ba cioban prost ce esty la mn nu vi cu interlopi tai c te f*t in gua defata cu ei in MM ce faci nu mai esti legal in MM interlopi p**i uite de asta nu mai pot eu striga inpotriva ta si nu mai pot face benare cat timp legea imi permite sa ma exprim liber imi bag p**a in interlopi tai veniti ma dupa mine ciar va rog ca va dau la m**e la toti ca si eu am prieteni cu cefele groas nu numai voi veniti dupa mine Becali MORI IN MM capul sus toti cei amenintati nu cred ca cacati aia au tupeu sa faca cv oricum grija cu din aia ca sunt periculosi eu astept sa vina dup mineBecali PLEACA DIN Ghencea
![]()
![]()
)
