FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gluma Zilei

«1141516171879»
AG24.09.2009 09:18

imi place de nevastasa lu Ghionea , de treaba fata http://www.cancan.ro/2009-09-24/Ce-nebunat...ui-Ghionea.html

ArmyLand24.09.2009 11:45

Nimeni nu e de neinlocuit dar - uneori - este nevoie de mai multe persoane pentru a inlocui una singura.

(ClaireMartin)

 

Daca astepti momentul potrivit, te intrec altii care nu-l asteapta.

(Woody Allen)

 

Violenta este ultimul refugiu al incompetentei.

(Isaac Asimov)

 

Daca ai impresia ca educatia e scumpa, atunci incearca sa vezi cum e ignoranta.

(Andy McIntyre)

 

In politica, prostia nu e un handicap.

(Napoleon)

 

Ca sa intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea.

(Georges Brassens)

 

 

 

Merg si in cazul razboinicului luminii nu????

AG24.09.2009 12:11

army land de unde ai luat citatele astea ? lasa-mi si mie un link

mircea_1024.09.2009 13:22

ultimele 2 i se potrivesc perfect...

ArmyLand24.09.2009 17:42
army land de unde ai luat citatele astea ? lasa-mi si mie un link

 

 

 

www.intelepciune.ro

www.citatecelebre.eu

www.citate-celebre.net

www.citateistete.ro

www.citate-celebre.com

www.citate-celebre.ro

 

Si mai sunt ...am pus doar cateva.

 

cosmyn2424.09.2009 18:23

daca vreti sa vedeti cum sau petrecut lucrurile la meciul cu Sheriff intrati pe

.....e f tare

 

:steag_cruce_invers:

 

 

Astristul24.09.2009 19:06

Foarte tare! :))

red&blue_boy25.09.2009 06:01

Super faina chestia de la Cronica carcotasilor!!!

Dragoshel25.09.2009 06:45

Bonetti: "Zicu face parte din patrimoniul national"

vlad25.09.2009 07:57

Am scris pe topicul asta pentru ca e abia acum am reusit sa accesez site-ul. Nu stiu ce se intampla de 1-2 zile,dar nu mai reusesc sa intru pe site. Sta si gandeste si se blocheaza pe fcsteaua.ro.

 

 

A mai patit-o cineva?

AG25.09.2009 08:46

te flodeaza careva

AG25.09.2009 10:33
Kapetan0s26.09.2009 14:23

Tininho parca masini in Lisabano inainte de a fi remarcat de Valeriu Argaseala si Mache...

Cred ca este mai mult de plans decat de ras!!

cristy.steaua2126.09.2009 17:26

 

un filmulet pentru CIOBANUL "nostru"

 

http://www.youtube.com/watch?v=HnegCEVSTCk

AG26.09.2009 23:12

genial

nnrazvan28.09.2009 08:46
un filmulet pentru CIOBANUL "nostru"

 

http://www.youtube.com/watch?v=HnegCEVSTCk

 

 

esti genial, foarte tare :steag_cruce_invers:

gio_stgloria28.09.2009 09:00

foarte tare. felcitari !

Kapetan0s28.09.2009 18:23

400 de suporteri romani la meciul Urziceni-Stuttgart :))

Astristul28.09.2009 19:53

Alexandru Ionita .... Benzema din ghiulesti.

 

Sursa: Pro TV

Kapetan0s29.09.2009 12:33

Henk Ten Cate:''Dinamo este mai tare decat Galatasaray'' :))

 

 

clausblaus29.09.2009 18:10
esti genial, foarte tare :steag_cruce_invers:

 

Daca urmaresti cu atentie,in partea dreapta a clipului,vei vedea cine a muncit si cine merita felicitarile.

(in caz ca nu gasesti,iti spun eu:Armanovici!!!)

AG30.09.2009 05:09
Fan FC Steaua30.09.2009 07:30

AG, tot ce faci e sa maresti numarul de vizitatori pe stirea cu ciobanul, si astfel vom avea mai multe cu el... nu inteleg la ce te mai uiti la stiri cu Becali... eu nu mai dau click pe nicio stire cu Becali de pe sport.ro, si in ultimul timp, am intrat doar sa citesc ce e pe prima pagina, fara sa dau click... Cand a castigat Romania la handbal, ei scriau ca l-a refuzat nu stiucine pe cioban la dans....

ultra_ss30.09.2009 09:50

nici nu era mort de drogat ciobanu :))

JDERUL02.10.2009 07:47

,,Am fost mai buni ca cei de la Dinamo Zagreb dar am avut ghinion..."

(I.O.Sabau,intr-un interviu dupa AFC Timisoara-NK Dinamo Zagreb 0-3)

«1141516171879»