FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

STEAUA - Valerenga (6-1 scor general)!

«12345614»
Virgil02.09.2005 11:52

Foarte bine.Si eu vreau.Dar pe ce te bazezi cand faci afirmatia asta?

PaulCJ02.09.2005 11:55

HAI Steaua !!!

:lol:

Virgil02.09.2005 11:57

Ia uite,Clujul e cu noi !?

Ma rog,o parte din Cluj. :wink:

ulivius02.09.2005 12:10

Se pare ca am primit o mana de ajutor de la federatia norvegiana care le-a impus un meci oficial cu 2 zile inainte de a da piept cu Steaua. MERCI !

Virgil02.09.2005 12:16

Nu cred ca e motiv de bucurie.

Fara discutie ca pentru ei va prima meciul cu Steaua pentru a ajunge in grupe.Si probabil ca vor folosi o echipa secunda intarita cu cateva piese mai importante.

Sau vor juca asa cum am jucat noi la Timisoara,inainte de Rosenborg.Cu motoarele reduse.

ghici03.09.2005 13:19
acum ca il aveti pe Dinu langa Ando aveti poate mai putine sanse. V-ati ales si voi cu un Becali pana la urma, sangele apa nu se face.

 

Varenga pentru noi este cum a fost Partizan anul trecut pentru voi. Vom vedea ce va fi.

 

Soerine, nu mai vorbi cu reddog ca nu mai e... :wink: Felicitari si tie pentru fapta... :wink:

sorin_77703.09.2005 13:27

Reddog tot timpul este alaturi de noi si la bine si la greu... E "stelist" de-al nostru :lol: :lol:

 

Asa ca ne sustine si el in meciul pe care il avem de disputat cu valerenga pentru ca isi da seama ca echipa lui nu are sanse nici de un latrat... :lol:

zarboss07.09.2005 07:52

asa e... avem suporteri in toata lumea.. pana si prin fanii altor echipe...ASTA E Steaua NU AI CUM SA NU O IUBESTI

reddog07.09.2005 17:08
Reddog tot timpul este alaturi de noi si la bine si la greu... E "stelist" de-al nostru  :lol:  :lol:

 

Asa ca ne sustine si el in meciul pe care il avem de disputat cu valerenga pentru ca isi da seama ca echipa lui nu are sanse nici de un latrat... :lol:

 

 

Nu sunt alaturi de voi Sorine decat la discutii, cam aici se rezuma " a avea un gropar alaturi " (parca asa e, nu Virgile?)

 

In rest, pe scurt, lasati-l voi pe Zicu sa rateze in continuare, ca o face la noi nu la voi. Discutam dupa derby. Cat despre meciul cu norvegienii de la Valerenga, va fi greu dar nu imposibil. Si Dinamo si Rapid isi au sansele lor in care eu cred. Ca de altfel si in ale voastre.

reddog07.09.2005 17:09
Ia uite,Clujul e cu noi !?

Ma rog,o parte din Cluj. :wink:

 

Doar o parte cam nesemnificativa...

sorin_77708.09.2005 04:43

Reddog vreau sa imi spui si mie ?% sanse are Dinamo si ?100% sanse are Steaua. :lol:

 

Rapidul nu il pot integra in discutia asta pentru ca ei nu stiu sa joace in Europa decat cu grecii de divizia B in amicale si acolo se iau la bataie... :lol:

OTAKU08.09.2005 11:21

ba sa fim seriosi

or fi ei pe locu 2 in clasamentu norvegiei

da valerenga n a fost niciodata o echipa mare

si nici nu va fi vreodata

campionatu norvegiei e sub al nostru

noi jucam fotbal

ei joaca un sport diferit cu aceleasi reguli

cu rosenborg ne am eliminat singuri

si rosenborg e echipa mare...pt norvegia

jucam meciu 2 acas si asta i hotarator

avand in vedere ca ai nostri nu sunt in stare sa joace un meci decisiv afara

probleme psihice...alte alea

reddog08.09.2005 13:22
Reddog vreau sa imi spui si mie ?% sanse are Dinamo si ?100% sanse are Steaua.  :lol:

 

Rapidul nu il pot integra in discutia asta pentru ca ei nu stiu sa joace in Europa decat cu grecii de divizia B in amicale si acolo se iau la bataie...  :lol:

 

 

Eu cred ca toate echipele romanesti au sanse 50%. Sorine, asa ati afirmat si de Rosenborg, v-ati bucurat sa ati cazut cu ei, insa...ghinionul v-a aratat cum e sa si pierzi. Sa vedem care sunt insa rezultatele. Sper sa trecem toti cu bine, dar, sincer acum, suntem toti in galeata...

