02.10.2005 05:20
Chiar ma gandesc ca nu ne intereseaza ce patesc cainii sau adversarii pe alte stadioane.
Chiar ma gandesc ca nu ne intereseaza ce patesc cainii sau adversarii pe alte stadioane.
Roma nu prea mai joaca....nici nu stiu daca il mai folosesc aia pe Cassano...putem sa-i batem
nu as fi ata de sigur .. asa ziceam si anul trecut de parma.. ca e pe ultimele locuri si trebuie sa castigam la ei.. uite ca nu a fost asa si in plus au trecut si de grupele UEFA anul trecut
stii u......Italienii si nemtii esti sigur ca au pierdut cand se urca in avion :lol:
stii tu......Italienii si nemtii esti sigur ca au pierdut cand se urca in avion :lol:
cam asa e