"Scandalul e la el acasa la Dinamo! Gabi Tamas continua seria de petreceri lasata de Mutu dupa meciurile nationalei!
Fundasul dinamovist a petrecut pana la 3.00 dimineata dupa meciul terminat 1-1 cu Gloria Bistrita, scrie azi Cancan.
Culmea, Tamas s-a dus in Ghencea sa petreaca - Hanul Drumetului - este localul unde dinamovistul si-a facut de cap.
Mai mult, 'Bad Boy' Tamas care are o lista grea de amenzi primite de la Dinamo pentru iesirile sale nocturne nu s-a putut abtine si a facut si dedicatii pentru rivalii de la Steaua: "pentru toti stelistii m..e Gigi!" a sunat una din urarile dinamovistului, potrivit sursei citate."
Daca e adevarat, pentru prima oara pot sa zic si eu, Respect Tamas ![]()
