FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gluma Zilei

«1161718192079»
BAF-kimi13.10.2009 22:48
ba cioban prost ce esty la mn nu vi cu interlopi tai c te f*t in gua defata cu ei in MM ce faci nu mai esti legal in MM interlopi p**i uite de asta nu mai pot eu striga inpotriva ta si nu mai pot face benare cat timp legea imi permite sa ma exprim liber imi bag p**a in interlopi tai veniti ma dupa mine ciar va rog ca va dau la m**e la toti ca si eu am prieteni cu cefele groas nu numai voi veniti dupa mine Becali MORI IN MM capul sus toti cei amenintati nu cred ca cacati aia au tupeu sa faca cv oricum grija cu din aia ca sunt periculosi eu astept sa vina dup mine

Becali PLEACA DIN Ghencea

:D:)):))

 

AG14.10.2009 11:13

recalcitrantilor :))

ArmyLand18.10.2009 01:28

jeeejeee a mai facut o ironie si si-a tras fular nou. Avand in vedere faptul ca el nu stie sa citeasca si nici culorile echipei, la care se crede patron, nu le cunoaste......a nimerit unul cu Rapid. Eu nu-mi aduc aminte sa-l fi vazut cu fularul Stelei, dar ca a purtat fularul celor de la Dinamo nu o sa uit niciodata.......Ce urmeaza Timisoara????

Astristul18.10.2009 08:49

Pai o sa poarte toate combinatiile de fulare pentru a face simbolul gay-lor, curcubeul ala! :))

Gigi se ia de astia pe invers ca sa nu-si dea lumea seama ca si el face parte din "grupul" lor. :D

 

Gigi nu te mai droga

ca iti f***m nevasta!

Daniel-Ionut20.10.2009 09:58

Toja: Visez sa ajung la Liverpool :D

red&blue_boy20.10.2009 10:24

Si noi visam!!!

crysty1420.10.2009 10:49
Toja: Visez sa ajung la Liverpool :D

 

Are gusturi bune :D

Bombonel9420.10.2009 20:05

rangers 1-3 Urziceni minutul 59:))

AG20.10.2009 21:30

1-4 final d meci :))

bijoux_bz21.10.2009 08:22

Felicitari domnului Prepelita de la GSP pentru acest articol:

 

"

La intrarea pe stadionul Ghencea suporterii sînt perchiziționați și interogați la intrare. Nici un suporter nu a reușit incă să pătrundă.

 

- Bilet aveți?

- Da!

- Buletinul, vă rog!

- Poftiți!

- Certificatul de naștere il aveți?

- Da!

- Titlul de proprietate?

- Aici!

- Ultima factură de la lumină?

- Da!

- Chitanța cu abonamentul Radio-TV?

- Da!

- Diploma de bacalaureat?

- Da!

- Lista cu vecinii?

- Da!

- Albumul de familie?

- Da!

 

După ce răsfoiește albumul, omul de la intrare sună pe cineva.

 

(in șoaptă)

- Alo șefu'! E unul aici care indeplinește toate condițiile! Ce fac? Îl las să intre?

- , pac, pac!

- Am ințeles! Să trăiți!

(inchide telefonul)

 

- Poftiți, vă rog, la examenul psihologic! "

 

 

 

 

Foarte tare !!

 

 

 

nemilosul21.10.2009 09:00

Gluma zilei este ca Unirea Urziceni o sa faca intr-un an in ch lg mai multe puncte decat a facut Steaua lui fecali in 3 participari consecutive.

bijoux_bz21.10.2009 09:05
Gluma zilei este ca Unirea Urziceni o sa faca intr-un an in ch lg mai multe puncte decat a facut Steaua lui fecali in 3 participari consecutive.

