imi place de nevastasa lu Ghionea , de treaba fata http://www.cancan.ro/2009-09-24/Ce-nebunat...ui-Ghionea.html
imi place de nevastasa lu Ghionea , de treaba fata http://www.cancan.ro/2009-09-24/Ce-nebunat...ui-Ghionea.html
Nimeni nu e de neinlocuit dar - uneori - este nevoie de mai multe persoane pentru a inlocui una singura.
(ClaireMartin)
Daca astepti momentul potrivit, te intrec altii care nu-l asteapta.
(Woody Allen)
Violenta este ultimul refugiu al incompetentei.
(Isaac Asimov)
Daca ai impresia ca educatia e scumpa, atunci incearca sa vezi cum e ignoranta.
(Andy McIntyre)
In politica, prostia nu e un handicap.
(Napoleon)
Ca sa intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea.
(Georges Brassens)
Merg si in cazul razboinicului luminii nu????
army land de unde ai luat citatele astea ? lasa-mi si mie un link
ultimele 2 i se potrivesc perfect...
army land de unde ai luat citatele astea ? lasa-mi si mie un link
www.intelepciune.ro
www.citatecelebre.eu
www.citate-celebre.net
www.citateistete.ro
www.citate-celebre.com
www.citate-celebre.ro
Si mai sunt ...am pus doar cateva.
daca vreti sa vedeti cum sau petrecut lucrurile la meciul cu Sheriff intrati pe
![]()
Foarte tare! ![]()
Super faina chestia de la Cronica carcotasilor!!!
Bonetti: "Zicu face parte din patrimoniul national"
Am scris pe topicul asta pentru ca e abia acum am reusit sa accesez site-ul. Nu stiu ce se intampla de 1-2 zile,dar nu mai reusesc sa intru pe site. Sta si gandeste si se blocheaza pe fcsteaua.ro.
A mai patit-o cineva?
te flodeaza careva
Tininho parca masini in Lisabano inainte de a fi remarcat de Valeriu Argaseala si Mache...
Cred ca este mai mult de plans decat de ras!!
genial
un filmulet pentru CIOBANUL "nostru"
esti genial, foarte tare ![]()
foarte tare. felcitari !
400 de suporteri romani la meciul Urziceni-Stuttgart ![]()
Alexandru Ionita .... Benzema din ghiulesti.
Sursa: Pro TV
Henk Ten Cate:''Dinamo este mai tare decat Galatasaray'' ![]()
esti genial, foarte tare![]()
Daca urmaresti cu atentie,in partea dreapta a clipului,vei vedea cine a muncit si cine merita felicitarile.
(in caz ca nu gasesti,iti spun eu:Armanovici!!!)
uitati fratilor maimutza din pipera http://www.sport.ro/Liga-1/video-s-a-doved...l?autoplay=true
AG, tot ce faci e sa maresti numarul de vizitatori pe stirea cu ciobanul, si astfel vom avea mai multe cu el... nu inteleg la ce te mai uiti la stiri cu Becali... eu nu mai dau click pe nicio stire cu Becali de pe sport.ro, si in ultimul timp, am intrat doar sa citesc ce e pe prima pagina, fara sa dau click... Cand a castigat Romania la handbal, ei scriau ca l-a refuzat nu stiucine pe cioban la dans....
nici nu era mort de drogat ciobanu ![]()
,,Am fost mai buni ca cei de la Dinamo Zagreb dar am avut ghinion..."
(I.O.Sabau,intr-un interviu dupa AFC Timisoara-NK Dinamo Zagreb 0-3)