FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gluma Zilei

«1121314151679»
mircea_1009.09.2009 18:40

Mirel Radoi:"Gripa lui Chivu provine de la curentul produs de sprinturile lui Ribery"

 

buna asta :clap:

AG09.09.2009 18:42

lol a zis Radoi asta ?:)))))

Catalyn0709.09.2009 19:45
Sorin Cartu: "Normal ca Razvan nu a mizat pe Cristea cu Franta , ala era de mana cu Lady Gaga".

Ar vrea Cristea :))

nu cred ca si-ar dori nici un barbat mai cu bun simt sa fie cu pocita aia :))

cristy.steaua2109.09.2009 20:01

Gigi:

"Becali pleaca din Ghencea a devenit un imn" :punk:

 

RaMs3s09.09.2009 21:32
nu cred ca si-ar dori nici un barbat mai cu bun simt sa fie cu pocita aia :))

 

Bai voi nu ati auzit? Lady gaga poate fi si mister gaga :)) . Depinde de ea :))

David10.09.2009 05:32
nu cred ca si-ar dori nici un barbat mai cu bun simt sa fie cu pocita aia :))

 

 

Da,si unde-i contradictia?era totusi vorba de Cristea. :naughty:

David10.09.2009 05:39

Giovanni Becali "Eu controlez fotbalul romanesc!"

red&blue_boy10.09.2009 08:12
Giovanni Becali "Eu controlez fotbalul romanesc!"

 

 

Da,am auzit ce-a declarat prin Italia.Glumet baiatul!Nu-i rusine.

Maye12.09.2009 17:55

"Reusita" lui Tamas.Asta este adevaratul tamas.

Kapetan0s12.09.2009 18:10
Fan FC Steaua12.09.2009 18:55
http://www.youtube.com/watch?v=op_Dk7FAozU :thumbup:

 

Genial baiatul, se vede ca e jucator de nationala. La faza asta i-a dat lectii de fotbal lui Nicolita. Numai bun pentru echipa de vis a dictatorului. Fc Steaua Faurei.

Stryker12.09.2009 20:59

E si asta o chestie , sa te bata Urziceni acasa cu 4-1 si etapa urmatoare sa o bati pe Dinamo in groapa ... in orice caz bravo lor :beer2:

dr.adrian912.09.2009 21:47
Astristul12.09.2009 22:02
E si asta o chestie , sa te bata Urziceni acasa cu 4-1 si etapa urmatoare sa o bati pe Dinamo in groapa ... in orice caz bravo lor :beer2:

 

Nu compara javrele cu Campioana Romaniei! ;) La Urziceni este totusi un mediu propice performantei cu oameni profesionisti 100% in cadrul clubului. Lucru cu care foarte putine cluburi din Liga 1 se pot mandri!

Stryker13.09.2009 14:10

Ma refeream la faptul ca Urziceni nu bate aproape pe nimeni la scor, cu atat mai putin in deplasare, se stie deja ca ei cand se impun o fac de obicei la limita ... oricum din punctul meu de vedere Urziceni este o echipa modesta , au profitat de o conjunctura favorabila anul trecut cand au luat titlul si atat .

Astristul13.09.2009 18:15

E parerea ta, dar fara noroc nimeni n-ar putea iesi campion! ;) Echipa poate ca e modesta, nu zic nu, dar Dan Petrescu, MM si ceilalti de la club o fac sa straluceasca! :)

mircea_1014.09.2009 13:47

jucatorii sunt modesti...echipa e impresionanta (pentru Romania)

KERATOCONUS15.09.2009 00:34

Renzo Rossi:"Panduru va fi la Steaua un fel de Moggi la Juventus!"  :)

mircea_1015.09.2009 04:59

deci in maxim 2-3 ani vedem Steaua in Liga a 2-a si pe Panduru la bulau?

Astristul15.09.2009 17:48

Gluma zilei: :D

Hizo a uitat de demisie! "Ma gândesc serios la titlu"
KERATOCONUS17.09.2009 00:33

George Galamaz:"Am primit gol exact cand nu trebuia!" :)))

JDERUL17.09.2009 07:11

,,Mergem la Graz sa invingem!" (Tamas)

Lari17.09.2009 07:15

Iulian Apostol: FC Sevilla a dominat, însã nu ne-a pus mari probleme

!dan17.09.2009 20:59

Steaua 0-0 Sheriff Tiraspol.... asta ar cam fi gluma zilei, o gluma de fotbal pe care o practica nulitatiile care poarta tricoul Stelei, in ce situatie jenanta am ajuns..

mircea_1017.09.2009 21:07

Dolha: "Era o fata frumoasa in tribuna, i-am trimis o bezea, mi-a aratat degetul mijlociu" :)

«1121314151679»