.

 

 

AG11.11.2009 00:15

Înainte de 1989, actualul patron al echipei FC Timișoara, Marian Iancu (foto), a lucrat ca mecanic auto intr-un service bucureștean. Florin Halagian a declarat că, la vremea respectivă, el conducea atelierul in care trudea, printre alții, și finanțatorul clubului bănățean. Iancu a dezmințit categoric informația, precizând că, până in urmă cu cinci ani, nu l-a cunoscut pe tehnicianul de 70 de ani.

 

l-a spart pe tigan :))))

Astristul11.11.2009 15:38
:)) Chiar ca. ianCUR mecanic auto, si nu recunoaste. Acum intelegeti cu totii de ce este el asa mai tuciuriu ... de la vaselina! :))
AG12.11.2009 12:24
Daniel-Ionut12.11.2009 13:49

Ionut Popa: Becali mi-a zis ca-mi vine si mie randul la Steaua... :D

Da eu? Eu cand antrenez Steaua? :blink:

mircea_1013.11.2009 10:48
Bombonel9413.11.2009 11:09

Becali presedinte:))

cristy.steaua2113.11.2009 11:21

Sexy Braileanca: "Banel prefera sa fie dur in pat"

razvan2816.11.2009 18:20

Cel putin cand se va lasa pe fotbal va avea o cariera mareata in filme porno...poate acolo va fi mai bun :))

David26.11.2009 19:42
KERATOCONUS26.11.2009 21:22

Cristiano Bergodi:"M-as intoarce la Steaua, chiar si cu Gigi acolo!" :blink:

AG26.11.2009 22:15

demnitate si onoare... sa nu se mai intoarca

red&blue_boy27.11.2009 05:31

Pentru ce sa se mai intoarca,sa-l umileasca iar Jiji?Oricum,poate Bergodi a zis-o mai mult asa,nu cred ca ar mai reveni la Steaua cu Jiji la echipa...

alex_costin8027.11.2009 08:06

unde scuipi nu mai lingi!

Astristul27.11.2009 09:19

Bergodi se va intoarce la Steaua la fel cum s-ar intoarce si Walter in aceasta iarna! Adica doar in visele oierului. :))

Alexander28.11.2009 17:35

Gluma zilei i-as da-o lui Stoichita si asta nu neaparat pentru ca a zis ceva.

clausblaus28.11.2009 19:11

"Ceilalti sant invidiosi pe Dinamo,sant invidiosi pe noi si pe conducerea noastra."

 

Tare de tot Tamas asta!

De unde naiba le scoate?

AG28.11.2009 19:40

sunt scrise sub etichete si capace !!

red&blue_boy28.11.2009 22:24

Si Tamas e invidios pe Paul Gascoigne...

razvan2830.11.2009 21:10

Cred ca Tamas e invidios pe Florentin Petre...ala bea vodka in Rusia si el saracu bea vin...mi-e mila de Tamas sincer :))

Ronnie03.12.2009 11:08

Gluma zilei este 3-4-3-ul lui Stoichita. Va rog din suflet sa imi ziceti o echipa in ultimii 2 ani care a avut performante mari cu 3 fundasi. Singura echipa care imi aduc eu aminte ca a jucat (poate joaca si acum) cu 3 fundasi este Bayern Munchen si stiu ca au facut de tot cacatul sezonul trecut.

razbunatoru'03.12.2009 11:25

Virgile.....ai vazut meciul de aseara,tie ci se pare ca nu putem pierde cu oricine;la cum jucam nu m-as mira daca am pierde si cu ultima clasata din campionat.Pe mine ma doara ca multi il pupa pe ciobanul in cur iar el ce face,isi bate joc de echipa cu atitudinea lui de incult si habarnist.Daca vrei u sa-ti spun acuma gluma zilei n-o sa-ti vine sa crezi...cum crezi ca motiveaza ciobanul pe jucatori?...promitand ca le da lapte de oaia!

red&blue_boy03.12.2009 17:28
Gluma zilei este 3-4-3-ul lui Stoichita. Va rog din suflet sa imi ziceti o echipa in ultimii 2 ani care a avut performante mari cu 3 fundasi.

 

 

Avantul Prabusirea Pipera ! :D Cu cei trei magnifici pe linia de fund:Jiji,Mache,Sclavaseala !

«1181920212279»