Acum 2 luni Mircea Sandu trebuia bagat la racoare pt trafic de influenta.
Ca s-a dus si le-a zis baietilor de la nu stiu ce comisie sa depuncteze Steaua dupa cazul "valiza".
La vreo saptamana dupa ce a inceput aceasta poveste, totul s-a terminat brusc.
La fel o sa fie si in cazul asta.
Peste o saptamana, poate chiar mai repede(ca sunt sarbatorile), o sa uite toata lumea de treburile astea si totul va fi ca inainte.
Credeti ca avocatul lui becalii vorbeste prostii cand spune ca aia nu au ce sa ii faca?
In primul rand, ce a facut Gigi, nu e coruptie.
In al 2lea rand, banii nu au trecut dintr-o mana in alta. Deci, in cel mai bun caz pot vorbi despre intentie.
In al 3lea rand, nu vor depuncta Steaua acum pt ce a facut acum un sezon. Ca daca se face asa, dinam0 trebuie retrogradata pt blatul ala cu ciaklau' de acum cativa ani.
In al 4lea rand, vor uita totul foarte repede pt ca, daca vor sa faca rau Stelei, trebuie sa faca rau si altor echipe, echipe despre care se spune in acele stenograme ca ar fi fost implicate.
Ma refer aici la Craiova, U Cluj si chiar si CFR.(Radoi zice ca uistilor le e frica sa nu cumpere cefereul anumiti jucatori) Si daca pica astia vor mai pica si alte echipe: dina0,crrapid,Bistrita,mioveni si alte echipe implicate in blaturi cu cefere sau care au luat bani de la Steaua.
Pana marti povestea asta va fi moarta si ingropata!
