Foarte bine.Si eu vreau.Dar pe ce te bazezi cand faci afirmatia asta?
Foarte bine.Si eu vreau.Dar pe ce te bazezi cand faci afirmatia asta?
HAI Steaua !!!
:lol:
Ia uite,Clujul e cu noi !?
Ma rog,o parte din Cluj. :wink:
Se pare ca am primit o mana de ajutor de la federatia norvegiana care le-a impus un meci oficial cu 2 zile inainte de a da piept cu Steaua. MERCI !
Nu cred ca e motiv de bucurie.
Fara discutie ca pentru ei va prima meciul cu Steaua pentru a ajunge in grupe.Si probabil ca vor folosi o echipa secunda intarita cu cateva piese mai importante.
Sau vor juca asa cum am jucat noi la Timisoara,inainte de Rosenborg.Cu motoarele reduse.
acum ca il aveti pe Dinu langa Ando aveti poate mai putine sanse. V-ati ales si voi cu un Becali pana la urma, sangele apa nu se face.
Varenga pentru noi este cum a fost Partizan anul trecut pentru voi. Vom vedea ce va fi.
Soerine, nu mai vorbi cu reddog ca nu mai e... :wink: Felicitari si tie pentru fapta... :wink:
Reddog tot timpul este alaturi de noi si la bine si la greu... E "stelist" de-al nostru :lol: :lol:
Asa ca ne sustine si el in meciul pe care il avem de disputat cu valerenga pentru ca isi da seama ca echipa lui nu are sanse nici de un latrat... :lol:
asa e... avem suporteri in toata lumea.. pana si prin fanii altor echipe...ASTA E Steaua NU AI CUM SA NU O IUBESTI
Reddog tot timpul este alaturi de noi si la bine si la greu... E "stelist" de-al nostru :lol: :lol:
Asa ca ne sustine si el in meciul pe care il avem de disputat cu valerenga pentru ca isi da seama ca echipa lui nu are sanse nici de un latrat... :lol:
Nu sunt alaturi de voi Sorine decat la discutii, cam aici se rezuma " a avea un gropar alaturi " (parca asa e, nu Virgile?)
In rest, pe scurt, lasati-l voi pe Zicu sa rateze in continuare, ca o face la noi nu la voi. Discutam dupa derby. Cat despre meciul cu norvegienii de la Valerenga, va fi greu dar nu imposibil. Si Dinamo si Rapid isi au sansele lor in care eu cred. Ca de altfel si in ale voastre.
Ia uite,Clujul e cu noi !?Ma rog,o parte din Cluj. :wink:
Doar o parte cam nesemnificativa...
Reddog vreau sa imi spui si mie ?% sanse are Dinamo si ?100% sanse are Steaua. :lol:
Rapidul nu il pot integra in discutia asta pentru ca ei nu stiu sa joace in Europa decat cu grecii de divizia B in amicale si acolo se iau la bataie... :lol:
ba sa fim seriosi
or fi ei pe locu 2 in clasamentu norvegiei
da valerenga n a fost niciodata o echipa mare
si nici nu va fi vreodata
campionatu norvegiei e sub al nostru
noi jucam fotbal
ei joaca un sport diferit cu aceleasi reguli
cu rosenborg ne am eliminat singuri
si rosenborg e echipa mare...pt norvegia
jucam meciu 2 acas si asta i hotarator
avand in vedere ca ai nostri nu sunt in stare sa joace un meci decisiv afara
probleme psihice...alte alea
Reddog vreau sa imi spui si mie ?% sanse are Dinamo si ?100% sanse are Steaua. :lol:
Rapidul nu il pot integra in discutia asta pentru ca ei nu stiu sa joace in Europa decat cu grecii de divizia B in amicale si acolo se iau la bataie... :lol:
Eu cred ca toate echipele romanesti au sanse 50%. Sorine, asa ati afirmat si de Rosenborg, v-ati bucurat sa ati cazut cu ei, insa...ghinionul v-a aratat cum e sa si pierzi. Sa vedem care sunt insa rezultatele. Sper sa trecem toti cu bine, dar, sincer acum, suntem toti in galeata...
da.....vad ca UEFA ne considera rasisti
daca noi suntem rasisti...atunci
suporterii lui lazio de ex ce mai sunt ?
portrete ale lui antonescu, zelea codreanu.....
bine ca s ei, europenii astia occidentali curati ca lacrima
inca un abuz dintr o serie lunga
rezulta....bag p a in UEFA fifa nato nasa ue onu (just kidding)
oricum "cu degetu din mijloc ridicat,.........celor ce nu sunt cu noi"
suporterii lui lazio de ex ce mai sunt ?
