Pai cu 2 fraze inainte ai zis ca pierzi viteza daca ai greutate si dupa imi zici ca sti pe unu si masiv si cu viteza? Si nu ia nimic sa creasca mare si voinic?
Inteleg si stiu cum e cu aia care vor sa aiba o anumita greutate eu vorbesc despre cum arata el uitate la pieptul lui e exact ca un piept de culturist umflat cu steroizi. Nici un luptator nu are pieptul ala de la flotari si gantere alone trebuie si substante sa se umfe asa. Poti sa zici ce vrei in apararea lui Lesnar. A fost este si va fi un pacalici cu gura mare in lumea sportului cu manusi.




