va fi o dubla destul de grea... conteaza cum baietii au trecut peste socul eliminarii. ne vom da mai bine seama dupa meciul de duminica din campionat. parerea mea este ca in Norvegia Steaua va scoate un rezultat bun. nu ne va fi insa usor la meciul de acasa. totusi, ma bazez pe faptul ca Oleg a invatat din greseli si va avea inspiratia potrivita pentru cele doua meciuri. 51% sanse de calificare, dupa parerea mea.
