FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gluma Zilei

«1101112131479»
KERATOCONUS29.08.2009 19:51
si in conditiile in care sahtioru a avut penalty clar refuzat ....

iar ala al lui barca a fost din zid nu stiu daca se da ...

 

 

Da, Sahtior a avut un penalty refuzat, iar Barcelona a avut doua penalty-uri neacordate de catre arbitru.

 

Il Muce a fost, este si va ramane doar un frustrat!

razvan2829.08.2009 21:21

Barcelona la ce posesie si la ce procentaj de pase a avut trebuia sa castige clar.La cum s-a jucat scorul trebuia sa fie cam 3-1 pt Barcelona.

Maye30.08.2009 10:22

Eu am vazut meciul printre aburi de alcool si fum...dar ce dracu era cu gazonu` ala?

!dan30.08.2009 12:24

"Cel mai puternic adversar pentru ªerif va fi Fenerbahce, o echipã de renume în arena internaționalã. Steaua și Twente sunt mai slabe decât Fenerbahce și cu ele e posibil sã jucãm de la egal la egal. :)) optimisti moldovenii :))

Catalyn0730.08.2009 13:48
Eu am vazut meciul printre aburi de alcool si fum...dar ce dracu era cu gazonu` ala?

ce-o sa fie si al nostru diseara

Ragnarok31.08.2009 08:41

Borcea: "Pe un teren bun le dadeam cinci stelistilor!"

mircea_1031.08.2009 13:53

Jijel: "Szekely nu stie fotbal, nu stie sa faca un stop, pai uitati-va la Stanu, la Nicolita, la Onicas cand pune piciorul pe minge parca e magnet"

cristian01431.08.2009 16:31
Jijel: "Szekely nu stie fotbal, nu stie sa faca un stop, pai uitati-va la Stanu, la Nicolita, la Onicas cand pune piciorul pe minge parca e magnet"

 

Gigi plus Banel egal love.

David31.08.2009 16:50

Parca ar faceo intentionat!!

Stryker31.08.2009 18:06

Banel cred ca a doborat aseara recordul stopurilor facute direct in aut !

Catalyn0731.08.2009 18:19
Jijel: "Szekely nu stie fotbal, nu stie sa faca un stop, pai uitati-va la Stanu, la Nicolita, la Onicas cand pune piciorul pe minge parca e magnet"

Magnet are fita la pule, fututen gura de cioban infect ca deja nu te mai suport X( MORI

Stryker31.08.2009 18:24

Pan la urma , Jiji face pe antrenorul si Banel face pe fotbalistul

stelyx de mic31.08.2009 18:45

radeti de Banel cand gresheshte da cand facea meciuri de unu singur ziceati kai Banel jardel nu?si va mai laudati k santeti stelisti adevarati,sa va fie rushine

Fan FC Steaua31.08.2009 18:47
Gigi plus Banel egal love.

 

 

Satana Becali + Banes + Onicas = Menaj a trois.

 

Cum sa zica de Banel si de onicas ca au fost cei mai buni si ca stiu sa faca stop? AU FOST PENIBILI AMANDOI, CIOBANU DOAR VREA SA-I FACA MARI PRIN PRESA !!! Nu trebuie sa-l lasam sa faca asta.

Ronnie31.08.2009 18:52

Becali catre Bonetti: "Jos boneta-n fata ta" =))

mircea_1031.08.2009 19:03
radeti de Banel cand gresheshte da cand facea meciuri de unu singur ziceati kai Banel jardel nu?si va mai laudati k santeti stelisti adevarati,sa va fie rushine

doar ca acele meciuri au fost acum vreo 3 ani...si de atunci...vraiste...

Maye31.08.2009 19:08
radeti de Banel cand gresheshte da cand facea meciuri de unu singur ziceati kai Banel jardel nu?si va mai laudati k santeti stelisti adevarati,sa va fie rushine

Si tie sa iti fie rusine ca maltratezi limba romana.

Ronnie31.08.2009 19:23

Nu vezi ma ce nick are?

Maye31.08.2009 19:52

Nu prea Ronnie , ca nu stau bine cu limbajul cocalaristic.

Stryker31.08.2009 20:04

Dupa becalisti se pare ca mai exista o grupare : banelisti , dar ce sa faci ... trebuie sa aiba si atletul fanii lui

stelyx de mic01.09.2009 12:31

da repede va mai suparati,eu iubesc Steaua cu tot ce are ea cu atleti cu cheliosi,dar vad k voi iubiti Steaua cu preferinte, bravo voua

Fane01.09.2009 12:39

@stelycsule

il iubesti si pe nea Gigi ?

Vlad Bogdan01.09.2009 13:33

Iara si-a trimis ciobanul analfabet spionii aici.

Ma stelyxule limba romana ce ti-a facut de o maltratezi in halul asta? Ce ti-a facut saraca?

Vai de viitoru nostru ! Asta nu ii becaliot asta ii baneliot.

MoWeed01.09.2009 13:37

@stelyx

 

Da' limba romana de ce n-o iubesti?

Catalyn0701.09.2009 13:40

Borcea: "Cum sa nu-l iei pe Banel Nicolita la nationala?!"

«1101112131479»