si in conditiile in care sahtioru a avut penalty clar refuzat ....iar ala al lui barca a fost din zid nu stiu daca se da ...
Da, Sahtior a avut un penalty refuzat, iar Barcelona a avut doua penalty-uri neacordate de catre arbitru.
Il Muce a fost, este si va ramane doar un frustrat!
