Un copil de 13 ani n-a fost lăsat pe Ghencea pentru că nu avea buletin!
Mintea lor creata nu poate sa perceapa faptul ca pana la 14 ani, NIMENI n-are buletin! ![]()
Un copil de 13 ani n-a fost lăsat pe Ghencea pentru că nu avea buletin!
Mintea lor creata nu poate sa perceapa faptul ca pana la 14 ani, NIMENI n-are buletin! ![]()
poate nu arata a 13 ani ![]()
alte glume:
Când am venit eu la Steaua, s-a terminat cu blaturile. (Jiji)
Nici nu venisem la Steaua și aveam meci la Onești. Erau disperați să câștige la Onești. A trebuit să mă duc pe acolo, să ajut Steaua.
Fotbalul românesc inseamnă Becali.
Mircea Sandu are meritele lui, dar când e vorba de Hagi, de Gică Popescu in fotbalul românesc, nu ai ce să mai comentezi.
Înainte de 1989, actualul patron al echipei FC Timișoara, Marian Iancu (foto), a lucrat ca mecanic auto intr-un service bucureștean. Florin Halagian a declarat că, la vremea respectivă, el conducea atelierul in care trudea, printre alții, și finanțatorul clubului bănățean. Iancu a dezmințit categoric informația, precizând că, până in urmă cu cinci ani, nu l-a cunoscut pe tehnicianul de 70 de ani.
l-a spart pe tigan
))
Ionut Popa: Becali mi-a zis ca-mi vine si mie randul la Steaua... ![]()
Da eu? Eu cand antrenez Steaua? ![]()
Becali presedinte:))
Sexy Braileanca: "Banel prefera sa fie dur in pat"
Cel putin cand se va lasa pe fotbal va avea o cariera mareata in filme porno...poate acolo va fi mai bun ![]()
Cristiano Bergodi:"M-as intoarce la Steaua, chiar si cu Gigi acolo!" ![]()
demnitate si onoare... sa nu se mai intoarca
Pentru ce sa se mai intoarca,sa-l umileasca iar Jiji?Oricum,poate Bergodi a zis-o mai mult asa,nu cred ca ar mai reveni la Steaua cu Jiji la echipa...
unde scuipi nu mai lingi!
Bergodi se va intoarce la Steaua la fel cum s-ar intoarce si Walter in aceasta iarna! Adica doar in visele oierului. ![]()
Gluma zilei i-as da-o lui Stoichita si asta nu neaparat pentru ca a zis ceva.
"Ceilalti sant invidiosi pe Dinamo,sant invidiosi pe noi si pe conducerea noastra."
Tare de tot Tamas asta!
De unde naiba le scoate?
sunt scrise sub etichete si capace !!
Si Tamas e invidios pe Paul Gascoigne...
Cred ca Tamas e invidios pe Florentin Petre...ala bea vodka in Rusia si el saracu bea vin...mi-e mila de Tamas sincer ![]()
Gluma zilei este 3-4-3-ul lui Stoichita. Va rog din suflet sa imi ziceti o echipa in ultimii 2 ani care a avut performante mari cu 3 fundasi. Singura echipa care imi aduc eu aminte ca a jucat (poate joaca si acum) cu 3 fundasi este Bayern Munchen si stiu ca au facut de tot cacatul sezonul trecut.
Virgile.....ai vazut meciul de aseara,tie ci se pare ca nu putem pierde cu oricine;la cum jucam nu m-as mira daca am pierde si cu ultima clasata din campionat.Pe mine ma doara ca multi il pupa pe ciobanul in cur iar el ce face,isi bate joc de echipa cu atitudinea lui de incult si habarnist.Daca vrei u sa-ti spun acuma gluma zilei n-o sa-ti vine sa crezi...cum crezi ca motiveaza ciobanul pe jucatori?...promitand ca le da lapte de oaia!
Gluma zilei este 3-4-3-ul lui Stoichita. Va rog din suflet sa imi ziceti o echipa in ultimii 2 ani care a avut performante mari cu 3 fundasi.
Avantul Prabusirea Pipera !
Cu cei trei magnifici pe linia de fund:Jiji,Mache,Sclavaseala !