FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gluma Zilei

«1111213141579»
dr.adrian902.09.2009 07:53

"La golul lui Dinamo, eu îl consider mai vinovat pe Szekely, decît pe Tãtãrușanu. E adevãrat, un portar mare ieșea la faza aia, însã eu am mai mare încredere în Tãtãrușanu decît în Zapata"

Gigi Becali, patron Steaua

 

Deci Szekely este responsabil pentru criza financiara a lui Jiji. Tot Janos e responsabil ca Adam si Eva au gustat din pomul interzis. La fel Szekely este de vina pt toate razboaiele ce s-au petrecut de-a lungul omenirii si bineinteles "unguru" e de vina ca noi murim.

MoWeed02.09.2009 11:02

Ce cretin a ajuns sa taie si sa spanzure la Steaua...

Kapetan0s02.09.2009 11:13

De ce va mirati ca de fiecare data vina pe Szekely?!Ciobanu vrea sa scape de el pentru ca are salariu prea mare si de aceea vrea sa il distruga, sa nu mai joace nimic!

Kapetan0s03.09.2009 12:42

Becali:"Steaua vrea Cupa UEFA, titlul și Cupa României!" :)

David03.09.2009 12:54

Cupa UEFA poate sa o tot vrea ca nu mai exista.

Kapetan0s03.09.2009 15:26

Gigi Becali:"Steaua are cea mai bunã organizare! Toate merg strunã!"

Cred ca ciobanu se drogheaza :)

Ronnie04.09.2009 14:44

Mircea Rãdulescu: "Franța nu mai e ce a fost"

 

Iubesc declaratiile astea.

Kapetan0s05.09.2009 21:52

Gigi Becali:''Eu sunt specialist in fotbal'' :))

fredysteaua05.09.2009 21:57

nu stiu daca exista pe lumea asta om mai cretin ca Becali

AG05.09.2009 21:58
nu stiu daca exista pe lumea asta om mai cretin ca Becali

el o sa fie cel mai mare si de pe lumea ailalta ;)

darkye06.09.2009 06:47
Gigi Becali:''Eu sunt specialist in fotbal'' :))

 

 

asta da gluma...:))

dr.adrian906.09.2009 07:03

"Szekely si Zapata sunt de vina ca Romania nu a batut in Paris." incontestabilul conte

*Alecs*06.09.2009 10:51
Mircea Rãdulescu: "Franța nu mai e ce a fost"

 

Iubesc declaratiile astea.

 

La fel ca si Lyon. Si ne-au dat 5-3.

David06.09.2009 11:22
"Szekely si Zapata sunt de vina ca Romania nu a batut in Paris." incontestabilul conte

 

 

In mama naibii.Ce legtura au Szekely si Zapata cu nationala?

Vlad Bogdan06.09.2009 13:01

 

Marko Bela: "Suntem proprietari pe 7% din Romania!"

 

 

cate glume are asta in el :-J

David06.09.2009 16:54

Homo Ciobanus "Eu sunt mai bun la fotbal decat Basarab Panduru.Eu sunt om care se pricepe la fotbal.Stii de ce?Fiindca m-am calificat de ori in UCL."

 

 

Stryker06.09.2009 18:42
Gigi Becali:''Eu sunt specialist in fotbal'' :))

 

De aici pleaca multe ...

Kapetan0s08.09.2009 12:09

Gigi Becali despre Sapunaru:''Dribleazã un dribling, nu dribleazã, nu-i "dribleor", da' fenteazã un jucãtor..'' :))

cristy.steaua2108.09.2009 13:15

O stenograma din cazul "Valiza"

 

 

 

 

Becali: Bã Piți, tu de ce nu îl iei pe Costea la naționalã, mã?

 

Pițurcã: Fiindcã nu e de echipa naționalã. Costea e de...

 

Becali: Bã, tu ești nebun la cap? Î?

 

Pițurcã: Costea e de echipa naționalã, mã? Deocamdatã nu e.

 

Becali: Bã Piți, bã! Bãi bãiatule, ãsta-i de... Îmi bag p... în mã-sa! E geniu! Dã-l în m.... mã-sii! Îți dã un gol...

 

Pițurcã: Bã, tu cum îl judeci, mã, de e geniu așa? Cum îl judeci tu?

 

Becali: Lovește bine mingea și are un ãsta... un fler adicã...adicã, nu știu, are o chestie de asta ca a lu' ãsta... ca a lui...Cum îl cheamã? Ca lu' ãla, mã... ca lu' Thierry Henry.

 

Pițurcã: Ca a lu' Henry?

 

Becali: Ca a lu' Henry, adicã o ia, mingea, așa, pleacã... dupã aia ajunge primul...ã...depãșește ușor adversarul.

 

Pițurcã: Gigi, dacã ar avea viteza și forța lu' Henry am putea... N-are, Gigi,n-are! L-am luat în Turcia... Eu l-am urmãrit...ã... l-am urmãrit...ã... pe el l-am urmãrit foarte atent ultimele meciuri. Mã înțelegi? Pe postul care joacã el trebuie sã ia fața lui Mutu acasã sau lui Daniel Niculae. Mã înțelegi?

 

 

 

Becali: Bun! Dar cea mai tare chestie știi care ai fãcut-o? Cu Sãpunaru. Ãla e fotbalist, mânca-ți-aș p...!

 

Pițurcã: Taci, mã!

 

Becali: Bãi Piți! Bã, ãla e fotbalist, bã, Sãpunaru!

 

Pițurcã: Greșește și ãla mult.

 

Becali: Deci e...mânca-ți-aș...se duce în atac cu mingea la picior, cum îți place ție, urcã cu mingea la picior, nu-i e fricã, dribleazã, ai vãzut cum se duce...

 

Pițurcã: E! Urcã..., dar nu dribleazã, nu...

 

Becali: Dribleazã un dribling, nu dribleazã, nu-i "dribleor", da' fenteazã un jucãtor...

 

Pițurcã: Eu nu știu, mã, cã am nevoie de forțã, cã...Eu am echipã, am jucãtori de forțã acum.

David08.09.2009 15:39

Ce penibil!

Maye08.09.2009 16:46

Inca o dovada ca avem cel mai mare dobitoc ca si creditor.

Astristul08.09.2009 22:17
razvan2809.09.2009 00:14

Astea le stiam mai demult.Oricum sunt foarte tari :))

Astristul09.09.2009 14:54

Unele sunt modificate din cele cu Chuck Norris. Au schimbat doar numele. :|

razvan2809.09.2009 16:46

Sorin Cartu: "Normal ca Razvan nu a mizat pe Cristea cu Franta , ala era de mana cu Lady Gaga".

Ar vrea Cristea :))

«1111213141579»