OTAKU09.09.2005 00:22

da.....vad ca UEFA ne considera rasisti

daca noi suntem rasisti...atunci

suporterii lui lazio de ex ce mai sunt ?

portrete ale lui antonescu, zelea codreanu.....

bine ca s ei, europenii astia occidentali curati ca lacrima

inca un abuz dintr o serie lunga

rezulta....bag p a in UEFA fifa nato nasa ue onu (just kidding)

oricum "cu degetu din mijloc ridicat,.........celor ce nu sunt cu noi"

Padrese09.09.2005 02:49
 

suporterii lui lazio de ex ce mai sunt ?

Bai frate da stiti una si buna, gata auzi de rasism - galeria lui Lazio, spune cineva Lazio si repede va ganditi la chestii de astea, mai informati-va si voi inainte sa vorbiti.

 

On-topic: raportul sau ce o fi el nu e altceva decat o mare prostie, in loc sa se ocupe cu adevarat de problemele fotbalului dau pe piata aiureli - bineinteles presa de la noi atat astepta, mai vand si ei cateva fitzuici pe seama "prostilor"

sorin_77709.09.2005 02:56

si bannerul de la meciul cu rosenbourg nu l-au vazut? acolo unde suporterii Stelei isi exprimau convingerile care erau nonrasiale...???

UEFA e un forum de rahat... Daca vine cineva la ei cu un zvon il iau de bun si gata Raport... Ar trebui sa se faca tablouri cu Blatter... Cred ca o sa ii placa comunistului asa... :lol: :lol: :lol:

poli_forever09.09.2005 04:04

Asta va mai lipsea...

Deja parca s-au adunat prea multe ...nasoale in jurul vostru.Nu ma bucur deloc ,dimpotriva ,mi-as dori sa vad un stadion Steaua plin ca pe vremuri la meciul cu javrele si cu valerenga.

nu inteleg de ce nu puteti fi uniti.

 

Respect Nicolita!(avem si noi

tampitii nostri in tribune)

I.N.Money09.09.2005 07:39

potrivit nume are si coruptu asta...Blatter.Pe ei nu-i intereseaza de noi..suntem acuzati de orice,dar ma bucur ca le`a dat CSKA Moscova o palma cand a luat Cupa UEFA .

sorin_77709.09.2005 09:46

Ce ar insemna sa castige o echipa din est Liga Campionilor? Si-ar face harakiri cred.... :lol: :lol: :lol:

 

Anul asta daca Spartak a reusit noi de ce nu am reusi o asemenea performanta?!?!? :wink:

sorin_77709.09.2005 11:19

Acum ca nu vom juca nici pe Ghencea returul cu norvegienii incep sa cred ca sansele noastre devin tot mai mici. UEFA a luat o decizie drastica si au aplicat o amenda consistenta Stelei... Oare meritam? Daca s-a strigat lozinci rasiste si cuvinte care i-au vizat pe jucatorii lui Shelbourne atunci DA. Eu cred ca s-a strigat.

 

Ce facem cu Valerenga??... RAZBUNARE! si pe norvegieni si pe UEFA!!!

Cu totii la CONSTANTA!

reddog09.09.2005 11:45

Sorine, de ce crezi ca daca nu jucati pe propriul teren, veti avea sanse mai mici??? Nu tot voi jucati? Public va fi destul, ca doar Constanta e pro Steaua. Si nici nu e departe de Bucuresti...

dawid09.09.2005 11:59

si va mai intrebati dc l`a pocnit MM pe ala...din cauza unor neispraviti...mai intai sa ne educam publicul si dupa aia conducatorii....pana la urma cine strica imaginea Stelei Gigi sau noi

sorin_77709.09.2005 15:21
Sorine, de ce crezi ca daca nu jucati pe propriul teren, veti avea sanse mai mici??? Nu tot voi jucati? Public va fi destul, ca doar Constanta e pro Steaua. Si nici nu e departe de Bucuresti...

 

Una e sa joci pe Ghencea si alta e sa joci la Constanta sau Bacau. Va fi ceva mai greu. Totul depinde de meciul de la ei. Eu prefer Constanta dar sunt sigur ca va fi Bacau. Prietenul la nevoie se cunoaste. :wink:

Captain RedBlue09.09.2005 15:47
Una e sa joci pe Ghencea si alta e sa joci la Constanta sau Bacau. Va fi ceva mai greu. Totul depinde de meciul de la ei. Eu prefer Constanta dar sunt sigur ca va fi Bacau. Prietenul la nevoie se cunoaste. :wink:

Sa te-auda Dumnezeu si sa fie Constanta! Ar fi mai usor si pentru bucuresteni! V-astept sa veniti!

Ai vazut cum a fost la meciul cu cehii? Aceeasi atmosfera ar fi si cu Valerenga! Poate ca nu va fi ca pe Ghencea, dar stadionul sigur va fi plin!

redbluestar09.09.2005 15:50

am auzit ca ar fi declarat Jiji ca s-a hotarat: jucam la bacau! mi-e frica sa ma gandesc cum va fi acolo! ce bine era daca se juca la constanta!!!

«12345614»