De Cluj cred ca ar trebui sa ne temem si noi un pic.
Dorinel abia asteapta sa se razbune pentru faptul ca Steaua nu i-a prelungit contractul.
Si nu numai.
Vrea sa arate probabil ca Steaua cu el in echipa,ar fi fost mult mai puternica.
Sa nu uitam ca nici anul trecut in meciul disputat la Cluj,nu am avut viata usoara.
Cu chiu,cu vai,la mare lupta si cu Neaga in echipa,am reusit sa trecem de ei.
Se poate spune ca in acel meci ne-au macelarit.
