FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gluma Zilei

«1131415161779»
KERATOCONUS17.09.2009 23:57

Gigi Becali:"Banel nu a avut cu cine sa joace!"  :blink:

Astristul18.09.2009 09:53
,,Mergem la Graz sa invingem!" (Tamas)

 

 

Mda ... pacat ca gluma a devenit realitate. :|

cristy.steaua2118.09.2009 16:04

Echipa antrenorilor Stelei din "Era Becali"

echipa_steaua.jpg

TbC2519.09.2009 13:23

A zis ciobanu , azi la sport.ro , ca vinde Steaua si se duce la o echipa mare , unde ii ia pe Banel , Stancu , Onicas , Argaseala , si contabilu'..a mai zis ca ia minim un milion de suporteri ai Stelei , care vor deveni suporterii noii echipe a lu Jiji..." deci vedeti ce fani adevarati are Jiji . a zis ca se duce la o echipa mare, iar moderatoru de la sport.ro , a zis : Va duceti la Dinamo ? Nu stiu ma acuma , ce sa zic ! A , pai daca va duceti la Dinamo , se umple si stadionu lu Dinamo :)):)) :)):)) ... si noi o sa-i umplem stadionu de carne lu' Dinamo...

Fane19.09.2009 13:37

Jiji da in judecata galeria Stelei :))=))

=))

 

vlad19.09.2009 13:41

Soc si groaza!

 

"Niciodata nu am fost stelist"

Asta nici macar nu stie cine este Steaua.

Sa-ti crape fierea in tine,jegule!

 

@Fane,ti-ai facut rost de avocat?

!dan19.09.2009 13:44

ªi pe Lunã dacã mã duc, conduc rocile de acolo.(gibonu) :))

Catalyn0719.09.2009 13:49
A zis ciobanu , azi la sport.ro , ca vinde Steaua si se duce la o echipa mare , unde ii ia pe Banel , Stancu , Onicas , Argaseala

doar de Stancu mi-ar parea un pic rau in rest...duca-se

Fane19.09.2009 13:49

@vlad

 

Mi se pune din oficiu , ca n-am bani :))

 

vlad19.09.2009 13:50

Poate sã spunã cineva cã a fãcut mai mult ca mine în fotbal în ultimii 20 de ani?

Nu-l pot contrazice pe Gibon la faza asta. Mai exista vreun retardat sa faca rahaturile pe care le-a facut el in timpul asta???

 

Asta n-are limite la prostie .Se umfla muschii pe el :"O sa aduc 100 de sportivi de performanta sa faca ordine in galerie"

 

 

Deja ma gandesc cine sunt cei 100 de sportivi de performanta: Asaffa Powel,Usain Bolt,Elena Izinbaeva, Roger Federer,Constantina Dita Tomita,Tiger Woods,....

 

Mi-am adus aminte,l-ati vazut fratilor pe Mache cum ii tinea usa la vestiare? Se uita infractorul in stanga si-n dreapta sa vada daca vede cineva cum intra Patronu peste jucatori. si cica nu a fost facatura cu demisia lui Bergodi.

Bergodi,tot respectul nostru. Un om adevarat!

MoWeed19.09.2009 14:11

Tare interesant cum amenintarile astea a lu Jiji sunt tratate banal. Sunt foarte curios daca ar aparea amenintari cu bataia pentru jeg din partea fanilor cum ar reactiona presa...

Astristul19.09.2009 20:55

Exact asa ar reactiona el.

"O sa aduc 100 de sportivi de performanta sa faca ordine in galerie"

 

Presa, nu stiu, probabil ar pune niste care de reportaj sa-i insoteasca pe acei "sportivi"! :rolleyes:

MALDINI19.09.2009 21:11

Ciobanasul fara "muppetsii" lui s-ar caca pe el de frica :))

ArmyLand20.09.2009 04:19

Hai ca nu merita sa-i comentam glumele (cum ii place sa zica presei). Nu renunta el la zaharel asa repede sa fim seriosi. Parca-l vad ca vine cu o gasca de (Free Jiji) pupandu-i mainile si rugandu-l sa nu plece. Si se urca razboinicul pe caii putere si spune cum sa plec maaaaa nu vedeti ca lumea ma vrea aici???? Sper sa umplem toata Ghencea si sa-i aratam ca Steaua nu e ceea ce crede el!!!!!

mircea_1020.09.2009 14:08

"Banel Nicolita mai centreaza si slab din cand in cand" - Comentatorul meciului Steaua - Pandurii

dr.adrian920.09.2009 16:51

"Hai Banel! Hai brazilianul lui tata!"

 

Gigi Becali e satana.

 

 

VOM FI IARASI CE AM FOST SI MAI MULT DECAT ATAT!!!!!!!!!

JDERUL21.09.2009 07:42

 

,,Jumatate din suporterii Stelei tin cu Steaua pentru ca sunt eu acolo!"

(Gigi b. intr-o interventie telefonica la sport.ro)

 

 

 

 

IONUTZ-CIPRIAN21.09.2009 11:51

Imi vine sa rad...ciobenul nu stie ca MAJORITATEA suporterilor tin cu Steaua de cand nu era el acolo....si bine ar fi fost nici sa nu fi fost...cred ca o sa scapam de asta abia cand moartea va dori sa-l ia dintre noi...

GabiTalent22.09.2009 08:20

Sorine....Sorineeeeeeeeeee.... Nebunia unui om de la stana :))))))))))

 

Becali - Sorine...Sorineeeee !

gio_stgloria22.09.2009 08:27

Ba ce prost e, nu lasa omu in pace , ala nu-i raspundea ca probabil i se acrise de el si era atent la meci , da Becali nu , el tot cu Sorin o tine .

ionel_9422.09.2009 08:28
Sorine....Sorineeeeeeeeeee.... Nebunia unui om de la stana :)) ))))))))

 

Becali - Sorine...Sorineeeee !

 

 

cocotat in loja urland ca disperatu asteptam sa-ti puna doctori halatul Becali PLEACA :))

Astristul22.09.2009 18:45

Locul maimutei e la circ. Ma mir ca stie sa vorbeasca. :rolleyes:

Imi place totusi fondul sonor cu fanii din afara stadionului. :)

mircea_1023.09.2009 19:41

"Suporterii de la Peluza Nord o sa-i bata pe cei de la Peluza Sud daca o sa ma mai conteste"

 

mwhahahahaha...abia astept primul meci cu spectatori pe Ghencea...sa-si ia ciobanu mwye de la ambele peluze plus T2...si...cine stie...poate ne face si T1 si T0 o surpriza placuta :D

AG23.09.2009 20:33

ce dobitoc

Astristul23.09.2009 20:59
"Suporterii de la Peluza Nord o sa-i bata pe cei de la Peluza Sud daca o sa ma mai conteste"

 

mwhahahahaha...abia astept primul meci cu spectatori pe Ghencea...sa-si ia ciobanu mwye de la ambele peluze plus T2...si...cine stie...poate ne face si T1 si T0 o surpriza placuta :D

 

T1 poate, T0 .... greu de crezut. Multi de acolo fac parte din categoria "fri Jiji". :rolleyes:

«1131415161779»