 

Imposibil. Daca mai face 2 puncte anul asta e bine . Sa fim seriosi . Asa zicea lumea si dupa d. Kiev - Steaua 1-4 , ca o sa terminam pe 2 in grupa .

clausblaus21.10.2009 09:17

Daca Toja viseaza la Liverpool,Dayro a dat lovitura cu visul sau:Real Madrid!!!

boozy7us21.10.2009 09:30
Imposibil. Daca mai face 2 puncte anul asta e bine . Sa fim seriosi . Asa zicea lumea si dupa d. Kiev - Steaua 1-4 , ca o sa terminam pe 2 in grupa .

 

eu ma incumet sa pun un pariu ca va scoate peste 2 puncte. si aici mizez pe 3 pct din returul cu scotienii, si cel putin 1 pct cu nemtii. sau, altfel, pui pariu ca va iesi din grupe?

pytycrys21.10.2009 09:37

Urziceni se duce cel putin il EL,ca sa nu zic in optimi.

bijoux_bz21.10.2009 09:51
eu ma incumet sa pun un pariu ca va scoate peste 2 puncte. si aici mizez pe 3 pct din returul cu scotienii, si cel putin 1 pct cu nemtii. sau, altfel, pui pariu ca va iesi din grupe?

 

Se duce in el de pe 3. acasa cu sotienii max egal si poate inca 1 pct in germania dar foarte foarte greu .

Daniel-Ionut21.10.2009 10:05

Ce'aveti ma... daca Urziceni bate in retur pe Rangers, face 7 puncte, Sevilla ii bate p Stuttgart, face 12, si restul echipelor ramane cu 1, respectiv 2 puncte... deci, un egal cu Stuttgart si este calificata in optimi in Liga! ;)

boozy7us21.10.2009 10:45

asta zic si eu...totusi e o echipa care se respecta si nu cred ca va lasa turatia moale in urmatoarele 2 meciuri, cel putin.

bijoux, facem un pariu pe o sticla de vin ca Unirea va mai scoate cel putin 3 pct din urmatoarele meciuri?

 

o gluma, sa zic asa, e ce s-a intamplat si pe Nou Camp...mi-au incurcat tatarii aia, sau ce natie sunt, toate biletele jucate aseara. culmea e ca pe un bilet a fost singurul meci care nu mi-a iesit...sa vezi ce i-o dau lu` Messi cand ajunge prin Romania :boxing:

Maye21.10.2009 10:51
Ce'aveti ma... daca Urziceni bate in retur pe Rangers, face 7 puncte, Sevilla ii bate p Stuttgart, face 12, si restul echipelor ramane cu 1, respectiv 2 puncte... deci, un egal cu Stuttgart si este calificata in optimi in Liga! ;)

Simplu,nu?

Daniel-Ionut21.10.2009 11:01
Simplu,nu?

 

Mai simplu de'atat nici ca se poate :happy:

Maye21.10.2009 11:41

Absolut de acord.

Astristul21.10.2009 20:32
Ce'aveti ma... daca Urziceni bate in retur pe Rangers, face 7 puncte, Sevilla ii bate p Stuttgart, face 12, si restul echipelor ramane cu 1, respectiv 2 puncte... deci, un egal cu Stuttgart si este calificata in optimi in Liga! ;)

 

Simplu, simplu, dar am ajuns sa facem calcule ... pentru altii. :(

Oricum, eu sunt de parere ca in ultima etapa, va fi o adevarata finala la Stuttgart pentru Unirea! ;)

bijoux_bz22.10.2009 06:25

Ia priviti aici monument de prostie: ( felicitari " jurnalistilor " de la prosport ) : " Rapizi și tehnici, așa sunt caracterizați fotbaliștii turci. Antrenorul pare a fi găsit soluția pentru a-i bloca: fundași inalți și cu experiență. Defensiva stelistă va suferi câteva modificări: Baciu va evolua in centrul apărării ... " . :thumbup:

Goro_Steaua22.10.2009 06:51

Uitati-va la asta :)

 

Robinson Rufay Zapata22.10.2009 07:13
Uitati-va la asta :)

 

 

Bine realizata , insa adevarata. Pacat...

«1161718192079»