Bai frate da stiti una si buna, gata auzi de rasism - galeria lui Lazio, spune cineva Lazio si repede va ganditi la chestii de astea, mai informati-va si voi inainte sa vorbiti.
On-topic: raportul sau ce o fi el nu e altceva decat o mare prostie, in loc sa se ocupe cu adevarat de problemele fotbalului dau pe piata aiureli - bineinteles presa de la noi atat astepta, mai vand si ei cateva fitzuici pe seama "prostilor"
si bannerul de la meciul cu rosenbourg nu l-au vazut? acolo unde suporterii Stelei isi exprimau convingerile care erau nonrasiale...???
UEFA e un forum de rahat... Daca vine cineva la ei cu un zvon il iau de bun si gata Raport... Ar trebui sa se faca tablouri cu Blatter... Cred ca o sa ii placa comunistului asa... :lol: :lol: :lol:
Asta va mai lipsea...
Deja parca s-au adunat prea multe ...nasoale in jurul vostru.Nu ma bucur deloc ,dimpotriva ,mi-as dori sa vad un stadion Steaua plin ca pe vremuri la meciul cu javrele si cu valerenga.
nu inteleg de ce nu puteti fi uniti.
Respect Nicolita!(avem si noi
tampitii nostri in tribune)
potrivit nume are si coruptu asta...Blatter.Pe ei nu-i intereseaza de noi..suntem acuzati de orice,dar ma bucur ca le`a dat CSKA Moscova o palma cand a luat Cupa UEFA .
Ce ar insemna sa castige o echipa din est Liga Campionilor? Si-ar face harakiri cred.... :lol: :lol: :lol:
Anul asta daca Spartak a reusit noi de ce nu am reusi o asemenea performanta?!?!? :wink:
Acum ca nu vom juca nici pe Ghencea returul cu norvegienii incep sa cred ca sansele noastre devin tot mai mici. UEFA a luat o decizie drastica si au aplicat o amenda consistenta Stelei... Oare meritam? Daca s-a strigat lozinci rasiste si cuvinte care i-au vizat pe jucatorii lui Shelbourne atunci DA. Eu cred ca s-a strigat.
Ce facem cu Valerenga??... RAZBUNARE! si pe norvegieni si pe UEFA!!!
Cu totii la CONSTANTA!
Sorine, de ce crezi ca daca nu jucati pe propriul teren, veti avea sanse mai mici??? Nu tot voi jucati? Public va fi destul, ca doar Constanta e pro Steaua. Si nici nu e departe de Bucuresti...
si va mai intrebati dc l`a pocnit MM pe ala...din cauza unor neispraviti...mai intai sa ne educam publicul si dupa aia conducatorii....pana la urma cine strica imaginea Stelei Gigi sau noi
Sorine, de ce crezi ca daca nu jucati pe propriul teren, veti avea sanse mai mici??? Nu tot voi jucati? Public va fi destul, ca doar Constanta e pro Steaua. Si nici nu e departe de Bucuresti...
Una e sa joci pe Ghencea si alta e sa joci la Constanta sau Bacau. Va fi ceva mai greu. Totul depinde de meciul de la ei. Eu prefer Constanta dar sunt sigur ca va fi Bacau. Prietenul la nevoie se cunoaste. :wink:
Una e sa joci pe Ghencea si alta e sa joci la Constanta sau Bacau. Va fi ceva mai greu. Totul depinde de meciul de la ei. Eu prefer Constanta dar sunt sigur ca va fi Bacau. Prietenul la nevoie se cunoaste. :wink:
Sa te-auda Dumnezeu si sa fie Constanta! Ar fi mai usor si pentru bucuresteni! V-astept sa veniti!
Ai vazut cum a fost la meciul cu cehii? Aceeasi atmosfera ar fi si cu Valerenga! Poate ca nu va fi ca pe Ghencea, dar stadionul sigur va fi plin!
am auzit ca ar fi declarat Jiji ca s-a hotarat: jucam la bacau! mi-e frica sa ma gandesc cum va fi acolo! ce bine era daca se juca la constanta!!!