Am 'boala' pe Frank deoarece l-a batut pe favoritul meu Minotauro rau de tot.Oicum Nogueira din meciul cu Mir nu mai era luptatorul fantastic din Pride.
Lesner asta ii mare si l-a batut pe celebrul Couture dar cam atat.
GSP are meci greu dar este un luptator prea comlet sa nu castige.Imi amintesc cum l-a ridiculizat pe BJ Penn in revansa.
Sincer UFC nu ma prea pasioneaza,Pride-ul era cel mai tare.Unde Fedor era taticul lor,un Crocap sau Minotauro erau pretendenti seriosi,la light heawy Mauricio 'Shotgun'Rua facea legea.
Astept cu nerabdare Fedor vs Barnett si dupa aceea Fedor vs Couture.
Ar fi fain sa se deschida o sala de BJJ in Oradea dar slabe sanse.Am practicat boxul 3 ani dar BJJ mi se pare cel mai complet stil de lupta.




