FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

STEAUA - Valerenga (6-1 scor general)!

«1121314»
ADRIAN PACURAR02.10.2005 05:20

Chiar ma gandesc ca nu ne intereseaza ce patesc cainii sau adversarii pe alte stadioane.

zarboss03.10.2005 05:50
Roma nu prea mai joaca....nici nu stiu daca il mai folosesc aia pe Cassano...putem sa-i batem

nu as fi ata de sigur .. asa ziceam si anul trecut de parma.. ca e pe ultimele locuri si trebuie sa castigam la ei.. uite ca nu a fost asa si in plus au trecut si de grupele UEFA anul trecut

I.N.Money03.10.2005 14:24

stii u......Italienii si nemtii esti sigur ca au pierdut cand se urca in avion :lol:

zarboss04.10.2005 05:27
stii tu......Italienii si nemtii esti sigur ca au pierdut cand se urca in avion :lol:

cam asa e

«1121314»